Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

głodówka lekarzy rezydentów >

Wszy już chyba słyszeli o głodówce lekarzy rezydentów. Mam taką nadzieję bo...

gorillaz, 21.10.2017 | czytaj dalej

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1975, wpisów: 29955
najnowszy wpis: 21.10.2017 18:13

Mamy 27178 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Krytyka nie, pomysły tak

Treska

07.09.2009 11:10

Świetny pomysł, Alicko ! Ja mam właśnie problem z dereniem. Wiem, że robi się z derenia nalewkę, ale nie wiem, czy ten mój jest, że tak powiem, jadalny. No i nie wiem, kiedy jest czas na jego zbieranie. Teraz owoce ma już ciemnoczerwone, dość cierpkie, ale smaczne (spróbowałam, a co !). Czy to już teraz czas na nastawianie ?
Takich pytań jest bardzo wiele, jak sama zauważyłaś :)

alicka

05.09.2009 22:52

brakuje mi programu który pokazywałby przepisy z wykorzystaniem roślin, które wiele osób ma w swoich ogrodach a nie wie ,że są jadalne. Osoby mające ogródki mogłyby je siać, sadzić lub spożytkować widząc je u znajomych na działce np. jarzębina czy ktoś wie ,że można z niej zrobić drzem, albo arcydzięgiel litwor robi sie z niego anżelikę, albo rokitnik ma dużo witamin ostatnio piłam z niego nalewkę ale podobno owoce nadają sie do sałatek (nie wiem nie próbowałam), czeremcha ma ciemne owoce ale czy ktoś wie ,że są jadalne i do tego słodkie. Na forum był poruszany temat roślin które rosną wokół nas i można je wykorzystać kulinarnie, może warto zrobić o nich program z przepisami

buba

29.08.2009 00:50

Popieram!

alicka

29.08.2009 00:13

Moja prośba niech powtórki programów będą o różnych godzinach w ciągu tygodnia np.
* Żołądek czy rozsądek, może jakaś powtórka w popołudniowych lub nocnych godzinach bo jeszcze się nie załapał na ani jeden odcinek.
* Tajemnice domowych przepisów nie widziałam bo albo jestem w pracy albo śpię :)

Może ramówkę da się jakoś tak ułożyć aby powtórki danego odcinka były np 3 razy w tygodniu ale jednego dnia rano drugiego w południe trzeciego wieczorem. Chyba ,że tylko ja mam taki problem :)

alicka

28.08.2009 23:58

Ostatnio czytam wypowiedzi na tym forum i pisać mi się odechciewa. Krytyki co nie miara i już nawet Adminowi się dostało, aż się zaczął bronić :)

Kryki już jest co nie miara więc może pora na wasze pomysły, na ciekawe tematy nowych programów, które odświeżą kuchnie TV.
Niech teraz dla odmiany nowe pomysły zaleją to forum :)