Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Meble na wymiar z internetu

michal88

09.10.2017 07:02

Właśnie zastanawiam się nad urządzeniem kuchni, jestem z okolic Krakowa i znalazłem taką firmę http://www.meb-krak.pl/kuchnie-krakow, najważniejsze to to że realizują nietypowe kuchnie co mnie bardzo interesuje. Czy ma ktoś doświadczenie z tą firmą?

olgamala

07.04.2017 09:55

Też mam meble na wymiar od http://www.kanet-meble.pl/ Wykonują meble bardzo starannie i dokładnie i bardzo dbają o wszystko. Dobrze doradzają w kwestii ustawienia poszczególnych szafek kuchennych, dzięki czemu klient uzyskuje naprawdę funkcjonalną kuchnię.

MonikaGol

10.01.2017 19:45

Kulenty to dobry polski producent mebli na wymiar.
Mamy od nich kuchnię i bardzo jest fajnie zaprojektowana, funkcjonalna, dobrze wykonana, z dbałoscią o szczegół a nie jak niektóre masówki. Ja jestem bardzo zadowolona, aż chce mi się w tej kuchni jeszcze wicej przebywać. Namiary: https://www.kulenty.pl/ Bardzo solidni.

Gojner

05.01.2017 14:34

Co myślicie o panelach szklanych za to? Chodzi mi o coś takiego jak tu: http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane - Warto właśnie sprawdzić ich stronkę :)

kasia42

12.12.2016 14:16

Ja polecam http://szafylider.pl/ meble bardzo dobrze wykonane w rozsądnej cenie. Bardzo mi się podoba, że na drzwiach szafy mogę dać jakieś zdjęcie.

wiktoriac

12.10.2016 19:22

Dobrze wiem, że jest to jedyne rozsądne rozwiązanie kiedy pragniesz stworzyć coś wyjątkowego i jednocześnie przyjaznego dla Twojego stylu bycia. Podczas projektowania mebli kuchennych skorzystałam z usług firmy Leander z Jeleniej Góry, którzy bardzo fachowo pomogli mi w aranżacji wnętrza. Ogólnie jako producenci mebli kuchennych uważam, że posiadają spore doświadczenie i dbają przede wszystkim o jakość.Meble na zamówienie w ich wydaniu to najlepsze rozwiązanie! Moja kuchnia wygląda teraz dokładnie tak jak ją sobie wyobrażałam, a co więcej posiada teraz również cząstkę mnie :) Naprawdę serdecznie polecam Leander każdemu, kto potrzebuje dobrej rady oraz chce stworzyć coś oryginalnego i z najwyższej jakości materiałów!

claire

12.10.2016 11:51

My mamy meble na wymiar zamówione w sklepie stacjonarnym ArtCore Studio http://artcorestudio.pl/meble/kuchenne - na zdjęciach jednak wszystko wygląda inaczej i najlepiej widzieć, co się zamawia, aby nie było później przykrych niespodzianek. Ponadto od razu mamy możliwość pewnych korekt przy robieniu projektu.

Kamila Lubicz

04.10.2016 15:20

Do niektórych wnętrz meble na wymiar są jedynym sensownym rozwiązaniem. Ja właśnie do kuchni musiałam zamówić meble. Skorzystałam z oferty firmy Arscracovia, która specjalizuje się w meblach na zamówienie.

post edytowany 2 razy, ostatnio 07.10.2016 09:30

AdamPie

16.08.2016 12:37

Witam, myślę że meble kuchenne na wymiar to najlepsze rozwiązanie. Ja korzystałem z oferty firmy meble Castanea, która oferuje kuchnie na wymiar. Możecie sprawdzić.

rivscha

06.08.2016 15:07

Tak to temat rzeka, ale ja osobiście mam dobre doświadczenia z Agatą i głownie u nich zamawiam meble.

DanielMyga

15.07.2016 11:13

My http://www.allemeble.com meble czy do kuchni czy do pokoju kupowaliśmy w salonach Agata.

post edytowany 2 razy, ostatnio 15.07.2016 11:15

kuchcikplus

08.06.2016 18:19

No jeśli mówimy o sprzedaży internetowej mebli kuchennych, to temat rzeka... no i ilość osób mających coś dopowiedzenia w temacie mówi sama za siebie. Nie jestem pewien tylko czy akurat meble na zamówienie to dobry pomysł przez internet. Najlepiej jest, gdy ktoś z fachowców z danej firmy meblowej przyjdzie jednak do naszej kuchni i sam wszystko profesjonalnie wymierzy. Ale jak najbardziej w sieci kuchnie Forte mogą być.
Tylko wydaje mi się, trzeba dobrze się zastanowić, żeby nie kupić jakiegoś bubla.
Co z tego, że oferowany jest w sklepach internetowych zwrot towaru... przecież i tak my musimy za niego zapłacić, a w przypadku mebli koszt transportu do małych nie należy :).

