Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Nowy program READY STEADY COOK

asiak44

05.06.2008 12:32

program w wersji polskiej nie podoba mi się, więcej chciałabym porad i podpowiedzi doświadczonych kucharzy

kiwi

02.06.2007 20:54

Szkoda, ze BBC nie chce współpracować. To był pierwszy program kulinarny, który chętnie oglądałam. I ten "garlik" którego tak często używali;)

morderska

12.04.2007 17:22

Niestety, zgadzam się z Jackiem.
Dodając drętwą i beznamiętną Bończyk ( i ona zastąpiła Wachowicz :( ), zupełnie się nie nadającą do show kulinarnego - mam wrażenie że jej rolą jest totalna dekoncentracja wszystkich - i gotujących i oglądających. Jakiś koszmar.
I tytuł....SmaczneGO... ani po polsku ani po angielsku - paskudne i bardzo ale to baaaardzo rozczarowujące.

Kupcie zamiast tego I can't cook I won't cook. Chociaż tyle przyjemności.

mereszka

05.04.2007 20:21

O! Gosiu, dzięki za info :-) Poniżej w wątku tworzy się lista marzeń programów, które chcielibyśmy zobaczyć w kuchnia.tv :-)
Pozdrawiam,
M.

GosiaS

05.04.2007 09:50

Witam,

Niestety, mimo ciągłych starań z naszej strony, BBC nie jest skłonne sprzedać nam praw do oryginalnej wersji RSC - może jest to związane ze sprzedażą formatu TVP. Będziemy jeszcze próbować w przyszłości :)

mereszka

14.03.2007 23:40

Tym bardziej ponawiamy prośbę o oryginalne bibisowe RSC - Kuchnio.tv - spełnij naszą prośbę :-)

jacek1f

12.03.2007 14:23

Z jaka klasą?

Prowadząca nie ma niczego, nawet klasy oprocz innych brakow.

Tempo jest sztucznie robione, az za bardzo sztucznie.

Placement nachalny, o kostkach bylo 4 razy...
(dodam ze w RSC oryginalnym w zestawie lodowkowym jest bulion gotowy w dzbanku - nikt nie osmielilby sie kostki serwowac ani ziarenek nadsmaku...)

Zadnej klasy tu nie ma - gdzie glosowanie widoczne? Gdzie pomidory i papryki?!

Gdzie porady i fachowe sztuczki - takie punkciki, ktore robi Ainsley caly czas w oryginale..?

Jedyna klasa to Kristian sie wykazal...

Calosc pokazuje , ze odpowiedzielni nie znaja sie za bardzo na roli takiego programu.

Szkoda.

I dobrze ze Kuchnia tv nie macza w tym palcow, bo nie trzeba sie ich czepiac :-))

mereszka

12.03.2007 11:40

Z klasą? Wszystko tylko NIE z klasą :-( Niestety :-( Tempo OK. Ale prowadząca? Ona ma być tłem, a nie gwaizdą pierwzej wielkości. I to jeszcze krzyczącą. A te sms'y? Wybaczcie! O nachalnej reklamie niektórych firm nie będę wspominać. A miało być tak pięknie :-(

Kreweta

10.03.2007 23:57

Fajny program dynamiczny,ciekawy można powiedzieć że z klasą,jak widać polacy też potrafią nakręcić niezły program.Co do prowadzącej dajmy jej szansę w końcu to dopiero pierwszy odcinek może się rozkreci , nauczy.
Kucharze fajowi naturalni no i widać że się starają, nareście jakieś nowe twarze w polskiej gastronomi . Trochę za bardzo Marcin dogryzał temu drugiemu ale może tak ma być.Co do Krystiana zgadzam się z Jackiem widać że chłopak gotowanie traktuję jak całe swoje życie.
Szkoda tylko że Kuchnia TV nie wykupiła odcinków może było by ich więcej a tak pozostaje czekać do następnej soboty.

jacek1f

10.03.2007 17:16

Prowdzaca - dno. Polozyla wszystko.

Nie zna sie, jest za gwiazde, za halasliwa, za obcislka, za baleronikowa, za duzy dekolt, za skrzekliwa...

I juz - ona kladzie.

Marcin - szef - za bardzo szef, Kristian wspanialy - moze wyplynie po programie i ucieszy nas swoim podejsciem, humorem i miloscia do gotowanie i luzem.

mereszka

07.03.2007 12:50

Start w sobotę o 15.00. Widziałam dziś tych kucharzy... i prowadzącą. Niech mnie w sobotę do siebie przekonają...
:-/

jacek1f

24.02.2007 13:08

oj...
niedobre nastawienie ma na starcie, ale Krewetka moze miec racje na szczescie:-) i moze musza mocno trzymac sie linii z licencjii...
Moze prowadzaca nie da rady posus wszytskiego od razu?

:-)

Mam nadzieje, choc oczywioscie woalbym ogladac serie oryginalną...

KUVHNIOTV!!! - nie wierze , ze nie stac Was na zakup kilku serii.
:-)

mereszka

23.02.2007 20:47

Facetom tak! Ale pani Oldze nie... nic na to nie poradzę :-(

Kreweta

23.02.2007 09:16

Mereszka może jednak damy im szansę , podziwiam tych facetów którzy zgodzili się stanąć przed kamerą i z pięciu produktów nie jednikrotnie wogóle do siebie nie pasujących będą tworzyć normalne dania.Ja zdecydowanie kapituluję.Myślę żę masz rację może to będzię SmaczneGoł ale jest to program na licencji może muszą trzymać się ustalonych zasad.Poczekamy zobaczymy.Pozdro

mereszka

23.02.2007 00:17

No lepsze to. Mam nadzieję. Ale Olga? Brr... fuj! Nie chcę! :-( Wszystko psują! I to pewnie będzie SmaczeGOŁ! Płakać mi się chce.

