Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Prośba

MaxRedaktor

23.07.2009 16:15

Podkupcie Makłowicza :)

KATARZYNKA

23.04.2009 12:31

Właśnie po co się "pieklić", lepiej przełączyć, lub wyłączyć. W końcu życie nie polega na oglądaniu wszystkiego jak leci. Trzeba mieć też czas na ewentualną realizację tego co się obejrzało.

snoozy

22.04.2009 20:46

KuchniaTV jest super.Duże brawa dla tego kto wymyslił i realizuje te programy.Wiem,ze nie wszystkim sie dogodzi ale taki jest świat.Ja poprostu jesli coś mi nie pasi to przełączam na cos innego.

KATARZYNKA

17.04.2009 11:59

Właśnie Olu-D. Dlatego szczególnie należą się Wam brawa, ponieważ trzymacie naprawdę światowy poziom mimo, że jesteście przecież prekursorem na rynku polskim. Pozdrawiam-oby tak dalej. :-)))

jacek1f

17.04.2009 11:43

ajawas:-)
a ja Was
pozdrawiam

Ola_D

17.04.2009 09:44

A ja chciałam jeszcze dodać, że w Kuchni.tv możecie oglądać przeważnie najlepsze programy wybrane z dziesiątków produkcji zagranicznych.
Bo wcale nie jest tak, że za granicą produkują same znakomite programy. Trzeba przejrzeć całą masę niekoniecznie świetnych produkcji, żeby wyłuskać te naprawdę dobre.
Więc do wielokrotnie wyższych budżetów, wieloletniego doświadczenia należy jeszcze dołożyć ogromny wybór produkcji zagranicznych, którego w Polsce, póki co, jeszcze nie mamy.
Ale się staramy :)

Pozdrawiam wszystkich fanów i kibiców Kuchni.tv,
OlaD

minutka

16.04.2009 19:38

Katarzynko, lepiej chyba tego ująć nie można;-)
Kuchnio.tv rób swoje, a my swymi - miejmy nadzieję - konstruktywnymi uwagami wpomożemy.

KATARZYNKA

16.04.2009 16:34

Jasne, że nasze produkcje odbiegają jakością od zagranicznych (zwłaszcza od tych najbardziej znanych). Ale popatrzmy ile lat doświadczenia (pieniądze to swoją drogą) stoi za nimi, podczas gdy my tak naprawdę dopiero ruszamy. Polacy chcieli by od razu we wszystkim dogonić zachodnie standardy. Ale tak się nie da, bo wszystko wymaga czasu. Ale nie popadajmy w kompleksy, wszyscy kiedyś stawiali pierwsze kroki. Bądźmy sobą, róbmy swoje, bawmy się przy tym świetnie-a reszta sama przyjdzie. Nic na siłę. Pozdrawiam wiosennie. :-)))

jacek1f

16.04.2009 08:14

czyli jesteście liderem w produkcji - i bardzo dobrze :-)

A na nas (ananas) możecie zawsze liczyc, jesli chodzi o zdrową, mocną krytykę:-))))

GosiaS

15.04.2009 17:30

Witam,
Muszę się odezwać w tym temacie, aby obronić honor naszego kanału:)
Koncesja, na podstawie której nadaje Kuchnia.tv, nakłada na nas obowiązek emitowania programów polskich w ilości 33% całej ramówki. Na razie nie wypełniamy w pełni tego obowiązku, więc ilość produkcji polskich w ramówce będzie jeszcze rosła.
W ciągu 2 lat istnienia kanału wyprodukowano już na nasze zlecenie 13 różnych serii - każda z innym prowadzącym i w innym stylu, przez różnych producentów. Jedne podobały się bardziej, inne mniej. Każda produkcja czegoś nas uczy - zwróćcie uwagę, że dotychczasowy krajobraz programów kulinarnych w polskich telewizjach nie był zbyt urozmaicony, więc wzorowac staramy sie raczej na produkcjach zagranicznych, niezależnie od tego, że ich budżety są wielokrotnością naszych:)
My też szukamy "polskiego Jamiego", choć osobiście przekonana jestem, że nawet jesli go znajdziemy, to na jego pierwszym programie też nie pozostawicie suchej nitki - za co Wam z góry dziekujemy, bo dzięki temu kolejne bedą lepsze....

jacek1f

08.04.2009 13:14

cóż, przypuszczam, że kanału tematycznego jakim jest Kuchnia nie robi się w zamierzeniu dla osób, które oglądają 12 godzin na dobe wszystko, jak leci:-)

Kuchnia ma ciężko z nami, bo jest pierwsza i jedyna tematyczna - tak tematyczna - więc oczekiwania i zachowania widzów też pewnie nie sa "normalne".

Agnieszkę K i Słodkiego Drania też zjechaliśmy na początku tutaj-ech, archiwum jest cierpliwe -:-))
ale teraz są dobrymi przykładami na programy,
które ewoluowały i poprawiały się i sa całkiem niezłe...

Babeczek nie oglądam, po kilku próbach, Piotrem się nie katuję, choć uważam, że to trąci o skandal - taki program i taki prowadzący itd. To my mamy pilota w reku i jesteśmy właścicielami tv, więc nikt nie może nakazać nam się męczyć... I to jest jedyne rozwiązanie na świecie we wszystkich telewizjach. Marthe przełaczam zawsze i nawet rozumiem i cieszę się, że jest o takiej porze, gdzie na innych kanałach sa wiadomości na przykład.

Deneruje mnie tylko,że rynek producencki zapewne jest taki waski i malutki, bo powtarzają się nazwiska scenarzystów, scenografów - wrrrrr, szcsególnie jedna taka pani z kliki, co to wszędzie się wkręci...wrrrrr i nikt z tych firm nie uczy się zbyt szybko - dla nas, widzów, jakoś.

Ale pamiętajcie, ze kiedyc w ogóle nie było takiego kanału!

Ze świątecznymi pozdrowieniami dla wszystkich!

snoozy

07.04.2009 22:17

Choc ciężko to mówie bo to polskie producje, to przyznaję Ci racje.Odnosze wrażenie, jest to lans na siłe poprzez pokazanie się w TV.Dla mnie jedyne polskie produkcje na KuchniTV, które są na poziomie i mają naprawde wiele wspólnego z pasja i wiedzą o gotowaniu to świętej pamięci Jacek Kuroń i Kręgliccy w Parze w Kuchni.Do innych nie mam przekonania.

Sara

07.04.2009 20:42

Mój ulubiony program jest coraz bardziej przeładowany nędznymi raczej, rodzimymi produkcjami w rodzaju koszmarnego"Atelier smaku",Jak Piotr...",o zgrozo "Babeczki..."
Rozumiem koniecznosc emitowania naszych programów,ale dopóki nie nauczą się gotowac i mówic o tym gotowaniu ciekawie ze smakiem błagam,aby zmniejszyc częstotliwosc tych emisji.
Mowi się,że filmów na stacjach komercyjnych nie da się oglądac z powodu nadmiaru reklam.Nie chciałbym,aby mówiło sie,że Kuchni Tv nie da sie oglądac z powodu nadmiaru tandety.