Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Najlepiej wybrac meble na wymiar, wtedy bedzie wszystko idealnie do siebie pasowac....

piotr_e, 18.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29952
najnowszy wpis: 19.10.2017 14:59

Mamy 27174 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Przepisy świąteczne

jolanta.a

29.03.2017 11:54

kipson napisał 11.12.2016 10:03:
Otwieram nowy wątek. Byłoby fajnie jakbyśmy tutaj podzielili się pomysłami na świąteczne przepisy :)
kipson napisał 11.12.2016 10:03:
Otwieram nowy wątek. Byłoby fajnie jakbyśmy tutaj podzielili się pomysłami na świąteczne przepisy :)
właśnie szukam jakiś przepisów na Wielkanoc. Mazurek np. Mam już konfitury zostały mi z tłustego czwartku różnane z ogródka dziadunia. Żurek robi mama, jeszcze może jakaś wuzetka.

DolinaLawendy_pl

29.12.2016 09:52

Dla mnie wigilia także zawsze kojarzy się z tradycyjnymi potrawami jak ryba, barszcz czerwony z uszkami czy pierogi z kapustą i grzybami, to takie sztandarowe potrawy których nigdy nie może zabraknąć :)

zdrowitka

15.12.2016 09:58

Na wigiliję nie serwuje się żuru, ale barszczyk z uszkami. W końcu jest to postny dzień. Żurek bedzie lepszy na pierwszy dzień świąt. ( u nas jest wtedy najczęściej albo zupa grzybowa albo flaki).
Kipson proponuję zerknać sobie na tę stronę:
https://www.przepisy.pl/magazyn/swieta-ze-smakiem

Z racji tego,.ze znajduje się na niej sporo przepisów świątecznych ( również bardziej oryginalnych niż te tradycyjne staropolskie)

Mannas

13.12.2016 11:12

Nie potrafię sobie wyobrazić Wigilii bez żuru świątecznego z grzybami. W mojej rodzinie jest największym przysmakiem przy stole :) Przepis jest bardzo prosty - zupę przygotowuje się jak klasyczny żurek, z tym, że dodaje się suszone grzyby (w ilości jaką lubicie). Jeżeli nie zadbaliście o to, aby kupić i ususzyć je wcześniej to zawsze można skorzystać z produktów firmy Jampol, które można dostać w wielu sklepach. Świetnie do takiej zupy pasują borowiki, podgrzybki :)

kipson

11.12.2016 10:03