majeczka31

30.05.2016 08:50

Sprawną obsługę mają w zakładzie stolarskim Kulenty. Długo mi nie kazali czekać na moje meble i powiem, że są dokładnie takie jak były na projekcie, a nawet na żywo ten efekt jest jeszcze lepszy. Porządne blaty, drewno czereśni, stylowe rączki

cytrynova

29.02.2016 21:02

kargi napisała 17.01.2014 16:24:
Czy ktoś z Was zamawiał meble na wymiar przez internet?
Jeśli tak, to powiedzcie proszę czy dostaliście to co chcieliście? Jak materiały, trwałość, wygląd?
moja siostra zamawiała meble na Kris Meble nie wiem jak z trwałością, ale ogólnie nie narzekała. jak patrzę na jej kuchnię to też mam ochotę u nich urządzać mieszkanie :) a to już niedługo!!

Mariolka88

09.02.2016 14:54

My dostaliśmy ten namiar od mojego chrzestnego - firma Zumar, która oferuje meble na zamówienie łódź i okolice spokojnie dojeżdżają do Klienta. Jeśli dalej to trzeba się kontaktować i ustalić możliwość montazu.

Zuza27

05.02.2016 17:29

Ja i mój narzeczony kontaktowaliśmy się z firmą robiącą meble na wymiar przez internet. Przyjechali na nasze mieszkanko i wykonali pomiary. Zaproponowali kilka swoich pomysłów. Remont przeszedł sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam wm-meble

julia36

03.02.2016 18:54

Akurat z BRW mam regał młodzieżowy - zakupiony 20 lat temu. Wtedy to była inna jakość. Teraz meble - te z tańszej linii się sypią szybko. Co do mebli ww kuchni - ludzie zamawiają z sieci, bo czasem w internetowym sklepie meblowym wychodzi sporo taniej niż w stacjonarnym (przynajmniej na takie opinie w internecie trafiłam. Zdecydowałabym się na to, gdyby ktoś przyszedł i wymierzył mi wszystko, a potem gotowe meble zamontował. Po drugie - skoro jest taka opcja zakupów w sieci, tzn. że i klienci na to są.

zdrowitka

30.12.2015 14:56

Oj nie wiem czy byłabym na tyle odważna aby zamówić sobie meble kuchenne na wymiar z internetu. Jestem zdania,że jeśli już decydujecie sie na meble kuchenne to ktoś powinien do Was przyjść oraz sam wymierzyc kuchnię tak aby potem uniknąć ewentualnych niepowodzeń. Ja mam u siebie w kuchni meble gotowe. Nie stać mnie było na meble na wymiar. Jestem jednak zdania,że nie wyglądają tak źle. Zamawiałam je w salonie Black Red White. Mają tam bardzo duży wybór. Poza tym blat jest cięty tak więc meble niewiele się rożnią od tych ze studia.
Kupowałam je w salonie w Warszawie na Głębockiej, na stronie macie kontakt:
http://www.brw.com.pl/

Ula83

20.12.2015 17:52

Meble na wymiar- jak najbardziej, ale tylko po kontakcie z firmą, dokładnym pomiarze i uzgodnieniu szczegółów.
Zamówiłam meble u mebell.com.plomówiliśmy kolor, typ materiału. Mam kuchnię, którą chciałam.

kruszonka77

27.10.2015 12:17

Obecnie istnieje wiele sklepów internetowych, które jednocześnie są producentem mebli, które oferują. Według mnie nie ma się czego obawiać. Takie meble robione są przez profesjonalistów i ich jakość nie raz przewyższa te produkowane masowo.
Często istnieje możliwość, aby udać się do fabryki i zobaczyć meble.
Oczywiście istnieją mniej uczciwi sprzedawcy, ale wszystko można zweryfikować. Wystarczy poświecić chwile i znaleźć w sieci potrzebne informacje o danym producencie i jakości jego produktów :)

Jako przykład przedstawię :
http://www.meblebrzozowe.pl

Pozdrawiam :)

paulette

09.07.2015 15:23

Moim zdaniem zamawianie mebli na wymiar przez Internet jest dość ryzykowne. Jak już, to można znaleźć firmę przez Internet, ale i tak wszystkie szczegóły omawiać osobiście. Nie wyobrażam sobie nie mieć bezpośredniego kontaktu z projektantami. Ja swoją kuchnię na wymiar zamawiałam w firmie Acerys. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.

