Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

David w Europie 5 >

moim zdaniem też nie pasuje ..

Wraa, 15.12.2017 | czytaj dalej

Przystawka z cukinii >

Uwielbiam wszelkiego rodzaju potrafi z wykorzystaniem cukinii. Dodatkowo jest to bardzo zdrowe...

temptinglook, 14.12.2017 | czytaj dalej

Pomoc w organizacji eventu >

Hej! organizuję imprezę kulturalno-sportową i poszukuję firmy, która pomoże mi w...

jasang, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2010, wpisów: 30163
najnowszy wpis: 15.12.2017 00:32

Mamy 27400 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ Przyjęcie weselne

alicka

29.09.2007 12:52

przyjęcie weselne,ja polecam coś na ciepło barszcz czerwony(z torebki szybko i tanio,tylko dobrze wcześniej wypróbować różnych firm by trafić na taki który nam odpowiada no i dodć majranek suszony i świeży czosnek i nikt nie uwierzy ,że z torebki :) ) do tego krokiety,nawet te z supermarketu pakowane są ok.(ale kup kilka różnych firm i przetestuj ze znajomymi które są najlepsze). Coś na ciepło już jest,nawet jeśli po odgrzniu krokiety ostygną dolewka ciepłego brszczyku i zimne też są ok.Talerze z krojonym wędlinami niech w środku mają coś zwinięte (żółty ser,biały wędzony,fete itd.- pokrojone w słupki), przepołowione jaka na twardo, z żółtek i mjonezu zrób gładką mase wypełnij połówki białek,część żółtek wymieszj z tuńczykiem i białym tłustym żółtym serem(i jeszcze inne kombincje) ozdobione pietruszką lub pokrojoną w plasterki oliwką (w kilka osób możn się z tym szybko uwinąć) do tego pieczywo,małe kromki chleba razowego,zwykłego,bagietka.
Może być po staropolsku smlec dobry własnej roboty z mięsem mielonym cebulką do tego ogórek kiszony lub konserwowy,byłam na takim weselu gdzie to danie zrobiło njwiększą furorę. Proste jeśli najpierw wypróbuje się jakie dodać proporcje składników by wyszło pyszne smarowidło do chleba lub smlec z dodatkmi.

goga13

07.05.2007 13:33

no i po przyjęciu....Było tylko na słodko, więc pracy mniej :)))

Magdalena83

04.05.2007 12:54

Jeśli chodzi o najodpowiedniejsze dania na przyjęcia weselne, to wg mnie nie ma takich. Wszystko zależy od gustu biesiadujących - jedni oczekują bigosu i schabowego, a inni zupełnie czego innego. Ja uwielbiam próbować nowych rzeczy i nie obrażę się za nietypową kuchnię. Lubię wszelkiego rodzaju sałaty, lekkie aromatyczne dania. Czyli np. włoska kuchnia.

Jakiś czas temu byłam na przyjęciu weselnym, gdzie serwowano tylko dania wegetariańskie. Dla mnie była to prawdziwa uczta, ale słyszałam, że wiele osób (szczególnie z rodziny - jakieś babcie i ciocie, wujkowie) było niezbyt zadowolonych.

Zatem może jakiś złoty środek?

klara57

04.04.2007 15:13

Byłam na weselu, i wiem, że najlepszą (i najtańszą) przekąską są koreczki.A oto przepis na nie:
Na wykałaczkę nabić po kolei:
-oliwkę
-suszoną śliwkę
-ser.
I takie to proste i tanie!!

wolinska

01.04.2007 19:19

jakie według was sa najodpowiedniejsze dania na przyjecie weselne

goga13

30.03.2007 15:10

Kochani, znajomi poprosili o zorganizowanie przyjęcia weselnego na 50 osób ale....za b.małe pieniądze (w sensie nie dla mnie ale maja mało kaski na zorganizowanie tego). I dlatego pisze do Was czy macie jakies fajne pomysły na tanie i ładne przystawki.