Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Problemy z odżywianiem >

moze to raczej psychika? jesteś pewna że to problem z układem pokarmowym>

Bleka, 08.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Cześć wszystkim, jestem Celina i jestem nowa na tym forum, miło tu...

miss, 08.12.2017 | czytaj dalej

Jak urządzić kuchnię ? :) >

Jak dla mnie kuchnia też powinna być praktyczna i przestronna dlatego wybrałam...

olgamala, 08.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2006, wpisów: 30143
najnowszy wpis: 08.12.2017 22:05

Mamy 27379 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Martha Stewart

julka9837

01.02.2010 18:39

Uwielbiam Marthę Steward ona jest zawsze uśmiechnięta i miła za to ją podziwiam. Jej program "The Martha Steward show" jest moim ulubionym programem. Mam 11 lat i wolę oglądnąć sobie program Marthy niż np. Hannah Montana. Jeżeli ktoś wie na jakiej stronie internetowej można kupić jej program na płycie proszę niech napisze. Z góry bardzo dziękuje !!!

DAG

16.04.2007 10:33

Bardzo mnie się podoba program Marthy jest dużo nowości praktycznych.Niestety nie ma przepiśów Marthy.Martha się odwołuje do swojej strony ,gdzie znajdują się jej przepisy,ale tylko po amerykańsku.Czy ktoś w Polsce ma zamiar wydać jej książkę z przepisami DAG

mereszka

18.01.2007 22:48

Oj Słodki Jacku... a czemu ma się wstydzić skoro to jej tylko pomogło zbudować medialne imperium?
Nie wiem, czy oglądałeś film o "kuchni" programów Marthy Stewart... ona jest teraz tylko twarzą (zresztą na to zapracowała), a resztę wykonują inni ludzie.
Ja ją uwielbiam... książki, magazyny... ach, być jak Martha Stewart - ale temu programowi mówię stanowcze NIE. 1000 razy lepsze są jej wcześniejsze produkcje, chocby ta, która leci na TVN Style, bo jest na temat... A jak coś jest o wszystki, to jest o niczym. Niestety. Pamiętam w tym filmie był taki motyw... Marta prowadzi program ze swoją mamą, pieką ciasteczka i Martha mówi, że dodta teraz imbiru, tak jak mama zawsze robiła. A mama na to, że sobie nie przypomina, żeby kiedykolwiek dodawała do ciasteczek imbiru. Ciach. Wycięte. A dalej... Marta zaczyna zagniatać ciasto... zbliżenie na ręce, kilka sekund i zastepuje ją inna pani tak samo ubrana, widać tylko dłonie - ona robi ciastka. Ciastka zrobione - myk! Marta znowu na ekranie - wyjmuje ciastka z piekarnika! :-)

jacek1f

18.01.2007 16:54

Rozumiem.
Lubie jej ksiażki, nic do niej jako Jej nie mam, ale ten program, jest tak obcy, tak hamerykański... w oprawie, w koncepcji samej w sobie... brrr.

mereszka

25.11.2006 23:36

na canal+ film "Martha za kratkami" - coś dla wielbicieli :-)

pati

25.11.2006 12:08

martha jest fajna i ma super program.

mravka

14.11.2006 19:07

a ja już nie mam TVN Style, bo mi włącili Kuchnie. Stare programy Marthy i magazym Martha Stewart Living są znaczne lepsze, szczególnie magazyn. To show jest zenujące! Oglądałam naj nowszy sezon w stanach - niestety nic sie nie zmieni:( Będzie dalej tak samo piszciąco - drentwo:(

pati

14.11.2006 12:41

program marty jest super! ma fajnych gosci. Fajny jest program o hallowien i sklep

nikanna

10.11.2006 22:41

Naprawdę myślicie,że kura domowa może wytrwać do końca Marty! No to się mylicie!
Kura widzi: telesprzedaż-Marta-telesprzedaż i myśli (kury też myślą):Teraz mogę spokojnie wyjść z dzidziusiem na dłuuuugi spacer.

mereszka

10.11.2006 22:28

Klusko - z jednym nie mogę się zgodzić. Jestem na 100% pewna, że to Martha ustala scenariusz i wszystko musi być po jej myśli :-)

Kluska

10.11.2006 10:32

no słuchajcie za coś tą Marthę w tej Ameryce uwielbiają. MOże dlatego ze nie jest sztuczna i plastikowa, tylko taka zwykła babeczka. A show to inna sprawa, nie można jej oceniać po tym co widzimy w tv. przecież to nie ona ustala cały scenariusz. pozatym zgadzam się z mereszką jesli ktoś nie lubi show niech przeżuci sie na tvn style i po bólu. :D

mereszka

08.11.2006 21:24

Polecam Marthę na TVN Style - więcej gotowania, zdecydowanie mniej show!
:-)

gośka

08.11.2006 18:58

sphynxcat trochę przesadziłaś z porównaniem. Gospodyni domowa to człowiek a nie niższa kategoria!!!

asia

08.11.2006 12:39

witam, a czy kury domowe nie mogą kochać gotowania?
choć ten program faktycznie nie pasuje do naszych realiów.
zdecydowanie go nie oglądam.
kochajaca gotowanie ''kura domowa''

sphynxcat

08.11.2006 12:12

Ja też uważam, że ten program jest absolutnie beznadziejny. Nudny, zamulający, skierowany do kur domowych a nie do ludzi kochających gotowanie. I na dodatek wyświetlany w strategicznej godzinie, kiedy mogłoby być coś ciekawszego...
Ja też najbardziej lubię "na słodko" :)

ulianka

08.11.2006 11:35

w dodatku trwa 45 minut!!! Też tego nie trawię.

