Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Zastawa stołowa >

Oczywiście chodziło o http://modernsilver.eu/ :)

6Kucharka, 13.12.2017 | czytaj dalej

Jak urządzić kuchnię ? :) >

Ja się waham jaką kuchnię zrobić. Sama nie wiem, czy zrobić sobie...

HeniaB, 13.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Cześć wszystkim!!!

1992Tomasz, 12.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30157
najnowszy wpis: 13.12.2017 15:53

Mamy 27395 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Jakie akcesoria do kuchni?

TomikL

06.09.2016 18:10

Hi Hi, pytanie brzmiało jakie akcesoria do kuchni, ale w sumie odpowiedzi to nie ma tu za bardzo :-) Po pierwsze, trzeba wybrać dobre i trwałe, a do tego użyteczne. Pytanie jednak chyba dotyczyło przyborów kuchennych, a najlepsze są ze stali nierdzewnej lub drewna. Jednak można wybrać dobre z tworzywa sztucznego lub silikonu, jeśli mamy delikatną patelnię z powłoką nieprzywierającą. Przy wyborze trzeba więc kierować się czymś więcej niż tylko niską ceną. W sumie nią to lepiej nie kierować się wcale! A wracając do przyborów, to zwykle producenci garnków i naczyń kuchennych produkują też przybory czy różne akcesoria, albo nie kupować tanich w marketach. A materiały to stal lub klasyczne drewno np. takie przybory kuchenne Jak widać dobre przybory nie są tanie a wybrać trzeba takie, na jakie pozwala nasza patelnia.

Monika_Koz

25.08.2016 16:31

A znacie sklep internetowy TarkaiMiarka.pl
To jest mój typ w poszukiwaniu akcesoriów kuchennych.
Mają bardzo dużo nietypowych rzeczy, gadżetów i pięknych produktów.

torka

27.05.2016 19:50

a znacie sklep Duka? mnie osobiście bardzo przypadły do gustu akcesoria kuchenne Duka, mają swój niepowtarzalny styl i urok https://dukapolska.com/przybory-kuchenne

Kamira

06.12.2015 18:46

Bardzo dobre opinie słyszałam o akcesoriach kuchennych marki Ambition. Namierzyłam niedrogi sklep, który w swojej ofercie ma pokaźny asortyment przyrządów tej marki.
sklep dajar

zdrowitka

26.10.2015 11:55

Ja jakiś czas temu kupiłam sobie trochę nowego wyposażenia do kuchni. Spędzam w niej wiele czasu tak więc wolę zainwesować czasami w coś porządniejszego i cieszyć się tym na dłuzej. Powiem Wam,ze warto jest zaglądać sobie do sklepów z profesjonalnym wyposażeniem do gastronomii bo mają takie przybory w dobrych cenach i zwykle są one znacznie lepszej jakości. Zerknijcie sobie na przykład tutaj: http://multigastro.pl - w sklepie zamawiałam kilka razy. Mają tam przeróżne akcesoria w dobrych cenach.

post edytowany 2 razy, ostatnio 26.10.2015 11:56

tandoor

31.08.2015 11:38

Tandoor - nowy smak, którego jeszcze nie poznaliście!!!
www.tadoorpl.info

Cleopatra

31.08.2015 10:55

Uwielbiam akcesoria w kuchni. Dla mnie to rewelacyjna opcja. Akurat w mojej kuchni postawiłam na kolor zielony. Malo rzeczy mam w innym kolorze. Jedynie taki wielofunkcyjny robot electroluxa stoi na blacie i jest czerwony ;) Ale to też fajnie wygląda bo rzuca się w oczy.

ladyshining

28.08.2015 10:39

dla mnie najlepszy jest sklep dajar, zawsze robię tam zakupy, a przy większych dostałam nawet mały rabat co sie zawsze opłaca.

PizzeriaZuzola.pl

07.07.2015 08:59

Jeżeli chodzi o akcesoria do kuchni,to faktycznie zamawiając je w sklepach internetowych możemy liczyć na niższe ceny oraz oraz szeroki wybór,to naprawdę dobra,ciekawa opcja.

www.PizzeriaZuzola.pl

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.07.2015 09:00

rzviro

30.06.2015 22:49

Uwielbiam spam

agas1973

30.06.2015 22:20

a ja dodam jeszcze jeden sklep z akcesoriami do kuchni- szczególnie sztućce i garnki -sklep Duka Duka

CHaosjar

03.06.2015 16:45

polecam akcesoria kuchenne z tej strony:
http://www.rossi.pl/akcesoria_kuchenne.rossi

