Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Wasza opinia na temat upominków >

A propo preznetow to zastanawiam sie na jakims upominkiem dla mojej corki....

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29962
najnowszy wpis: 22.10.2017 13:49

Mamy 27181 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Kuchnia z IKEI

basiaczek

18.09.2017 14:17

Nigdy nie byłam fanką szwedzkich mebli. Zamówiłam sobie projekt i aranżację kuchni u krakowskiej firmy d&d projekt, w ogóle nie musiałam się przejmować doborem mebli. A mam teraz naprawdę piękne i funkcjonalne.

Rother

15.09.2017 12:59

Ja zamówiłem meble z ikei i jestem bardzo zadowolony, są naprawdę solidne i wiem że wytrzymają bardzo długo, urządziłem kuchnię w stylu skandynawskim do tego założyłem parapety marmurowe leszno , pomalowałem ściany na jasne barwy i całość prezentuje się naprawdę świetnie

All4gastro.pl

05.09.2017 07:46

Jeżeli szukasz tylko listw przypodłogowych, to dostaniesz je w większości sklepów z artykułami budowlanymi oraz do wykończenia wnętrz, poszukiwania zacznij od sklepów internetowych.

All4gastro.pl

Meriber

07.08.2017 11:12

Witam serdecznie, mam pytanie, czy wiecie może czy w ikei dostane listwy przypodłogowe białe ?? Był ktoś z was ostatnio i może coś powiedzieć na ten temat? Będę wdzięczny.

Mebelek

07.07.2017 16:23

Moim zdaniem najlepiej poszukać salonów meblowych, które gwarantują dobre wykonanie i zawsze nam pomogą dopasować meble do naszych potrzeb, a meble będą trwałe. Zajrzyjcie na
http://www.vigomeble.pl/ gorąco polecam tą firmę !

Jola2

04.07.2017 13:56

Kuchnia na wymiar. Nie ma się co zastanawiać. Wszystko tak jak chcesz, idealnie dopasowane, po co iść na ustępstwa? Przez 3 lata męczyłam się w kuchni z sieciówki, nigdy więcej. Żeby otworzyć górne szafki musiałam zrobić 3 kroki wstecz (za szerokie drzwiczki). Moją obecną kuchnię zaprojektowali www.kompleksowo.pl. To była moja najlepsza decyzja.

Rebar

04.07.2017 08:44

Ja jednak zdecydowanie wolałbym kuchnię na wymiar, takie rzeczy oferuje ta firma: http://www.cookandstyle.pl/ , sam u nich kupowałem i jestem naprawde zadowolony, realizują projekty indywidualne nawet te najbardziej wymyślne.

kilimandzaro

26.05.2017 11:23

Ładne są kuchnie z ikea ale to musi być już metraż

duszka123

25.05.2017 14:38

tutaj macie fajne pomysły na urządzenie kuchni, warto skorzystać!

Panna_Migotka

29.04.2017 09:16

Niestety trzeba mieć świadomość, że meble z popularnych sieciówek bywają kiepskiej jakości. A w sumie ich cena wcale nie jest taka niska, jak można by było się spodziewać. Z drugiej strony są ładne i tańsze od litego drewna i tych na zamówienie, więc i tak większość się na nie decyduje, potem wymieniając po kilku latach...

mala_mi8080

28.04.2017 14:31

Ja miałam meble z BRW, które i tak nie były zbyt solidne.. już po roku był problem z domykaniem się szuflad, wiec nie chce wiedzieć jak wyglądają te z Ikei. Teraz odżałowałam i zdecydowałam się na meble na wymiar z firmy Rol-Trans i ośmiu miesiącach użytkowania nie mam zastrzeżeń. Na stronie http://www.roltrans.com.pl/meble-na-wymiar/ znajdziecie szczegółowe informacje i przykłady realizacji.

mala_mi8080

28.04.2017 14:19

Ja miałam meble z BRW, które i tak nie były zbyt solidne.. już po roku był problem z domykaniem się szuflad, wiec nie chce wiedzieć jak wyglądają te z Ikei. Teraz odżałowałam i zdecydowałam się na meble na wymiar z firmy Rol-Trans i ośmiu miesiącach użytkowania nie mam zastrzeżeń. Na stronie http://www.roltrans.com.pl/meble-na-wymiar/ znajdziecie szczegółowe informacje i przykłady realizacji.

bazyliaSG

27.04.2017 21:18

Mam meble ikea w sypialni i w pokoju dziecka. Takiej tandety nie widziałem nigdzie indziej. Wcześniej skręcałem meble BRW, Bodzio, Agata i myślałem, że gorszych nie ma. Teraz wiem że ikea bije je na głowę.

GastroSklep_pl

18.01.2017 18:05

Generalnie rzecz biorąc opinie na temat kuchni gotowych z marketów są różne i chodzi tutaj głównie o jakość wykonania, która umówmy się- nie należy do najlepszych. Warto poszukać alternatywy w dobrych sklepach internetowych, gdzie też znajdziemy szeroki wybór mebli kuchennych.

www.GastroSklep.pl

aniuta25

10.01.2017 15:49

Szanowni Państwo! Chcę Państwa przestrzec przed zamawianiem mebli kuchennych wraz z montażem w IKEA Janki. Nie chodzi mi o samą jakość mebli, ale o podejście i obsługę klienta. Nigdy wcześniej na nikogo ani nic się nie skarżyłam w taki sposób, ale tym razem jestem szczerze oburzona. 3 tygodnie temu zamontowano mi kuchnię z Ikei. Od początku nie działa w niej odpływ wody spod zlewu, gdyż rura odprowadzająca wodę zwisa w dół, a- jak powszechnie wiadomo- woda raczej nie płynie pod górę. Wystarczy zmienić tę rurę i po kłopocie. Złożyłam reklamację i czekam już trzeci tydzień. Zero odzewu z Ikei. Dzwoniłam już 3 razy, byłam osobiście w sklepie i nadal nic. Za meble zapłaciłam ponad 16 tys., za montaż 2400 zł- czy to za mało, by oczekiwać naprawienia tak drobnej usterki? Dotąd byłam wręcz wielbicielką tego sklepu, o naiwności! Teraz stanowczo odradzam. Pozdrawiam.