Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Kuchnioteka

escoffier-ka

20.09.2009 09:12

Pan Przykaza napewno nie wiedzial o Julii Child, bo gdyby wiedzial i czytal jakakolwiek ksiazke kulinarna nie okazywal by takich brakow w wiedzy (albo nieumiejetnosci w jej przekazywaniu) jak w dzsiejszym programie o risotto i ceviche

Treska

18.09.2009 13:39

:)
Ja przypadkiem trafiłam.
Tak. Byli i Kręgliccy, i Nowak, i ... więcej nie pamiętam :))) Dlatego chciałabym zobaczyć to jeszcze raz. Może dzisiaj mi się uda, o ile meczu nie będzie na innym kanale Cyfry +, bo wtedy mam przechlapane :(

To oczywiście naturalne, że pojawili się tu ludzie znani nam z programów Kuchni TV. Tyle, że dla mnie Przykaza autorytetem nie jest i nie będzie w żadnym wzlędzie. Ani jako restaurator, ani jako kucharz. Dlatego zgrzytnęłam zębami.

Ciekawe zresztą, czy goście programu wiedzieli tak naprawdę cokolwiek o Julii Child, zanim Kuchnia nam ją przedstawiła i zanim nie pojawiły się zajawki filmu "Julie & Julia". Ja - przyznam bez bicia - nie słyszałam, ale fachowcem nie jestem...

kropiak

18.09.2009 12:46

Ja widziałam kawałek, ale własnie - widziałam bardziej niż słyszałam - zajęta byłam czymś innym. Na pocieszenie powiem, że nie tylko Przykaza się wypowiadał, ale tez inne osoby prowadzące programy kuchni.tv, m.in. pani Musidłowska.

Treska

18.09.2009 09:41

Nie wiedziałam, gdzie to wpisać, więc piszę tutaj :)

Czy ktoś z Was oglądał odcinek Kuchnioteki poświęcony Julii Child ? Wczoraj trafiłam na drugą połowę tego programu (trwa raptem 9 minut), ale od razu - ja to mam szczęście - moim oczom ukazał się nie kto inny, tylko Piotr Przykaza. Aż mi się gorąco zrobiło, bo facet nie bardzo pasuje mi na Opiniodawcę w ogóle, a tym bardziej w tym przypadku.

Muszę jeszcze raz to dzisiaj obejrzeć, bo może się czepiam niesłusznie ?