Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Dom na sprzedaz >

Witam gdzie znajdę ofertę nieruchomości, interesują mnie między innymi domy na sprzedaż...

miamich, 15.12.2017 | czytaj dalej

David w Europie 5 >

moim zdaniem też nie pasuje ..

Wraa, 15.12.2017 | czytaj dalej

Przystawka z cukinii >

Uwielbiam wszelkiego rodzaju potrafi z wykorzystaniem cukinii. Dodatkowo jest to bardzo zdrowe...

temptinglook, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2011, wpisów: 30164
najnowszy wpis: 15.12.2017 13:47

Mamy 27404 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ kinderbal pomocy

Krówka

26.09.2007 21:30

co to sconsy i shorbot. czy to jest smaczne? jak tak to plis o przepis ^ ^

Krówka

11.03.2007 15:43

Dzięki, na urodziny zrobie

Kreweta

25.02.2007 10:05

Krówka ciasto marchewkowe to nić innego jak biszkopt z dodatkiem marchewki i zamiast mąki pszennej używasz mąki migdałowej,jak znajdę przepis to ci podeślę.

Krówka

24.02.2007 09:58

A ciasto z marchwi jak sie robi?

Młody kucharz

02.12.2006 18:16

Co do past. Moją ulubioną jest pasta rybna.Trzeba kupić rybę wędzoną i wybrać z niej tylko mięso. Ugotować 2 jajka na twardo. Rybę, jajka i nać pietruszki zmielić i dodać później majonezu musztardy i dodawać sól i pieprz aż uznasz że będzie już dobre w smaku. Podawać na kanapkach z majonezem samą lub z ogórkiem kiszonym pokrojonym w plasterki (to najbardziej lubię).

Bogusia

16.11.2006 13:30

To ja chetnie poproszę o przepisy na pasty kanapkowe dla rodziców. Co to są sconsy i shortbrot?

marchewa3

13.11.2006 22:59

Super! zielone spagetti z pulpecikami oraz galaretka z zelkami to jest to. Dla dorosłych zrobię steki. Mam tylko nadzieję że dam radę się zorganizować bo oprócz mojej 3 letniej solenizantki mam jeszcze 5 miesięcznego misia ;-)

Kreweta

13.11.2006 21:09

Marchewa warzywa dla dzieci chcesz ich otruć tak mówi moja córka jak podaję jakiekolwiek warzywo oprócz surowej marchewki kroionej w paski i surowego ogórka.na imprezkę dzieciaków polecam małe hamburgery oczywiście robione , pizze taką na którą same wybierają dodatki , małe kebaby z kurczaka bo mogą je jeść palcami , drobne kawałki panierowanej ryb słodkie ciasto z marchewki bo przecież warzywa też muszą jesć a tam nie widać pulpeciki z puree to też dobry pomysł , mięsne kulki z zielonym spagetti w sosie z pomidorów , galaretka z zatopionymi żelkami , babeczki czekoladowe które mogą same przyozdobić i już masz przyjęcie na sto dwa.Dla rodziców podaj 3 lub 4 róznego rodzaju past lub dodatków które mogą sami komponować na kanapkach można samemu zrobić sconsy albo shortbrot i bawić się z nimi. Powodzenia jak będziesz potrzebować udostępnie Ci przepisy- daj tylko znać

nikanna

13.11.2006 00:51

U mnie znikała w zastraszającym tępie galaretka (4 kolory w szklanych misach.Robie też misę z owocami drobno pociętymi (jabłka,banany,gruszki,kiwi,ananasy z puszki ,brzoskwinie)i czastkami mandarynek.Bardzo dobrze robi dodatek pomarańczy ale najlepiej czerwonego grapefruita (bez ani jednej białej skórki bo gorzkie) dla przełamania smaku.Dla tak małych dzieci lepiej zrobić to samo ale z owocem sweety to taki zielony b.słodki "grapefruit"z np carefoura.Bez bananów sałatka dużo traci.
Całość zalewam sokiem z puszki po ananasach i brzoskwiniach i odstawiam na kilka godzin .Najlepiej zrobic rano przed innymi daniami to się przegryzie.

marchewa3

12.11.2006 22:33

Witajcie. Szykuję urodziny dla mojej córeczki. Średnia wieku gości od 3 do 5 lat. Może pulpeciki z puree. Niestety nie wiem jak sie je robi. Mam na myśli pulpeciki oczywiście. Jaką zrobić dzieciom sałatkę? Poradźcie plis. A! zapomniałam dodać iz będą też rodzice tych dzieci więc jedzenie nie moze być zbyt infantylne. Dziękuję za pomoc z góry.