Zośka86

25.03.2015 18:28

Na stronie internetowej firmy zajmującej się produkcją mebli na wymiar można obejrzec wizualizacje, projekty i rozeznac się w ofercie. My zamówiliśmy meble kuchenne ze strony http://www.magiamebli.com.pl/ wybraliśmy kuchnię nowoczesną w rozsądnej cenie. Plusem była szybka realizacja i terminowe wykonanie. No i meble okazały się naprawdę super jakości

basia0101

08.03.2015 20:49

Stoły i krzesła do kuchni na wymiar możesz zrobić w www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml.

maslana

04.02.2015 12:31

I ja robiłam w Edarze meble kuchenne. Jestem jak najbardziej zadowolona z efektu końcowego. Meble są zrobione dokładnie tak jak chciałam, zgodnie z projektem i wcześniejszymi ustaleniami.

mankell

25.01.2015 16:11

Ja tam polecam kuchnie pod wymiar ze strony abcremont.pl - jestem świeżo po remoncie swojej kuchni, większość mebli zakupiłem właśnie u nich i bardzo sobie chwalę.

Kris642

19.01.2015 12:55

Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu żeby zamówić meble przez internet. Oczywiście wszystko zależy od budżetu jakim dysponujemy i od firmy z jakiej zamawiamy. Sam ostatnio zleciłem wykonanie projektu w firmie http://www.mebelserwis.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Patrząc na inne firmy w Warszawie oferta cenowa była bardzo korzystna, a jakość wykonania nie pozostawiała żadnych uwag.

marylka55

27.10.2014 15:08

Mebli do kuchni nie kupuję się co miesiąc czy nawet co rok, dlatego też warto zainwestować w porządne meble, które będą nam służyć latami. Meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem, ponieważ możemy całkowicie dostosować je do pomysłu na naszą kuchnię :) Swoje robiłam w firmie Edar i jestem z nich bardzo zadowolona. Ten zakup uważam za na prawdę dobrą inwestycję.

NozWidelec_pl

16.10.2014 15:43

Większość rzeczy zamawiam przez internet,więc nie bałabym się także mebli,ma to swoje plusy do których z pewnością należy o wiele niższe cena.

Minnie8

01.10.2014 23:30

Skorzystałam z polecenia znajomych, którzy niedawno remontowali dom i zamówiłam meble na wymiar w salonie Artii z Warszawy. Przyznam że wykonali kawał dobrej roboty, meble są bardzo solidne i ładne i mam dzięki nim super funkcjonalną kuchnię.

post edytowany 1 raz, ostatnio 05.10.2014 20:29

bober16060

07.09.2014 09:24

ja zamawiałam przez ikea, maja program w którym podajesz swoje parametrya on dopasowuje do tego swoje meble. polecam

patelka

15.07.2014 15:59

Miałabym chyba małe opory przed zamawianiem mebli kuchennych na wymiar w internecie. Choć z drugiej strony, nawet jak zamawiam normalnie to przecież też nie widzę gotowych mebli tylko ich projekt.

Aleksandra.Sana

23.06.2014 10:25

Ja również zamawiałam meble na wymiar, ale nie przez Internet. Szczerze, bałam się. W prawdzie dopiero po przejrzeniu strony mojego wykonawcy mebli Max Kuchnie - https://www.maxkuchnie.pl/zdeycowałam się na złożenie zamówienia. Meble na wymiar wyszły świetnie, pasują idealnie. Jestem jednak zdania, że najpierw należy coś dotknąć, obejrzeć, a potem dopiero składać zamówienie.

Reyna

30.04.2014 19:15

My też zamawialiśmy meble na wymiar przez internet. Teraz to już żaden problem - podaje się wszystkie wymiary i czeka na realizację zamówienia. My akurat kupowaliśmy na stronie http://iform.com.pl/ bo strasznie nam się podobały ich realizacje. Nie zawiedliśmy się - kuchnia wygląda bardzo fajnie.

kargi

12.03.2014 16:40

Ale to według jakiegoś gotowego projektu?
Masz jakieś foto? Jak to będzie wyglądać?
Na projektujemy.meble.pl jest dużo gotowców.
Tylko to... forum o kuchniach ;-)

Kaska33

11.03.2014 19:53

Fajnie, że napisałaś - wkrótce realizujemy projekt pod salon, również na wymiar, przez centrum.meble.pl
Niby w salonie dużo miejsca, ale chcemy optymalnie wykorzystać całą powierzchnię ;-)

kargi

10.03.2014 16:38

I jednak zamówiłem cały zestaw z kuchnie.pl - bardzo dobry zakup. Zamówienie zrealizowane w niecałe 10 dni. Zatrudniliśmy lokalnie gościa, który całość nam złożył - bardzo pozytywne zaskoczenie, ładne meble, wszystko zgodnie z zamówieniem. Dzięki!

