Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

remont kuchni >

postanowiliśmy z żoną wymienić w końcu meble w kuchni. Zleciliśmy to stolarzowi...

1992Tomasz, 18.12.2017 | czytaj dalej

Czajnik >

Jaki czajnik polecacie? Elektryczny czy tradycyjny. Nie ukrywam że tradycyjne bardzo mi...

Wanda2017, 18.12.2017 | czytaj dalej

Przepisy na swieta >

Dla mnie w święta obowiązkowo musi być bigos i tradycyjna polska sałatka...

temptinglook, 17.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2014, wpisów: 30169
najnowszy wpis: 18.12.2017 12:11

Mamy 27422 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Kuchnia na wymiar

Klotka

28.08.2017 08:15

Kuchnia na wymiar to doskonały pomysł w momencie, gdy mamy niewielkie pomieszczenia i trzeba wszystko odpowiednio dopasować.

Rebar

26.05.2017 09:05

Ja np ze swojej strony mogę polecić meble na wymiar z tej firmy: http://cookandstyle.pl/ . Sam u nich kupowałem , wybrałem meble w stylu skandynawskim , gdyż jest on dla mnie obłędny. Z końcowego efektu jestem bardzo zadowolony i każdemu mogę polecić takie rozwiązanie.

karo211

30.04.2017 09:26

O firmie Rol_Trans słyszałam wiele dobrego, ale ostatecznie zdecydowałam się na projektowanie kuchni w Stellanie. Znalazłam na ich stronie meble na wysoki połysk, które idealnie pasowały do mojej wizji wiśniowej kuchni. W rzeczywistości wyglądają jeszcze piękniej :)

mala_mi8080

03.04.2017 12:05

Do swojego domu wybrałam meble z sieciówki. Wcale nie dlatego, że były wyjątkowo ładne albo dobrze wykonane. Miały wyjątkowo niską cenę, co w owym czasie było dla mnie priorytetem. Już teraz widać (od remontu minęło 1,5 roku), że okleina odchodzi, szuflada nie chce się domykać, a słów się kolebie. Moi rodzice zamówili meble na wymiar i pomijając fakt, że wszystko jest idealnie dopasowane, to widać, że materiał jest naprawdę solidny :) Chęć przyoszczędzenia najczęściej oznacza szybki remont i podwójne wydatki.

DolinaLawendy_pl

29.12.2016 09:43

Nie zawsze meble kuchenne kupione w dużym sklepie sieciowym są także dobrej jakości, często wręcz przeciwnie i pozostawiają wiele do życzenia. warto określić jaki budżet posiadasz na ten cel, na ich zakup i wtedy doradzimy dobre i sprawdzone adresy.

Paulina Pola

14.12.2016 10:26

Jak taka kuchnia wygląda z sieciówki? Dobrze wykonane są meble?

rivscha

09.12.2016 16:52

My swoja kuchnie zamawialiśmy w Agacie. Z mebli modułowych wybraliśmy takie elementy, że każdy wolny kąt jest zagospodarowany

boddekk

28.11.2016 16:15

Jeśli jesteście na etapie urządzania kuchni to według mnie warto do niej zastosować nowoczesne meble włoskie które rewelacyjnie się nadają do każdej Polskiej kuchni, zobaczcie koniecznie na portfolio tej firmy, rewelacyjne meble mają w swojej ofercie !

ela677

09.11.2016 14:22

Ja znalazłam ładny stół dla siebie na:http://kocanmeble.pl/ Jest solidny, elegancki i posłuży na pewno długo. A do tego ma nowoczesny design i pasuje idealnie do wnętrza.

Karina722

25.10.2016 17:48

Szczerze to nic ciekawego tam nie zauważyłam, ale jeśli chcesz zamówić dobry i elegancki stół na wymiar, to może zgłoś sie do producenta Ola Mebluje, robią przepięknie. W mojej jadalni stoi komplet od nich już kilka lat i nadal wygląda tak jak pierwszego dnia i nie zapłaciłam wiele za niego. Możesz spróbować zrobią Ci wycenę, przecież to nic nie kosztuje ja bynajmniej jestem zadowolona.

elgatos

11.10.2016 16:55

Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy meblowe online? Poszukuję zestawu stół z krzesłami. Ostatnio przeglądałam oferty http://www.skierlak.pl/. Znalazłam tam ciekawe meble w przystępnych cenach, ale chętnie przejrzałabym jeszcze oferty innych sklepów. Możecie mi coś polecić?