Kreweta

22.02.2007 22:55

nie ma się nazywać konkurs jeżeli się nie mylę oficjalna nazwa programu brzmi SmaczneGo ! a prowadzącą ma być Olga Bończyk.

mereszka

22.02.2007 22:47

Ale co za P R O F A N A C J A! RSC po polsku ma się nazywać "Konkurs kulinarny"... yyy...

"Do nowości należy również "Konkurs kulinarny", który na antenie stacji pojawi się już w marcu. "Ready Steady Cook" - bo tak brzmi oryginalny tytuł audycji nie schodzi z anteny BBC2 od blisko 13 lat. Ten nietypowy format kulinarny to połączenie show z poradnikowym programem o gotowaniu. O względy publiczności w studiu walczą dwaj zawodowi kucharze, którym w przygotowaniu potraw pomagają widzowie i znane postaci show biznesu."

BTW na dwójce będzie też leciała "Mała Brytania" :-)

Kreweta

22.02.2007 19:32

No i jest 10 marca godzina 14 pierwszy odcinek znalazłem wzmiankę o kucharzach nowi a mogą być nieżli.
No cóż czekam z niecierpliwością a im życze sukcesów , nareście ktoś nowy.

trufla3

10.02.2007 16:49

uuu szkoda,że nie spełniam 1/2 warunków.Już widzę swoją otwartość i serdeczność pod okiem kamery.Już widzę mój dowcip i nakręcenie wśród kabli,lamp i klakiera.OOOO nie wspomnę o medialności.Zostaje pichcenie......dla męża:))))

mereszka

10.02.2007 15:14

Truflo, możesz pisać na tego maila, którego podał Jacek. Z tego, co wiem w zeszłym tygodniu robili castingi :-/

jacek1f

10.02.2007 13:31

szukaja :
Firma Endemol Polska przygotowuje telewizyjny program kulinarny oparty na
znanym w 20 krajach formacie Ready Steady Cook. Poszukujemy uczestników -
medialnych, otwartych, dowcipnych, serdecznych, "nakręconych" "wygadanych" i
pichcących osób w wieku od ok. 28 do 60 lat. Mile widziane ciekawe
zainteresowania, oryginalne wątki (np. podróżnicze) w życiorysie etc.

Osoby zainteresowane castingiem proszę o kontakt emailowy na adres
[email protected] Proszę podać imię, nazwisko, wiek i jakiś namiar - najlepiej
numer komórki. Mile widziane 2-3 zdania o sobie i dołączone zdjęcie.
///////

Na razie wyrzucili prowadzącą Ewę Wachowicz...

trufla3

10.02.2007 12:53

gdzie mogę podejrzeć zwiastuny RSC?Były już eliminacje?

jacek1f

10.02.2007 11:53

hmmm, udałao się w Niemczech, we Włoszech też sukces... ale jak u Niemcow dało radę - znaleźć i wykreowac ciekawych medialnie szefów, to może i u nas da radę?!

Trudne, bo to inna kategoria - żadne Pascale, żadne Bobki Makłowicze itp... Żadne Dykiel i Kuronie.
To jest inna liga zawodowców prawdziwych, tyle że z dodatkiem "medialnym"... trudne, oj trudne..

Ale kciuki trzymajmy, a co.

Lola

09.02.2007 22:27

Popieram zainwestowanie w oryginalnja wersje! Uwielbialam Ainsleya w tych programach! :))

makadamia

09.02.2007 17:22

polska wersja?!?! i kogo tam wsadzą?!?! ciągle Pascal z Okrasą będą się wymieniać papryką i pomidorem? Bo nie wyobrażam sobie Kuronia, żeby coś w 20 min gotował (prócz jajek na twardo:P). Kreweta - jak widzisz jak to robię Antony Worrall Thompson, Brian Turner, James Martin, Tony Tobin, Ross Burden, czy Paul Rankin to ugotownie nawt skomplikowanego dania wydaje się proste - a oni robią 3.

CZEKAM NA RSC W ORYGINALE

Kreweta

08.02.2007 23:23

Podobno jest bardzo duże zainteresowanie wśród szefów kuchni o możliwości wystąpienia w RSC a swoją drogą to ciężko ugotować coś w 20 minut.

mereszka

08.02.2007 23:16

A, no i na pewno Admin usunie ten wątek, bo o konkurencji nie wolno rozmawiać... pewnie nie tylko w przypadku sklepu :-(

mereszka

08.02.2007 23:11

Można się zgłaszać do programu.
Ciekawe, kto poprowadzi skoro wywalili Ewę Wachowicz.
Trzymam kciuki, żeby się udało, bo uwielbiam RSC :-)

A tak BTW, kuchnia.tv mogłaby zainwestować w brytyjską wersję... hmmm...

Lola

08.02.2007 22:55

Program super, chociaz niektorzy zastanawiali sie czy te gotowane napredce potrawy (20 min) byly w ogole jadalne czy tylko ladnie wygladaly.. :))
Zastanawia mnie tylko jacy kucharze beda wystepowac w polskiej edycji - chyba nie mamy zbyt wielu "medialnie znanych" oprocz Okrasy i Pascala, no ale moze wreszcie ktos nowy wyplynie... Nie moge sie doczekac! :)

Kreweta

08.02.2007 21:48

Od 10 marca na TVP 2 ma się pojawić polska edycja tego programu co o tym sądzićie ?
Podobał się wam ten program w wersji brytyjskiej ?