Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Kuchnia tv-inspiracją!

Thessi

21.11.2008 08:53

Uwielbiam KUCHNIE TV oglądam ją odkąd pojawiła się w TV. Są lepsze i gorsze programy, ale zawsze znajduję coś ciekawegi i inspirującego dla siebie :D
Pozdrawiam wszystkich lasuszków

ANNA72

10.08.2008 15:36

Witam wszystkich forumowiczów ,ja program Kuchnia.tv mam od jakiegoś czasu,ale oglądam go często wieczorami,kiedy dzieciaczki kładą się do łóżek i program sam w sobie jest bardzo fajny,poleciłam go właśnie swojemu synowi,który zdecydował się w wyborze szkoły na kucharza ,zaskoczył mnie tym bardzo,ale myślę ,że wiele może się nauczyć z tego programu i przekonać,że zawód kucharza wcale nie jest łatwym :)) Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)Anna

migotka333

13.07.2008 17:55

Dwa tygodnie temu założyli mi cyfrową telewizję... i mam WRESZCIE Kuchnię.tv :-))))))))))))))))))))))))))))))
I już nie muszę u nikogo kątem oglądać ulubionych programów. Przepisy z wielu programów, przetestowałam (z różnym skutkiem) i te najlepsze włączyłam do swojego repertuaru kulinarnego.

beti75

20.05.2008 13:43

wczoraj załozyli mi telewizję cyfrową i mam wreszcie kuchnia .tv super programy będę wierną widzką pozdrawiam

madź

26.04.2008 09:59

w czym mi nudno samej? :|

Chenia

25.04.2008 18:57

Jeszcze musisz trochę postukać, nie nudno ci samej??? ;-) To forum chyba umarło...

madź

24.04.2008 20:39

Zgadzam się,a niech się śmieją,a gdyby nie "my" nie mieliby co zjeść! nie wiedzieli by jak łączyć,przygotowywać :D

a propo,mam pytanie,ile trzeba posiadać postów,aby zwiększać poziom na forum? :P

post edytowany 1 raz, ostatnio 24.04.2008 20:40

Ola_D

23.04.2008 16:15

tomek napisał 23.04.2008 13:59:
tak, to dobrze... ale szkoda, że dla niektórych ludzi(młodych) jest to powód, żeby się z nich(gotujących) śmiać itp...
ale trudno... na takich nie ma rady... wazne, żeby się tym nie przejmować...;D
no cóż - mogę tylko wtrącić, że zawsze gdzieś znajdą się tacy, którzy będą się z czegoś śmiać.

ale nie znajdziemy takich, którzy nie muszą jeść :)

a bardzo niewielu takich, którzy nie lubią zjeść smacznie.

więc śmiać się można również z tych, którzy nie umieją sami zrobić dobrego jedzenia ;)

Pozdrawiam - zwłaszcza młodych - smakoszy,
OlaD

kiwi

23.04.2008 14:26

Śmiać??? Kto się śmieje? Chyba ci, którzy zazdroszczą :/
Gotowanie może być wspaniałym sposobem na życie!

tomek

23.04.2008 13:59

tak, to dobrze... ale szkoda, że dla niektórych ludzi(młodych) jest to powód, żeby się z nich(gotujących) śmiać itp...
ale trudno... na takich nie ma rady... wazne, żeby się tym nie przejmować...;D

madź

21.04.2008 23:32

to dobrze że młodzież interesuje sie gotowaniem :D

tomek

20.04.2008 21:16

cześć .. chciałem od razu powiedziec, ze w 100% zgadzam się z weszlem... na prawdę to wielki kawał roboty, który ekipa produkcji kuchniTV robi dla nas-widzów... zyczę powodzenia madzi (jestesmy w podobnym wieku 13-14 lat) myslę, ze każdy, kto interesuje się gotowaniem i "odkrył" kuchnięTV też często włącza tv i lubi popatrzeć na to, co jest jego hobby...
więc super, ze jest cos takiego... pozdrawiam-tomek

madź

18.04.2008 17:58

Zawsze byłam szczera :)
A propo,wzorujecie się na jakiś kucharzach?
Ja bardzo cenie Jamie Olivera i Jacques Pepin.

Ola_D

14.04.2008 11:51

Witam wszystkich i w imieniu swoim, i redakcji dziękuję za te miłe słowa :).

Jako dla osoby odpowiedzialnej za polskie wersje, szczególnie ważne i cenne są dla mnie słowa uznania, dotyczące doboru głosów lektorów, jak i polskich napisów - bardzo się cieszę, że nasze starania spotykają się z Waszym ciepłym odbiorem :).
I bardzo dziękuję, że chcecie się dzielić z nami Waszymi opiniami - również tymi pozytywnymi.

