Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Designerskie meble >

Witam a co myślicie o takim rozwiązaniu jak inteligentne systemy w domu?...

Alerops, 23.10.2017 | czytaj dalej

Zdrowe koktajle >

My prawie codziennie pijemy takie koktajle owocowo-warzywne, najłatwiej w ten sposób przemycić...

jarzebinka, 23.10.2017 | czytaj dalej

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29964
najnowszy wpis: 23.10.2017 11:20

Mamy 27185 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Karczochy

jacek1f

28.06.2012 17:55

polecam w Warszawie Pana Ziółko pod Fortecą we środy. Nie wiem, czy ma już, ale rok temu zapamiętale kupowałem u niego młode i wieksze rano zrywane - od g 12 na Zakroczymskiej. Bede w środe i dam znac czy juz ma.

jarek ferenc

28.06.2012 13:05

W Piotrze i Pawle bywają , Pozdrawiam!

Grek

28.06.2012 10:13

ja widziałem tylko w oliwie... zresztą w zeszłym tygodniu je żona kupiła! świeże rzeczywiście mało spotykane. Te w oliwie z Grecji sprowadza firma Ethnic world product s.c. jak na słoiku wyczytałem, a kupiła je ma żonka w jakimś sklepie eko, ale nie wiem gdzie dokładnie.. Jak chcesz to się dowiem, albo poszperaj o tej firmie w sieci. Aha - ich strona www.ethnicworldproduct.com - może coś tam znajdziesz :)

Karczochy to właściwie mało znane są w PL, a szkoda - pyszne takie przecież, i zdrowe też!

Coralina

22.05.2010 23:15

Witam.
Szukam miejsca w polsce gdzie mogę dostać ładne, nie wysuszone karczochy. Czasami można spotkać je w supermarketach ale jeszcze nie znalazłam ładnych, zawsze były z czarnymi końcówkami liści i wysuszone. Bardzo proszę o informacje :)