Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Diety >

Odchudzanie wcale nie musi być pełne wyrzeczeń. Jednak dużo ludzi ma efekt...

minka, 24.10.2017 | czytaj dalej

Akcesoria do dekorowania. >

ja jestem w 100% a nawet 1000% za drobnymi dekoracjami zmieniającymi charakter...

dekoratorka69, 24.10.2017 | czytaj dalej

szukam ŁADNYCH karniszy >

robię dla klienta wizualizację kuchni potrzebuje sklep z karniszami x 3 co...

dekoratorka69, 24.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1979, wpisów: 29971
najnowszy wpis: 24.10.2017 11:14

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Łódź

donkacper

29.12.2009 18:00

ANGELO jest rzeczywiście przyjemne, dobre jedzenie także w Revello, ale nieco droższe, polecam

giada

20.04.2009 09:33

Oddaję mój głos na restaurację Angelo.
To miejsce z duszą. Prawdziwe. Bez lukru. Z ludźmi, którzy lubią swoją pracę i promują kulinarną kulturę Włoch. Malina!

monikaaje

16.04.2009 11:45

Bardzo dobra pizzeria jest przy Plazie w Lublinie, ul. Lipowa, obok cukiernia i bar sałatkowy. Obiadek a potem deserek:)

Iguana1971

03.02.2009 23:54

Ja w łodzi jadłem narazie tylko we włoskiej restauracji w Manufakturze i na 10 punktów daje jej 7, jest tam ok ale perfekcją smaku nie powala .

watram

03.01.2009 22:20

Historia Łodzi, również kulinarna historia, opiera się na trzech kulturach: rosyjskiej, żydowskiej i polskiej. Od kilku lat do tej listy można dopisać wpływy włoskie ;-) To dzięki restauracji ANGELO.
Miła i swobodna atmosfera (bez nadęcia charakterystycznego dla snobistycznych restauracji), zaangażowanie właściciela przejawiające się m.in. w dodatkowym częstowaniu winami i trafnymi podpowiedziami w ich doborze do dań oraz w szlifowaniu znajomości języka polskiego. Prosty wystrój restauracji odpowiada prostocie kuchni włoskiej. Proszę prostoty nie utożsamiać z ubóstwem smaków i doznań, jakich ona dostarcza.
Jedynym mankamentem jest niewielki wybór dań. Mam nadzieję, że ich lista będzie się sukcesywnie powiększać. Nie znalazłam, niestety, strony internetowej restauracji. Szkoda, byłaby bardzo przydatna w rezerwacji stolika i poznaniu klimatu miejsca.
Gorąco polecam wizytę w ANGELO.