Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Wasza opinia na temat upominków >

A propo preznetow to zastanawiam sie na jakims upominkiem dla mojej corki....

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29962
najnowszy wpis: 22.10.2017 13:49

Mamy 27184 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Książki kulinarne

FORUM kuchnia+ Książki Jamiego Olivera

paulagotuje

10.02.2016 15:42

Jamie z odpowiednim dystansem podchodzi do gotowania.

talia1989

21.12.2015 13:42

ja chcę kupić tą najnowszą - superfood na co dzień ;) sprawdziliście już, czy jest ok? nie jest tania, a chciałabym jednak korzystac z tych przepisów ;)

batmanokompano

27.02.2015 10:54

No ja to sobie tę książkę czytam tam bardziej hobbystyczne jeśli mam wolną chwilę i mam do niej kilka takich spostrzeżeń. 1. merytorycznie jest po prostu bardzo dobrze napisana. 2 . bardzo może skorzystać przy czytaniu ich dosłownie każdy teoretyk czy też nawet praktyk. Wszystko w niej zawartę jest bardzo okej.

usmiechnietabassia

24.02.2015 18:15

Te przepisy w tych książkach są naprawdę bardzo dobre. W sumie ich nie kupiłam ale pożyczałam od mojej siostry i wiem, że jak ona coś pożycza to zapomina i to już będzie moje. Może to i lepiej bo u niej by się tylko kurzyło a ja po prostu jakoś w sposób wydajny to wykorzystam i będę robić co niedzielę jakieś przepisy z tej ksiązki

malibu0992

19.02.2015 15:37

Bardzo lubię książki Jamiego Olivera. Niedawno dostałam w prezencie "15 minut Jamiego" i jestem naprawdę zachwycona ilością świetnych, szybkich przepisów.

karolla

05.11.2014 23:27

Ja polecam książkę " 15 min Jamiego". Jest prosta i przejrzysta a przepisy bardzo dostępne pod względem produktów .;)

lapin

17.09.2014 01:08

Poziom dyskusji na forum odzwierciedla poziom kanału. Nowe pozycje programowe przypominają odcinek kreskówki z Garfieldem: "Nowy show pana X, ostatniego człowieka w Ameryce, który nie miał jeszcze swojego własnego show"

EwelinaKos

15.09.2014 13:47

Uwielbiam Jamiego. Jego prozdrowotny styl gotowania i pomysłowość. Oliver daje praktyczne rady np. jak upiec pyszny chleb żytni na zakwasie.
Jego produkty są dostępne na:
http://cookandlove.pl/jamie-oliver.html. Rewelacja!

post edytowany 1 raz, ostatnio 25.11.2014 19:51

VANbrutus

17.12.2012 02:52

oczywiscie ze kazdy moze gotowac... ale czesci z nas wystarcza 'plaskie zycie'

jimroot

16.12.2012 10:50

"Kazdy moze gotowac" to rewelacyjna pozycja. Sam duzo gotuje, i znam sie dosyc dobrze na kuchni, ale ta ksiazka duzo mi dala, potrawy w niej opisane sa przepyszne, mimo ze wiekszosc powszechnie znana. Czar polega na sposobie ich przygotowania. Polecam rowniez "Wloska wyprawe Jamiego", jesli Twoja mama lubi kuchnie wloska. Obecnie studiuje ostatnia ksiazke Jamiego "podroze kulinarne Jamiego", czy jakos tak. Jest o tyle fajna, ze sa w niej przepisy z wielu kuchni swiata, wiele mozna sie dowiedziec i poznac rozne kraje od strony kulinarnej, nie ruszajac sie z domu :-)

Artisto

15.12.2012 18:40

Witam.

Poszukuję na gwiazdkowy prezent dla mamy książkę od Jamiego Olivera i tutaj nasuwa się pytanie - jaka jest najlepsza?
Przez najlepsza mam na myśli to ,by przepisy nie były nie z tej ziemi - tj. składniki były dostępne, a same przepisy nie wymagały siedzenia w kuchni przez kilka godzin. Z tego co się zorientowałem, to taką książką jest "Każdy może gotować", lecz ten tytuł trochę mnie gryzie - nie chcę, by sugerował, że moja mama nie umie gotować :3
Więc zastanawiam się nad "Oliver w kuchni". Jak tutaj ma się sprawa z przepisami i ogólnie z samą książką?
Czy może polecają państwo jakąś inną?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!