Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Jak urządzić kuchnię ? :) >

Ja się waham jaką kuchnię zrobić. Sama nie wiem, czy zrobić sobie...

HeniaB, 13.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Cześć wszystkim!!!

1992Tomasz, 12.12.2017 | czytaj dalej

odszkodowanie za opóźniony lot >

POszukuję informacji o firie airlex http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozniony-lot/ Wraz z mężem próbujemy odzyskać pieniądze...

Bleka, 12.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30155
najnowszy wpis: 13.12.2017 10:52

Mamy 27393 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Kuchnia wietnamska na stadionie dziesięciolecia

yatsec

19.05.2008 15:51

Chenia napisała 12.07.2007 22:57:
Zaintrygowaliście mnie :-) - jak mi się zdarzy jakiś wyjazd w Warszawy, to chyba się skuszę, póki jeszcze można... A tak w ogóle to takie miejsce nie zniknie razem ze stadionem, rozkwitnie w nowym miejscu na 100 %
Juz rozkwitają. Proponuje wycieczke do Wólki Kosowskiej. To takie polskie "china town". Poza milionem budek z ubraniami jest jeden bar godny polecenia (fenomenalne mięsa) oraz dwa sklepy ze specjałami i przyrządami azjatyckimi. Polecam!

hania-kasia

14.05.2008 08:14

Jestem stałą bywalczynią wietnamskich barków na błoniach Stadionu a konkretnie jednego z nich - mam swój ulubiony, zlokalizowany w pobliżu hali dworca autobusowego. Jest tam menu z różnymi daniami, ale nigdy z niego nie korzystam. Większość osób zamawia tam dania na zasadzie miksu "wszystkiego po trochu" - za kwotę od 6 zł (na ogół biorę za 10 zł) wzwyż pokazuje się palcem, co się chce mieć nałożone. Wybór specjałów bardzo duży głownie mięsnych w rżnych wersjach. Jest też tofu, ryba, krewetki. Wszystko pyszne.

Chenia

12.07.2007 22:57

Zaintrygowaliście mnie :-) - jak mi się zdarzy jakiś wyjazd w Warszawy, to chyba się skuszę, póki jeszcze można... A tak w ogóle to takie miejsce nie zniknie razem ze stadionem, rozkwitnie w nowym miejscu na 100 %

Ukash

12.07.2007 22:02

Jeśli ma ktoś ochotę wybrać się w jakiś weekend na kulinarne podróże w wietnamskich rewirach stadionu proszę o wiadomość na prywatną skrzynkę. Razem zawsze raźniej.

Ukash

04.07.2007 22:51

Dzięki za info daj znać jak będziesz się wybierać chętnie pójdę bo możliwe, że to już końcówka tego kultowego miejsca.

czytacz

11.06.2007 18:23

Gorąco polecam "Bun Cha" to taki niezwykle smakujący bulion z grilowaną wieprzowiną, a do tego jest miska zimnego makaronu ryżowego i miska ziół (kolendry, rau ram, i kilka zupełnie egzotycznych).

Ostatnio jadłem coś co się nazywa bodajże "Bo Nem Vang" coś w stylo "Pho Bo", ale z cienkim makaronem (bun) zamiast szerokiego (pho). I są w nim też takie malutkie pulpeciki.

Gorzej było z deserem, bo dziewczyny, z którymi byłem wypatrzyły cos fajnie zielonego z mleczkiem kokosowym. Okazało się, że to zielone to takie bezsmakowe (delikatnie mówiąc) żelki. Było to dość... niezwykłe :)

Jedyny problem w tych knajpkach (oprócz niezbyt higienicznych warunków) to brak menu - tylko przy wejściu napisanych jest kilka dziwnych nazw :) ale warto zaryzykować

Ukash

02.06.2007 16:59

W Warszawie od ulicy Zielenieckiej na tyłach Stadionu jest małe china town z kilkoma knajpkami dla wietnamczyków. Jadłem tam kilka razy PHO BO zupę wołową z kiełkami, chili, kolendrą. Naprawdę warto to zobaczyć! Jeśli ktoś tam był niech napisze co tam można jeszcze zjeść bezpiecznie?