Toy

06.11.2006 10:42

program Marty- typowo amerykański.Wielkie show,ale dla amerykanów -chyba u nas sie nie przyjmie.Mało ma wspólnego z gotowaniem. Za to dużo z lansowaniem prowadzącej i jej gości.
Dla mnie lekka żenada. Wolę "na słodko"

Aggie66

29.10.2006 08:00

Mnie też Martha rozczarowała, oglądałam na TVN Style jej biografię, wiele o niej słyszałam/czytałam... Bardzo się ucieszyłam, że w kuchni.tv będzie jej talk show. Niestety, nudne toto straszliwie i - jak piszecie - "hamerykańskie" do bólu. Cóż, nas bawi cos innego:) Nie oglądam!

jagna

26.10.2006 15:48

Nie uważam, żeby program był beznadziejny. Nie bardzo "czuję" taki sposób bycia jak Marthy, ale generalnie zawsze cosik fajnego w programie znajdę.
Lektorka faktycznie jest koszmarna. Martha nieustannie się szczerzy i dodaje gdzie się da "very, very...", ale cóż - taki już urok amerykańskich programów.
W jednym z ostatnich odcinków (tym gdzie na widowni były same ciężarne) zauważyłam jak kobiety zebrane na widowni "dyskretnie inaczej" zerkają gdzieś w górę i dopiero zaczynają klaskać. Bardzo mnie to rozbawiło. Wiem, że to norma, że daje się znak kiedy klaskać, ale tak przyłapanej publiczności jeszcze nie widziałam :-)

Piemont

23.10.2006 19:59

podzielam Waszą opinię... Dla mnie poziom programu jest bardzo niski, uwzględniając nawet 'amerykanską inteligencję'.... Rzadko mogę dotrwać do końca.

Czy tak naprawdę nie ma lepszego talk show??? Ona jest po prostu beznadziejna!

makadamia

23.10.2006 18:29

tomaszu, dla mnie tlezakupy mango to rewelacja w powównaniu z marthą <lol>

tomasz

23.10.2006 12:35

Marta Stewart mnie bardzo rozczarowała . Dla mnie to wyglada jak telezakupy Mango!!

i.nes

20.10.2006 15:05

Drętwy, amerykański, jednoosobowy WOW-show!

Przepraszam, jeśli ranię czyjeś uczucia, ale wychowałam się w innej kulturze i drażnią mnie okrutnie oklaski publiczności rozlegające się z byle powodu. Wiem, że taki jest scenariusz, ale pani Stewart gotuje makaron i mówi, żeby nie dodawać oliwy, a tłum szaleje?! A już zeźliłam się na dobre, gdy po ugotowaniu jakiejś potrawy powiedziała: "Chcesz przepis? Zaloguj się na www i kup książkę." Nie dziękuję!

JoShiMa

18.10.2006 18:31

>na dokładkę te beznadziejne lektorki...jedna piszczy,
>a druga stęka...

Ja nie zarejestrowałam tej co piszczy, ale ta co stęka jest beznadziejna. Pojawiała się w jeszcze innych programach. Nie bardzo rozumiem jak to się stało, ze zatrudniono ją jako lektorkę.

makadamia

17.10.2006 20:31

tak...ponczo i jeszcze składanie koszulek...dla mnie w ogóle jest to program denerwujący...typowo po amerykańsku krzykliwy i na dokładkę te beznadziejne lektorki...jedna piszczy, a druga stęka...dobijają ....wolałabym zamiast tego Ready Steady Cook (oczywiście edycję z Ansleyem), albo Superchefs, albo Rok w kuchni Garego Rhodes

mereszka

11.10.2006 23:12

Jej się należy osobny wątek... kiedyś miałam taką fazę, że chciałam być Marthą Stewart... w sumie to nie wiem, czy mi przeszło. Nigdy wcześniej nie oglądałam jej programów. Znałam ją tylko ze strony www http://www.marthastewart.com/ i jej magazynów o różnej tematyce, które staram się zdobywać w miarę regularnie. Niestety program, który leci na kuchnia.tv trochę mnie rozczarowuje - głównie nawiązaniami do pobytu w więzieniu - a to tarka z puszki do sardynek, a to plastikowe noże, a to ponczo, itp., itd. Mam nadzieję, że będzie lepiej... albo kuchnia.tv zdecyduje się na emisję starszych programów MS.