NozWidelec_pl

09.04.2015 12:23

Teraz przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji na akcesoria do kuchni w tym również noże,więc zapraszamy,a w razie pytań służymy pomocą i radą:)

jezko

24.03.2015 14:29

a powiedzcie mi, gdzie kupujecie noże japońskie (przepraszam za powtórkę jeśli temat był wczesniej podejmowany)

anetta123

10.03.2015 10:55

Zgadza się Ikea ma świetne akcesoria. Ja najbliższą mam w Krakowie dlatego jak już pojadę i dorwę się do zakupów to później boje się patrzeć na rachunek ;)

RoundHereB

06.03.2015 16:10

Mase akcesorii do kuchni znajdziesz w Ikei :)

Maja fajne kubki, garnki, patelnie ale najbardzie moge Ci polecic obieraczke :P

post edytowany 1 raz, ostatnio 06.03.2015 16:11

adam_zago

27.02.2015 17:17

dużo się dowiesz o porządnych nożach ze stali damasceńkiej na japonskie-noze-kuchenne.pl/, a jak jeszcze do tego dobierzesz sobie stojaczek - to kuchnia w stylu japońskim gotowa

marek_mare

24.02.2015 20:28

mam noże japońskie już od dłuższego czasu, nie tępią się, są naprawdę dobre. KNie pamiętam gdzi kupiłe, ale takie same widziałem na samura.pl. Polecam też noże z tupperware

NozWidelec_pl

23.02.2015 17:09

Jeżeli ktoś w dalszym ciągu szuka akcesoriów do swojej kuchni,to zapraszam także do nas na NozWidelec,mamy szeroki wybór i zawsze chętnie pomożemy,doradzimy:)

ploki

21.02.2015 21:17

kupiłam niedawno noże japońskie w pakiecie ze stojakiem. Nieźle wyglądają i są naprawdę dobre, tylko trochę drogie, ale warto. Super sprawdziły się przy filetowaniu ryb (zawsze miałam z tym problem). Kupilam je przez internet na samura,pl, ale widziałam też na allegro

saharra

21.02.2015 18:38

Kupując akcesoria kuchenne zwykle kieruję się wyglądem tak szczerze mówiąc. Nie sprawdzam wcześniej czy to firmowe czy nie, a tylko czy będzie mi pasowało do kuchni. Ale głównie tu mówię o takich rzeczach jak chochelki, czy inne narzędzia do gotowania czy krojenia. Najbardziej podobają mi się ostatnio modne kolorowe z silikonowymi wykończeniami.

ernesta33

20.02.2015 13:18

Ja też nie jestem zwolenniczką tanich i tandetnych źle wykończonych akcesoriów kuchennych zdecydowanie wolę dać więcej i cieszyć się tym przez długie lata, zdecydowanie wolę bardziej eleganckie akcesoria i stonowane kolory, choć często kupuję miski z tupperware ponieważ są praktyczne, funkcjonalne i dobrze wykonane ale ich kolory wszystko psują niestety

roberta18

20.02.2015 10:35

Moim zdaniem, jeżeli posiadamy środki pieniężne to naprawdę warto zainwestować w solidne akcesoria kuchenne, tym bardziej, że jest to wizytówka Państwa Domu podczas rodzinnych spotkań czy imprez w gronie znajomych:) Co więcej, kiedy kupimy coś porządnego naprawdę wystarczy nam to na bardzo długie lata, dlatego nie inwestujmy w chińszczyznę, a w porządne akcesoria.

post edytowany 2 razy, ostatnio 24.03.2015 15:20

rzviro

17.02.2015 11:07

Na tym Forum jest multum podstron z różnymi poradami, adresami i innymi podpowiedziami nt. akcesoriów i ułatwiania sobie życia w kuchni - musisz po prostu "pokopać". Miłego szukania ;-)

Orinta

17.02.2015 01:59

Hej. Poszukuję od jakiegoś czasu fajnych akcesoriów do kuchni które nie tylko spełniają swoje zadania ale też i fajnie wyglądają. Jest tego multum, ostatnio jednak wpadłam na recenzję produktów firmy Nuance - jest to duńska firma więc teoretycznie nie byle jaka chińszczyzna. Jednak czy któraś z was miała do czynienia z ich produktami? Z tego co widzę to głównie skupiają się na tworzywach sztucznych a szczerze mówiąc jestem fanką stali nierdzewnej i mam trochę obawy przed zmianą swojego nastawienia..