Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

remont kuchni >

postanowiliśmy z żoną wymienić w końcu meble w kuchni. Zleciliśmy to stolarzowi...

1992Tomasz, 18.12.2017 | czytaj dalej

Czajnik >

Jaki czajnik polecacie? Elektryczny czy tradycyjny. Nie ukrywam że tradycyjne bardzo mi...

Wanda2017, 18.12.2017 | czytaj dalej

Przepisy na swieta >

Dla mnie w święta obowiązkowo musi być bigos i tradycyjna polska sałatka...

temptinglook, 17.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2014, wpisów: 30169
najnowszy wpis: 18.12.2017 12:11

Mamy 27422 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Jola i Mirek

myszsza

09.10.2011 18:33

@lesna, czy Ty w ogóle czytasz, co ktoś przed Tobą napisał, czy polemizujesz dla samej polemiki? Nikomu nie zabraniam prawa do swojego zdania, tylko protestuję przeciwko domaganiu się zdjęcia jakegoś programu, bo MI się nie podoba. Żałosnym nazwałam właśnie to domaganie.
Fajne w programie "Joli i Mireczka" jest to, że możesz się solidnie zdrzemnąć, zazdroszczę, bo nie mam czasu ani na drzemkę, ani na oglądanie kuchni więcej, niż jeden program dziennie. Buźka.

ursi5

09.10.2011 14:09

Zgadzam się z Tobą Myszszo. Nie ma chyba kanału, w którym wszystkie programy bez wyjątku podobałyby się jednakowo. Mają większą lub mniejszą oglądalność. Te o niższej oglądalności też mają swoich fanów. Nikt też nie ogląda tv przez 24 g. na okrągło. Na szczęście nastały czasy, kiedy w tv jest więcej niż tylko 2 kanały.

lesna

09.10.2011 09:53

Nie bardzo rozumiem co jest żałosnego w wyrażeniu własnego zdania. Zdawało mi się, że marketingową zasadą prowadzenia jakiejkolwiek stacji/programu jest celowanie ofertą w tzw.target. Jeśli zaś grupa docelowa głośno zaczyna protestować przeciwko jakiemuś programowi, to zdrowy rozsądek i finansowe analizy nakazują zdejmowanie programów z ramówki. Niniejszy forumowy wątek to w mojej ocenie nic innego, jak próba wypowiedzenia się widzów na temat konkretnego programu. Niby dlaczego apelowanie o zdjęcie czegoś, co się nie sprawdza, ma być naganne..? Jedni korzystają z możliwości przełączenia kanału, a inni głośno wyrażają swoje zdanie. Ot i tyle w tym temacie.

myszsza

08.10.2011 22:22

Nie jestem fanką Joli i Mirka, ale czytając poniższe posty, jest mi po prostu przykro.
Nawoływanie: "zaprzestać nadawania" jest po prostu żałosne. Oglądanie kuchnia.tv przez 24 godziny nie jest obowiązkowe. Jak komuś się program nie podoba, może wyłączyć, przełączyć, zrobić siku albo przeczytać jakąś książkę, lub jej fragment. Klaskanie w obie łapki, by ten program usunąć jest wyrazem pogardy, no może lekceważenia tych, którzy tę parę lubią.
Nie podoba mi się Martha , więc domagam się zaprzestania nadawania tego programu. Nie lubię "Top chef", więc również proszę o usunięcie go z ramówki. Stanowczo też domagam się zaprzestania nadawania pani Olson, bo jej nie lubię. Ponadto życzę sobie, by jedynym programem na kuchni.tv był....(tu wstaw sobie co chcesz). Miłego.

lesna

06.10.2011 18:17

Program Joli z Mireczkiem to idealna okazja do solidnej drzemki. Mdłą, bezpłciową telewizyjną drętwotę bez polotu z poradami w stylu "jak zrobić naleśniki bez grama mąki i ani jednego jajka", albo "przygotuj sok malinowy bez użycia malin i wody" naprawdę można by już sobie podarować, zamiast katować nimi widzów.

czushka

13.09.2011 12:42

Mnie również irytuja jak mało kto. A sam program jest kompletnie do bani.
Jak to mówi Pani Jola- "To teraz mamy czas na małą siestę"- oby na zawsze.

Troides

31.08.2011 08:50

Nie trawię ich,cała ich fatyga kulinarna to zdrowe odżywianie...,ale czy oni wyglądają zdrowo...?.Koleś wygląda jak anemik i to zniewieściały za to ta babka mówi i zachowuje się jak facet.Najmniej apetyczny program,już wolę Andrew Zimmern'a wcinającego robale,pozdrawiam.

Gonzo

30.08.2011 22:11

Ja też się przyłączam!
Błagam, już lepiej puszczać stare dobre programy niż tę parę jawnych ignorantów i pozerów

jester

29.08.2011 20:21

i ja się przyłączam do prośby! Również jestem zmuszona przełączać kanał na inny jak widzę tych ludzi. Sorry, ale przypuszczam,że o gotowaniu mają wiedzę-jak ja o pilotowaniu Boeinga 767!!

Treska

29.08.2011 12:31

Ja też się przyłączam do postulatu bigmaćka i podpisuję obydwiema rękami !!! A nogami przytupuję :)
Ja wiem, że można tego, co się nie podoba, nie oglądać, ale oni po prostu ludziom wodę z mózgu robią. Raz są weganami, raz jedzą camembert i sery kozie. Cudaczne przepisy, cudacznie podane i państwo przeświadczeni o swojej artystycznej klasie. A to "picie sobie z dziubków" po prostu mdli.

Proszę, Kuchnio Kochana, żadnych więcej Atelier: ani zwykłych, ani wiosennych, letnich, jesiennych czy zimowych, żadnych bez glutenu, bez cukru, na Sycylii, czy na szlaku. Żadnych, proooooooooooooooooszę.

PS. Ich "pieczątka" na drzwiach wejściowych knajpki działa na mnie odstraszająco :( To nie moje SMAKI.

jacekw57

29.08.2011 11:16

W pełni podzielam zdanie bigmaćka. Zarówno program jak i prowadząca go para to po prostu żenada.

bigmaciek

29.08.2011 01:35

czyli "Atelier Smaku". Zwracam się z prośbą do kuchni.tv o zaprzestanie nadawania jako wypełniaczy tego programu. Właśnie miałem "przyjemność" po raz kolejny oglądać Jolę i Mirka zalotnie patrzących na siebie tym razem na Sycylii. To już przesada. Jak w programie ramowym widzę Atelier Smaku pod jakąkolwiek postacią to przełączam kanał. Ale jak jestem zmuszany do oglądania tego jako wypełnienie do czasu rozpoczęcia innego programu to szlag mnie trafia.