Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

To bedzie zdecydowanie dobry wybor.

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

Grill elektryczny >

Grill elektryczny to świetny pomysł ja taki kupiłam sobie w tym roku...

kuchareczka2, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1975, wpisów: 29958
najnowszy wpis: 21.10.2017 23:10

Mamy 27179 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Kraków restauracja

basiaczek

02.09.2016 16:17

w Krakowie jedzenie najlepiej smakuje na Kazimierzu. Gdybym miał tak na szybko wybrać najlepszą restaurację to pewnie postawiłbym na Bombonierkę. Mają świetną polską kuchnię (golonka, pierogi ruskie, uszka) a do tego bardzo klimatyczny wystrój obu sal. Do dziś pamiętam jak po złożeniu zamówienia dostaliśmy kawałek pasztetu z sosem + ciastko francuskie chociaż nie zamawialiśmy. Potem się okazało, że do każdego złożonego zamówienia dostaję się coś takiego za darmo :)

mikle_kril

20.08.2016 16:53

Wczoraj byłem w restauracji KUFEL Gastropub na ul.Karmelickiej 7. Lane piwo Erdinger to jest najlepsze piwo jakie kiedys piłem, stek s wołowiny z masłem na 5 z 5. https://www.facebook.com/KufelKrakow/

basiaczek

19.08.2016 11:22

w Krakowie to aż roi się od klimatycznych miejsc gdzie cudownie jest dobrze zjeść :) Moją ulubioną przystanią jest kawiarnia Lajkonik. uwielbiam ten kameralny, romantyczny klimat a do takie pyszne jedzenie.
patrząc dzisiaj na ich stronę http://lajkonik-pik.pl/pl/krakow nawet nie widziałam, że jeszcze tyle dobrych rzeczy tam nie próbowałam :P

majeczka31

04.07.2016 09:05

Posmakowało mi jedzenie w restauracji Ganesh. Pierwszy raz jadłam coś z kuchni indyjskiej i powiem, że dobre. Akurat zdecydowałam się na kurczaka z curry w zestawie Coconut i naprawdę pyszne (resztę menu można sprawdzić na ganesh.pl). Sam lokal fajnie prowadzony, świetnie zaaranżowany. Podoba mi się ten mix

talia1989

21.12.2015 13:49

Jeśli odwiedzacie restauracje, sprawdźcie www.gastrobooking.pl to nowy serwis dzięki któremu nie tylko zarezerwujecie stolik, ale co fajniejsze możecie zbierać punkty lojalnosciowe które wymienicie na voucher zniżkowy do wykorzystania w innych restauracjach :) zawsze to oszczędność przy poznawaniu nowych smaków :)

zuziek111

13.11.2015 13:36

Ja z własnego doświadczenia mogę wam polecić pizzerię damarco (www.damarco.pl). Pizzę mają tam naprawdę świetną, ale jak ktoś nie przepada za pizzą ( choć to pewnie nie możliwe ) to zawsze może skusić na smaczny obiad z trzech dań za stosunkowo niską cenę. Także do tej pizzerii możemy wybrać się zarówno z rodzinką jak i przyjaciółmi. Można też zorganizować świetną imprezkę na trzech świetnych salach. Dlatego serdecznie wam polecam tą knajpkę.

adam289

02.10.2015 10:37

Ja znalazłem kiedyś na facebooku profil pizzerii Trattoria -www.facebook.com/trattoria.cyklop . Zaprosiłem tam przyjaciół i to był strzał w dziesiątkę, tym bardziej, że tuż obok jest znakomity klub.

post edytowany 1 raz, ostatnio 02.10.2015 10:38

basiaczek

18.08.2015 14:39

Justa1988 napisała 11.06.2015 09:43:
polecam restauracje w krakowie pod sukiennicami. Bardzo dobre jedzenie, ceny również jak na rynek nie wygórowane. Poza tym możecie sobie siąść gdzie chcecie, albo na zewnątrz albo w środku. Bardzo fajny klimat.
Zgadzam się :) Jeszcze fajne jedzonko jadłam w hotelu Best Western Premier na Opolskiej. Nie mam okazji za często tam bywać, ale koniecznie znajdę pretekst żeby tam wrócić na obiad.Może wbije sie na czyjeś wesele ;)

smakosz92

22.07.2015 07:01

Najlepiej karmią w restauracji Mekong w Krakowie. Nie wspomnę o deserach, ale owoce morza, tak zrobione jak nigdzie indziej.

PizzeriaZuzola.pl

07.07.2015 09:16

Jeżeli możesz to napisz jeszcze jak kształtują się tamtejsze ceny,bo np w Warszawie i Pizzerii Zuzola,zawsze mozesz liczyć na ciekawe rabaty i smaczną pizzę w klimatycznym miejscu:)

www.PizzeriaZuzola.pl

Justa1988

11.06.2015 09:43

polecam restauracje w krakowie pod sukiennicami. Bardzo dobre jedzenie, ceny również jak na rynek nie wygórowane. Poza tym możecie sobie siąść gdzie chcecie, albo na zewnątrz albo w środku. Bardzo fajny klimat.