Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Poszukuję widelca pieczeniowo-grillowego

freeform

30.10.2012 15:45

Zaryzykowałam i zamówiłam. Do obracania warzyw na patelni jest całkiem przydatny, ale ciężko powiedzieć, żebym miała wcześniej z tym jakieś problemy. Na pewno jest mniejsze ryzyko porysowania teflonowej patelni. Bardziej przydałby się na grilla, bo tam jest za duży kontakt z wysoką temperaturą.

freeform

14.10.2012 22:27

Z tego co widzę można go kupić w sklepie internetowym, ale pewnie chodzi ci o taki stacjonarny? Ja też chciałabym go obejrzeć przed zakupem albo chociaż poczytać recenzje użytkowników.

ciasto_marchewkowe

05.10.2012 09:47

Nie jestem pewna czy chodzi Ci o to o czym myślę, ale ja mam zestaw do grillowania (nie mam pojęcia jak wkleić link, ale to jest zestaw ze sklepu Stylowa Zastawa, firmy Leopold, więc polecam wygooglować) i tam jest taki widelec,którego używam do przekręcania mięsa. O coś takiego Ci chodzi? Pierwszy raz słyszę nazwę "forky".

Kuchmitrzymi

04.10.2012 14:14

Witajcie,
Poszukuję widelca forky-specjalistyczny widelec do obracania produktów na patelni/grillu. Ma dość specyficzny kształt dzięki czemu nie pryska olej i tłuszcz podczas przekręcania. Zna ktoś taki produkt?