Pozdrawiam serdecznie,
OlaD

weszlem

12.04.2008 13:19

Pozwolę sobie zabrać głos w tym temacie, bo właśnie szukałem miejsca, żeby podziękować "załodze" kuchni, a widzę, że ktoś to faktycznie czyta (co nawiasem mówiąc nagradzam ogromnym plusem) ;)
Jakiś czas temu zaopatrzyłem się w telewizję kablową, a ponieważ nie przywykłem do takiego nawału programów postanowiłem wybrać sobie kilka i na nich się skupić :) Oczywiście z moją miłością do gotowania nie mogłem przegapić kuchni.tv (którą to stację kiedyś widziałem u znajomego, ale wtedy nie zrobiła na mnie większego wrażenia). Po kilku dniach właściwie przestałem używać pilota do zmieniania programów i muszę powiedzieć, że dobrze mi z tym. Wreszcie jakaś stacja, w której nie ma ani słowa o żadnych skandalach, aferach, przestępstwach tylko sama radość i przyjemność wypływa z ekranu :) Ale to nie jest wasz główny plus!
Muszę powiedzieć, że widać, iż Kuchnia robiona jest z pasją i ogromnym szacunkiem dla widza! Dlaczego tak uważam? Po pierwsze, jak zdążyłem zauważyć - was naprawdę interesuje co my - widzowie - chcemy oglądać. Nie wiem, czy to kwestia swego rodzaju "kameralności" tej stacji, ale przyznam szczerze, że mnie to nie interesuje! Po drugie - nie przerywacie programów reklamami! Nie wiem, jak bym się czuł oglądając np. Moja Restauracja Górą, gdyby ktoś mi co pięć minut serwował reklamy (a widać, że producenci tego show właśnie taki mieli zamiar, bo niektóre sceny stosują taki rodzaj "suspensu") ;)
Po trzecie - Jamie, Jamie, JAMIE! Dzięki wam odkryłem kim jest ten człowiek i zaraziłem się jego entuzjazmem.
Co dalej? Ano, już wiem. Lektorzy i spolszczenia. Nie znam takiej stacji, w której tak dobrze dobrane były by głosy lektorów do treści i formy programów. Ponadto spolszczacie także podpisy i teksty, co jest niebagatelną zaletą.
Do tego dochodzą wasze autorskie programy, które są klasą samą dla siebie, a dobór zakupionych formatów, ich różnorodność jest fenomenalna.
No i powtórki. Niektórych mogą denerwować, ale ja się z nich cieszę, bo już nie raz było tak, że wyczekiwana audycji mi "przepadła", lecz mogłem obejrzeć ją w innym terminie.
Nie podoba mi się w zasadzie tylko jedna rzecz. Telezakupy, których nie trawię, ale je akceptuje, bo zapewne przyczyniają się do tego, że brak jest innych reklam w trakcie trwania programów.
A wracając do tematu inspiracji. Jestem studentem kierunku technicznego na jednej z politechnik i interesuję się techniką, ale od zawsze ciągnęło mnie do kuchni. I właśnie dzięki wam (dzięki temu, że pokazaliście kuchnie od pasjonującej, a nie nudnej strony) zdecydowałem się pchnąć moją "karierę" w stronę kucharzenia. Co prawda na technikum jest już trochę za późno, ale zamierzam zapisać się na kurs gotowania, a w wakacje popróbować swoich sił w jakiejś restaracji, mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem. Dzięki wam za wszystko, wykonujecie wspaniałą robotę i chwała wam za to!
Ps. Może ktoś z was (czytelnicy i administratorzy także) orientuje się w co warto się "pakować" (chodzi właśnie o szkolenia), a w co na pewno nie? Z góry dzieki za pomoc :)

madź

06.04.2008 09:12

Dziękuje bardzo :)
A inni to się nie mogą wypowiedzieć?:PP

Jacek

05.04.2008 11:47

Brawo, brawo, brawo!!!
Aż przyjemniej pracować dla tak wspaniałych widzów :))
Życzę mnóstwa radości z gotowania i przyjemności z oglądania KuchniTV :)

post edytowany 1 raz, ostatnio 05.04.2008 11:53

madź

03.04.2008 20:03

Kiedy pierwszy raz,ujżałam kuchnie tv,byłam zaciekawiona.Później,rozwineło się to w czystą inspiracje,mam zaledwie 13 lat,a samodzielnie przyrządzam potrawy (często przez eksperymentowanie,mam na koncie kilka własnych przepisów),ucze się wielu nowych,rzeczy dotyczących gotowania.Codziennie włączam "kuchnie" po to,aby znów czegoś się nauczyć,w pewnym stopniu stało się to moim małym uzaleznieniem,aczkolwiek sądze,że jest to dobre .Gotuje,bo to lubie,gotowanie dla rodziny,daje mi ogromną satysfakcje,a to jest najwaznijsze :) Czy dla Was,kuchnia tv,stała się inspiracją czy raczej rozrywką?