Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

To bedzie zdecydowanie dobry wybor.

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

Grill elektryczny >

Grill elektryczny to świetny pomysł ja taki kupiłam sobie w tym roku...

kuchareczka2, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1975, wpisów: 29958
najnowszy wpis: 21.10.2017 23:10

Mamy 27179 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ MINISTERSTWO ŻYWNOŚCI JAMIEGO OLIVERA

więcej >>

kamil

22.07.2010 10:09

sytuacje pokazane w pierwszym odcinku to są normalnie jaja. Gdyby mi ktoś opowiedział co widział, to bym nie uwierzył.
Wczoraj była kobita, która nie potrafi zapalić gazu.
Inna, nie widziała nigdy wrzącej wody.
Kolejna żywi się przez cały dzień 10. paczkami chipsów i batonem.

kamil

19.07.2010 09:00

Jamie Oliver to moim zdaniem najlepszy prowadzący i kapitalny kucharz. Jego podstawową zaletą jest to, że nie sili się na to, by być fajnym. Bo on po prostu taki jest. Kocha gotować, potrafi to robić i potrafi podzielić się tą wiedzą. Jego dania są pyszne, a przede wszystkim łatwe w przygotowaniu i z dostępnych bez trudu składników. A o to w gotowaniu chodzi.

mysiskoczek

18.06.2009 14:49

Na stronie Ministry of Food znajdziesz pełny przepis wraz z instrukcją (wideo Jamiego); niestety jakoś nie udaje mi się załączyć stosownego linka. Danie proste i pyszne, i co gorsza - uzależniające ;)

trinkellbell

16.06.2009 14:50

aagata napisała 04.05.2009 09:42:
Wydaje mi się, że nie marynował. Lekko ją rozbijał, przyprawiał solą, pieprzem i świeżym tymiankiem. Na to szynka i na patelnię!:) (zrobiłam- polecam)
jejku dzięki. jesteś wielka ;-)

aagata

04.05.2009 09:42

trinkellbell napisała 19.04.2009 12:40:
przepraszam, czy może ktoś pamięta przepis Jamie'go z piersią kurczaka, szynką parmeńską i szparagami? Czy Jamie marynował jakoś tę pierś?
Wydaje mi się, że nie marynował. Lekko ją rozbijał, przyprawiał solą, pieprzem i świeżym tymiankiem. Na to szynka i na patelnię!:) (zrobiłam- polecam)

migotka333

03.05.2009 17:53

oglądał ktoś z Was ostatni odcinek (czyli czwarty) ???
jaki był finał akcji Jamie'go ???

trinkellbell

19.04.2009 12:40

przepraszam, czy może ktoś pamięta przepis Jamie'go z piersią kurczaka, szynką parmeńską i szparagami? Czy Jamie marynował jakoś tę pierś?

Ela LISA

19.04.2009 07:05

Jamie jest swietny.Jak zwykle .To co robi jest wyjatkowe..Moze dzieki temu ,ludzie usiada razem do stolu,naucza sie kochac i rozumiec.Nie mowiac juz o tych biednych dzieciach.Wczesniej nie znajacych smaku domowego obiadu.

migotka333

18.04.2009 09:45

raz na milion lat zdarza się człowiek w odpowiednim czasie i na odpowiednim miejscu. I ma tyle oleju w głowie, żeby to wykorzystać.

snoozy

17.04.2009 15:26

Jak zwykle rewelacja.Zastanawiam się, jak jemu się to wszystko udaje i skad ma tyle siły

kucharek

14.04.2009 23:36

Człowiek o Wielkim sercu ,przekazuje tyle wiedzy i stara się uświadomić wszystkim jak ważne jest zdrowe odżywianie.
Chyle czoła temu Panu za poswiecenie i upor

abezet

05.04.2009 21:47

Idea programu doprawdy szczytna. Aż trudno uwierzyć w żywieniowe nawyki brytyjczyków, to znaczy, że u nas jeszcze nie jest tak źle. Niestety, okropne są wszechobecne w programie wulgaryzmy. Odstręcza mnie od dalszego oglądania.

Ela LISA

05.04.2009 20:39

Jamie stara sie pomoc tym ludziom.Przeciez oni zyja troche dziwnie.Zywic sie czyms takim jak fastfood non stop.Wychowywac tak dzieci,to straszne.Jaki te maluchy maja start w zyciu.Zeby dziecko nie znalo smaku normalnego posilku.Ich matki to lenie smierdzace.Ciagle tylko gotowce,pizza z mikrofalowki.Dodatkowo wygladaja bardzo rozrywkowo.Na pub pewnie maja czas.Wiekszosc z nich to mlodociane matki,sa nieodpowiedzialne.Nie twierdze ze nigdy czegos takiego nie jadam,czasami cos takiego kupie,np kebab czy chinszczyzne. Ale uwielbiam gotowac i karmic. Tylko swiezo przygotowany obiad ma smak,i zapach.Powinni uczyc gotowania w szkole,normalne lekcje.Nie ZPT i 4 lekcje z gotowania na 9 miesiecy zajec.W domu tez matki powinny zwrocic uwage na to,zeby dzieci cos niecos potafily zrobic w kuchni.Nawet ze wzgledu na dobro przyszlych wnukow,dla zachowania najwiekszej wartosci jaka jest rodzina.Nic nie laczy tak ludzi tak jak wspolny domowy posilek.

migotka333

05.04.2009 08:56

Jamie Oliver to marzyciel, ale z takim parciem na realizację, że wszystko jest możliwe :-)
Ludzie trują się fastfoodami, a mogą w domowych zaciszu ugotować prosty i pyszny posiłek. Spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.
Podstawową "ósemkę" Jamie zaraził swoim entuzjazmem, ale nie jestem pewna czy oni przekarzą przepisy dalej...