Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Dopłata >

Hej, czy jest tu ktoś zorientowany w temacie, kto mógłby mi powiedzieć,...

Miles, 23.10.2017 | czytaj dalej

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

Designerskie meble >

Witam a co myślicie o takim rozwiązaniu jak inteligentne systemy w domu?...

Alerops, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1977, wpisów: 29966
najnowszy wpis: 23.10.2017 23:44

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Krokiecik-szybko, smacznie i tanio w Stolicy

owocowadziewczyna

22.03.2012 10:56

Kiedyś też tam była..musze przyznać że smaczne jedzonko i nie drogie. :)

anka_m

26.10.2010 22:34

dla mnie super;) dopiero zaczęłam studia, a w krokieciku można zjeść smacznie i niedrogo. Plusem jest też szybka obsługa zamówienia i fajny klimacik;)

Majeczka

16.06.2010 13:03

Hmm, jak dla mnie lokal fajny, skoro tyle już stoi i ciągle jest tam full ludzi. Nie do końca jest on mi po drodze ale mimo to parę razy byłam, pierwszy raz te "tytułowe" krokiety mnie zwabiły ale śmiało można także wybierać w czym innym.

marghe

27.04.2010 12:24

Niestety Krokiecik dni sławy ma już za sobą.
Coraz mniejsza ilość mięsa w mięsie..
Coraz mniej świeże składniki (zaliczyliśmy całkiem poważne zatrucie pokarmowe po wizycie)
Szkoda..

paryzanka

27.04.2010 09:20

Zgadza się, że nie tylko dla studentów-chadzają tam całe rodziny od wnuka do dziadka, choć Ci drudzy z pewnością mają większy sentyment do tego miejsca bo z tego co wiem chyba pamięta on jeszcze tzw "komunę". Przetrwał tyle i cieszy się niesłabnącą popularnością- to chyba najlepsza recenzja dla niego.

welonka

22.04.2010 14:18

Nie tylko dla studentów i nie tylko na lunch- bar szybkiej obsługi, który oferuje tytułowe krokiety, domowe zupy w tym wyjątkową smakiem kuszącą węgierską zupę z wołowiną-bogracz. Fajnie przyrządzają tu też kurczaka, który często przewija się w menu w daniach głównych. Tropikalny naleśnik na deser-ale to tylko moja preferencja bo jest ich wiele do wyboru. Atutem jest to, że mamy tu do czynienia z opcją typową dla baru szybkiej obsługi-sala przy bufecie, gdzie ruch jest duży albo kameralne sale z wygodnymi fotelami w głębi. Czysto, schludnie i tanio, co doceniają walący tam tłumnie ludzie :)