Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

To bedzie zdecydowanie dobry wybor.

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

Grill elektryczny >

Grill elektryczny to świetny pomysł ja taki kupiłam sobie w tym roku...

kuchareczka2, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1975, wpisów: 29958
najnowszy wpis: 21.10.2017 23:10

Mamy 27179 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ moda na winiarnie?

maslanabuleczka

05.06.2016 20:44

tak sie akurat skład ,ze własnie np w ok wine&bar karte win zmieniają co 10 dni ;) poza tym nie trzeba kupowac całej butelki , bo wina tutaj sprzedawane sa na kieliszki

Marryland

23.04.2016 20:20

Popieram, to chyba najpopularniejsza winiarnia we Wrocławiu. Mają świetny klimat, pyszne jedzenie a obsługa fantastyczna, dobrze wykwalifikowana

maslanabuleczka

10.02.2016 15:15

Witam . Tak sie akurat składa ,ze mieszkam w tym pięknym mieście jakim jest Wrocław . I również od czasu do czasu wybieram się do restauracji okWine&bar , z teo względu iż serwuja tam na prawdę pyszne jedzenie , dobre wino . czego chcieć wiecej;) teraz mają fajną oferte na walentytnki , wybieramy sie tam z mężem ;)

dziewczynaszamana

31.01.2016 12:50

Zauważyliście to? Bardzo mnie cieszy że takie miejsca zyskują na popularności. Osobiście nie jestem specjalistką od wina, ale staram się gromadzić wiedzę w tym temacie :) i od czasu do czasu idę do takich miejsc na jakieś degustacje przy fajnym posiłku. we wrocławiu Ok wine bar zdecydowanie należy jak dla mnie do jednych z lepiej zaopatrzonych miejsc, i tam bywam najczęściej. staram się też wpadać do podobnych klimatycznych miejsc w innych miastach , kiedy mam taką okazję, czasem mozna poznać bardzo ciekawe smaki:)