Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27178 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Jakubiak lokalnie 2

więcej >>

carexplant

15.02.2014 13:20

Tomek Jakubiak jest w tej chwili najlepszy . Odstawił daleko wszystkie nasze gwiazdy kulinarne.
Formuła programu oparta na lokalnych, sezonowych i ekologicznie wytwarzanych produktach trafia dokładnie w najnowsze kulinarne trendy. Przepisy wspaniałe - KUCHNIA POLSKA - ALE JAKA ! Nowoczesna, trochę fusion, zróżnicowana. Dla mnie osobowość na miarę Jamiego Olivera!

Mysliwy

01.02.2014 01:12

Panie Jakubiak, bardzo przyjemnie odbieram program. Przepisy są proste i bogate w smak (oczywiście "proste" wymagają pewnych zabiegów czasochłonnych w tym właśnie urok). Zgłębienie tradycji kulinarnej regionów nie jest łatwe, lecz po przedstawieniu ich na ekranie w takim wykonaniu uważam, że wreszcie w TV jest odpowiedni człowiek. Dobrze się obserwuje Sztukę Gotowania w takim wydaniu.

post edytowany 1 raz, ostatnio 01.02.2014 01:13

annwie

29.01.2014 14:34

Ja Pana uwielbiam :) to jedyny program kulinarny, który oglądam od deski do deski, kocham nasze wspaniałe polskie regiony, uważam że są najlepsze na świcie a zupełnie przez nas niedoceniane. Podoba mi się, że w końcu ktoś to pokazuje, wierzy w lokalne tradycje i produkty...nie ma nic lepszego niż świeży miód, ciepłe mleko od krowy, z której powstaje cudowne masełko i biały ser oraz prawdziwej wiejskiej kiełbasy :)

Evelina____

20.10.2013 09:18

Uważam,że puszczanie oka do widza w czołówce programu zapowiada dobrą zabawę i tak się właśnie dzieje w kuchni Pana Jakubiaka. Przepisy,w większości wypróbowane przeze mnie są rewelacyjne!! Facet potrafi opowiadać o gotowaniu jak o dobrej kochance, aż chce się zaraz pobiec do kuchni i zacząć gotować. Więcej luzu i uśmiechu iworomo.

iworomo

20.10.2013 07:35

Jakubiaka puszczanie oka do widza w czołówce programu, to jak
wolna rączka w trybach.