Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Kawiarnia dla rodziców z dziećmi Warszawa/Pruszków

majeczka31

18.08.2016 14:02

Można się wybrać w większym gronie na dobre jedzenie do indyjskiego Ganesh w galerii Metro przy ul. al.KEN. Z tego co wiem to najstarsza restauracja tego typu na Ursynowie i jedna ze starszych w całym mieście. Klimat w środku panuje dość specyficzny, ale mi się ta cała indyjska stylizacja wnętrz podoba. Obsługa sprawna, pomocna, otwarta na klienta. Można się wygodnie rozsiąść w loży nawet w kilka osób. Więcej o restauracji jest na ganesh.pl.

majeczka31

18.08.2016 14:01

Na pewno można się najeść w restauracji Ganesh na Ursynowie, a przy tym mają świeże jedzenie To akurat jest kuchnia indyjska i powiem, że początkowo byłam sceptyczna, ale po zamówieniu pierwszego lunchu z kurczakiem i warzywami od razy się przekonałam. Smaczne, idealnie pikantne, na pewno coś oryginalnego na obiad. A dla dziec osobne menu.

najlepszemiejsca

14.07.2016 23:05

W Warszawie jest kilka takich miejsc z tego co wiem cieszą się one dużą popularnością. Lista takich miejsc w linku

Restauracje i klubokawiarnie w Warszawie dla dzieci

KarolinaKotra

19.01.2016 11:44

Ostatnio zaczęłam myśleć o otworzeniu kawiarni ze zdrowym jedzeniem, gdzie rodzice mogli by przebywać razem ze swoimi maluszkami. Do tego zajęcia rozwojowe, kąciki zabaw.
Jak myślicie, czy coś takiego ma szansę powodzenia? Możecie polecić miejsca tego typu?