Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Jak urządzić kuchnię ? :) >

Ja się waham jaką kuchnię zrobić. Sama nie wiem, czy zrobić sobie...

HeniaB, 13.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Cześć wszystkim!!!

1992Tomasz, 12.12.2017 | czytaj dalej

odszkodowanie za opóźniony lot >

POszukuję informacji o firie airlex http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozniony-lot/ Wraz z mężem próbujemy odzyskać pieniądze...

Bleka, 12.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30155
najnowszy wpis: 13.12.2017 10:52

Mamy 27393 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Martha 5

więcej >>

verde

18.03.2013 10:24

Martha jest genialna, 100% profesjalizmu, dopracowane przepisy
i ciekawe tematy, kiedy beda nowe odcinki?

brutus_lisica

16.02.2012 04:49

Nejt napisał 29.07.2011 10:32:
Wolę ogladać telesprzedaż niż Marthę - babka idzie mi na nerwy.

Roberto - całkowicie się z Tobą zgadzam.

Widziałem 2 odcinki, nie chcę pamiętać co w nich było i już napewno tego więcej nie załączę.

Nie chciałem nikogo urazić ale ja przy takich programach wysiadam - żeńskie wydanie "Adam Słodowy - zrób to sam" z dodatkami ;]
czekam az zakoncza ten koszmar

Nejt

29.07.2011 10:32

Wolę ogladać telesprzedaż niż Marthę - babka idzie mi na nerwy.

Roberto - całkowicie się z Tobą zgadzam.

Widziałem 2 odcinki, nie chcę pamiętać co w nich było i już napewno tego więcej nie załączę.

Nie chciałem nikogo urazić ale ja przy takich programach wysiadam - żeńskie wydanie "Adam Słodowy - zrób to sam" z dodatkami ;]

rudi

05.06.2011 12:22

Lubie ten program. choć czasami jest nudny

RobertoMani

10.05.2011 10:21

Program raczej nie do kuchni.tv, to program z tytułu: nauczę 5 amerykanów jak wkręcić żarówkę, jeden trzyma żarówkę, czterech kręci staołem na którym on stoi, no ale co się stanie gdy wejdzie dziecko i zapali swiatło, czy napięcie poprzez żarówkę wstrząśnie trzymającym czy wszytkimi? czy stół i szkło z żarówki to wystarczajace izolatory. Z całym szacunkiem, ale w Polsce nie ma tak wielu "dysfunkcyjnych" jak w USA. Ten program czasem wniesie coś ciekawego, ale jego przesłaniem jest nauczyć amerykanów że czasem samemu mozna z drobnymi robotami w domu sobie poradzić. USA to jedno wielkie mrowisko, dopiero w milionach stanowią intelekt. Przepraszam taka jest moja subiektywna opinia!

wiem co jem

02.05.2011 13:55

bardzo lubie oglądać marte ale jeszcze bardziej oscar gotuje on robi pyszne rzeczy...palce lizać