Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

odszkodowanie za opóźniony lot >

POszukuję informacji o firie airlex http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozniony-lot/ Wraz z mężem próbujemy odzyskać pieniądze...

Bleka, 12.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Hejo ludziska !

mynia, 12.12.2017 | czytaj dalej

książki z lidla >

hej

frydream, 12.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30153
najnowszy wpis: 12.12.2017 17:40

Mamy 27389 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Kuchnia z Okrasą

więcej >>

BeeJay

18.07.2013 12:19

"Nie zapraszajcie więcej Alicji Resich-Modlińskiej. Są ciekawsi ludzie."
To masz jak w banku, program był kręcony ponad 5 lat temu, więc nowych odcinków póki co jak i wspomnianego gościa nie będzie.

Gdyby ktoś spisał przepis na placuszki z kaszy gryczanej i wątróbki drobiowej, to się polecam :)
Znalazłem :D wystarczy w google wpisać "Placki z kaszy gryczanej i wątróbki z sosem ogórkowym". Pzdr

post edytowany 2 razy, ostatnio 18.07.2013 12:26

Sara

02.03.2013 21:17

To,że facet sepleni można ścierpieć,ale ci goście....Po co oni są w studio?Marudzą nieciekawie i przeszkadzają.W ogóle te tzw."nasze produkcje" są popłuczynami zagranicznych wzorców i powinny być ścigane jako plagiaty.

lumen

28.02.2013 08:19

http://ugotuj.to/ugotuj/autor-Karol+Okrasa
tutaj jest kilka przepisów ...

maargot

27.02.2013 15:42

Zróbcie coś, aby Pan Karol udostępnił swoje przepisy - oglądałam program o cudownych placuszkach - takie powinnam jeść w związku ze swoją zdrowotną dietą. Brak przepisów to nie jest promowanie, jak sam Pan Karol oznajmia, tylko pokazywanie gotowania. Szkoda. Jeśli nie można udostępnić przepisów to lepiej zrezygnować z takiego prowadzącego. Przeczytałam wcześniejsze wypowiedzi zawiedzionych i dodaję do tego swój głos.

violanda

01.12.2012 18:46

Nie zapraszajcie więcej Alicji Resich-Modlińskiej. Są ciekawsi ludzie.
Z innymi to aż chce się jeść to co jest prezentowane, a przy niej mój ukochany halibut stracił smak

post edytowany 1 raz, ostatnio 01.12.2012 18:48

niejadek

28.11.2012 20:14

A ten programik w sumie mnie bawi. Taki niby oldschool ale przepisy inspirujące. Oglądam z przyjemnością.

Jolabiss

25.11.2012 13:38

Jeden z najgorszych programów kulinarnych. Częstotliwość pojawianie się pana Okrasy w kuchni tv oraz w telewizji publicznej jest zadziwiająca. Kiedy ocena programu tego pana na www.kuchnia.tv jest tak niska, w porównaniu do innych programów polskiej produkcji. Co za znajomości w mediach ma pan Okrasa? Bywa codziennie po dwa razy przynajmniej w kuchni.tv. Jako hit ???? Obudźcie się, spójrzcie na ocenę jego programu. ja głosuje teraz pilotem, ale mam dość promowania miernoty, bo zajmowany jest na niego najlepszy czas antenowy, kiedy akurat obejrzałabym coś fajnego. Pan Jakubiak, Mamaryla, Mela, Triki z.. wszyscy oni są ok, ale Okrasa? Zmiłujcie się i weźcie go do archiwum.

bmp55

07.11.2012 14:12

Jak wskazują napisy wyświetlane w trakcie programu, przepisy były dostępne na stronach www.tvp.pl/kuchnia. W dalszym ciągu jest ich tam około 20.

Ja osobiście głosuję pilotem i przełączam na inny kanał. Przestałem oglądać programy, dla których nie są dostępne przepisy na stonach www. Jeżeli dostępne są przepisy dla programów takich sław jak Jamie Oliver, Gary Rhodes czy Marco Pierre White, to powinny być też dostępne dla programów pana Okrasy.

Ci światowej klasy szefowie kuchni wiedzą, że udostępnianie przepisów dla swoich programów zwiększa ich oglądalność i ułatwia ich sprzedaż, a co za tym idzie także sprzedaż ich książek.

Pozdrawiam

[email protected]

05.10.2012 23:02

ja też jestem zawiedziona że nie ma przepisów - czekamy
pozdrawiam

andzia1207

03.10.2012 10:44

dlaczego nie ma przepisów? jestem zawiedziona jeżeli w trakcie programu zaprasza się na stronę po przepisy to powinny być dostępne. mam nadzieję że to się szybko poprawi

acia1065

07.08.2012 09:00

Pan Okrasa boi się udostępnić przepisy z programów?

kuchniaaries

02.08.2012 15:35

Bardzo lubię tą kulinarną serię. Niestety w TVP nie udało mi się jej obejrzeć, no może kilkanaście odcinków, z takiego powodu, że TVP nadaje bez powtórek i jak w danym terminie nie da się obejrzeć, to trzeba czekać nieraz parę lat i to jest bez sensu, bo po tak długim czasie człowiek nie pamięta których odcinków nie obejrzał lub przestało go to już interesować. Dlatego bardzo ucieszyłem się, że będzie Kuchnia z Okrasą w kuchnitv
Stacja ta nadaje bowiem z szybkimi powtórkami, czyli coś dla mnie. Niestety 1-wszego odcinka wczoraj o 19 00 nie mogłem obejrzeć, ale dzisiejszą powtórkę o 14 20 już tak i co? Oglądaliśmy z rodziną inny program na innym kanale, ale przed 14 20 przerzuciłem na kanał 17-ty, czyli kuchniętv. Okazało się, że już się zaczęło, a nawet za 10 minut skończyło. To kiedy się zaczęło pytam się? I znów jest bez sensu, bo biorąc pod uwagę 100 odcinków serii, powtórka jeżeli będzie to za rok. Przykro mi, że tak muszę zaczynać moją bytność na forum.