Dania Wielkanocne

ostatnio na forum >>

wielkanoc >

Ten koncentrat Krakusa jest świetny. Sama go ostatnio wypróbowałam i chociaż nieźle...

ninaa, 22.03.2018 | czytaj dalej


Koncentrat grzybowy Krakusa >

Tak! Odkryłam go niedawno bo był oznaczony jako nowość w gazetce jednego...

ninaa, 22.03.2018 | czytaj dalej


Jakie potrawy na 60-te urodziny teścia >

Polećcie coś jak możecie ;)

karinka23, 22.03.2018 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2102, wpisów: 30575
najnowszy wpis: 22.03.2018 13:08

Mamy 27780 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela?

mamawdomu

postów: 4

21.03.2018 17:04

A patrzyłaś może na ofertę https://bluemedia.pl/ portal który pomaga w sprawach indywidualnych jak i biznesowych. Można z za jego pośrednictwem zapłacić rachunki, ubezpieczyć mieszkanie czy też siebie. Dzięki temu oszczędzasz mnóstwo czasu co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

MeganMal

postów: 3

13.03.2018 11:06

No tak, to fakt. Czasami prowizje są bardzo wysokie - tak słyszałam. Tylko, żeby się upierdliwie odwoływać, trzeba też mieć stalowe nerwy i cierpliwość. :) Moja znajoma podsunęła mi pod nos firmę automobilis.pl https://goo.gl/KAbfDa - pomagają w takich sprawach. Niby nie zaszkodzi spróbować. A jak nie - to chyba będę musiała się faktycznie uzbroić w cierpliwość i atakować.

zana

postów: 13

12.03.2018 14:51

Nie wiem czy firma od pomocy przy odszkodowaniach jest Ci potrzebna bo przecież biorą prowizję. Z doświadczenia (pracowałam w likwidacji szkód) wiem, że jeśli ktoś upierdliwie się odwołuje w końcu wyskakują z kasy byle by dać im spokój. Naprawdę- tak to wygląda :)
Radzę- napisać odwołanie z dobrym uzasadnieniem, postraszyć sądem. Za pierwszym razem pewnie Cię zbyją więc nie zrażaj się i rzucaj te odwołania za każdą odmową. Możesz pójść do firmy typu Votum czy Meditor- oni wystosują ładne pisemko, typu wezwanie do zapłaty- tylko, że wezmą prowizję.

MeganMal

postów: 3

12.03.2018 13:19

Witam wszystkich. Kilka tygodni temu uległam wypadkowi samochodowemu. Nie odniosłam bardzo poważnych obrażeń, ale odszkodowanie uzyskałam (była wizyta w szpitalu, było leczenie). Niestety, mój obecny ubezpieczyciel wykazał na tyle niską kwotę, iż mam wrażenie, że to są jakieś kiepskie żarty... Czy znacie jakąś firmę, która umożliwia walkę o uzyskanie dopłaty do odszkodowania (tym bardziej, jeżeli się należy)? Gdzie najlepiej rozpocząć poszukiwania, jak dobrze się odwołać od decyzji swojego ubezpieczyciela i czy mam jakieś szanse na wygraną? Niestety, w tym temacie jestem kompletnie zielona i nie wiem od czego zacząć...
Z góry bardzo dziękuję.