marcinwroblewski

04.03.2014 07:34

mało kto wybiera fachowców z internetu, większość bazuje na znajomych firmach świadczących usługi meblarskie http://czaplicki.lomza.info , zwłaszcza jeśli chodzi o kosztowne meble na wymiar

post edytowany 1 raz, ostatnio 04.03.2014 07:35

kuchcikplus

11.02.2014 13:50

A nie możesz poszukać jakiejś kuchni z mebli systemowych? Pogrzeb sobie na forte: http://www.forte.com.pl/meble/kuchnie.html
albo zajrzyj jeszcze na brw. Słyszałem, że też mają obszerną ofertę mebli kuchennych. Popatrz sobie na stronie, a potem odwiedź jakiś salon w swoim regionie. Nie łatwiej ? :)

kuchcikplus

07.02.2014 09:38

Bo widocznie jednak nikt nie zamawia mebli na wymiar przez internet :). Mało ci fachowców lokalnych?

kargi

03.02.2014 16:06

I gdzie niby te wnioski?
Sory, nie chcę tracić czas, robicie cokolwiek w tym kierunku czy nie? Idę dalej, kurde, niby internet wielki, a nie mogę znaleźć kogokolwiek, kto by mi dał jakąś sensowną relację z zakupu.

Kaska33

30.01.2014 17:03

W ciągu 2 dni powinniśmy ogarnąć temat - szukamy po prostu odpowiedniego zestawu, kłócimy się co do kolorystki.
Jak tylko uda się dojść do pewnych wniosków, to na pewno damy wam znać. Sama jestem ciekawa jakie będą tego ostateczne efekty.

kargi

29.01.2014 16:16

No to ja całkowicie poważnie mówię, że czekam na wasz ruch - jeśli zamówicie i będziecie zadowoleni, pokażecie fotki, to i my zamówimy, chodzi o oszczędność, ale gwarantowaną.

Kaska33

28.01.2014 20:06

Możesz się śmiać, ale ja to biorę całkiem na poważnie - tak mniej więcej wychodzi nam, że po doliczeniu kosztów dodatkowych, wyszłoby nawet ze 40% mniej.
To ogromna różnica. Gdyby to faktycznie była aż taka kwota, to czemu nie - opłacałoby się, o ile meble faktycznie byłyby wysokiej jakości.

kargi

27.01.2014 16:33

Zacznij jako pierwsza, na http://www.kuchnie.pl można sobie zrobić symulację. Gdyby ktoś pierwszy zamówił to byłoby łatwiej. My nie mamy mega wypasionego projektu, raczej podstawowy. Pokaż swój.

Kaska33

24.01.2014 18:41

Raczej nikogo więcej nie ma, ale przyznaję, że mnie tematem zainteresowałaś. Mamy gotowy projekt kuchni, ciekawi mnie co odpowiedzą - bo to nie jest jakiś banał.
Dużo skomplikowanych fragmentów. Wykonują. Może jednak jest tutaj ktoś więcej?

kargi

23.01.2014 16:30

Podaję im wymiary - nie robią pod pomieszczenie tylko pod podane przez klienta wymiary. Pomagają przy pomiarach - wszystko się da. Proszę o odpowiedzi w temacie. Nie ma tutaj nikogo więcej?

Kaska33

22.01.2014 21:40

Składasz zamówienie - ale jak oni zrobią meble na wymiar nie widząc pomieszczenia? U mojej mamy robili pomiar, i a tak musieli na miejscu robić masę poprawek.
Jakoś mnie to nie przekonuje - coś kręcisz.

kargi

22.01.2014 16:09

Oj... np. meble.pl mają taką usługę. Składasz zamówienie i dostajesz meble na wymiar do domu. Wszystko w paczkach, gotowe do złożenia.
Przecież ta usługa w sieci jest dłuższy czas. Nie słyszałaś wcześniej o tym?

Kaska33

20.01.2014 17:13

Co masz na myśli pisząc meble na wymiar? Jeśli meble na wymiar to ktoś musi zrobić najpierw pomiar.
W jaki sposób sobie wyobrażasz, że ktoś wykona taką usługę przez komputer?

kargi

17.01.2014 16:24

Czy ktoś z Was zamawiał meble na wymiar przez internet?
Jeśli tak, to powiedzcie proszę czy dostaliście to co chcieliście? Jak materiały, trwałość, wygląd?