Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Gdzie znajdę jakieś sensowne pyzy z mięsem?

maggy91

11.07.2017 11:23

A sprawdzałaś w Biedronce? Z tego, co kojarzę, są całkiem smaczne :)biedronka promocje

Panna_Migotka

30.04.2017 09:46

A co powiecie na temat gotowych na wagę w sklepach garmażeryjnych - myślę, że to mogłaby być najlepsza opcja :)

Kawa-kawa_pl

24.03.2017 09:41

Najlepsze i jadalne pyzy to takie, które przygotujemy samodzielnie. Wiadomo, że jest przy tym trochę pracy, natomiast wtedy mamy pewność tego co jemy. Mrożonki sklepowe absolutnie nam tego nie zapewniają.

www.Kawa-kawa.pl

mniami

05.03.2017 19:58

Jedyne "jadalne" jakie trafiłam to pyzy z mięsem w Lidlu.

dejwid

01.03.2017 16:02

Kinga, rzadko się to trafia, ale jak się dobrze poszuka, popróbuje i kilka razy się "sparzy", to można znaleźć naprawdę dobre rzeczy w tej kategorii :) Przede wszystkim sporo takich pyz ma w sobie chemię, niestety. No, ale tak jak już wspominałem, da się znaleźć coś co jest w porządku. Pyzy z mięsem z Amigos (można je dostać w Biedronce) nie mają w sobie tych wszystkich dodatków, zero "e", w sumie to po prostu ich skład opiera się na mięsie, mące i warzywach. Te mam sprawdzone, więc mogę polecić. Inne zwykle to syf :/

GastroSklep_pl

18.01.2017 18:01

Nie mam dobrych wieści, ponieważ niemal każde mrożone pyzy mają w swoim składzie połowę mięsa a połowę sztucznej chemii. Jeżeli chcesz mieć pewność tego co jesz, proponuje poświęcić trochę czasu i wykonać je samodzielnie.

www.GastroSklep.pl

kinga.d

16.01.2017 16:42

Szukam dobrych pyz z mięsem. Tak mnie ostatnio smak na nie naszedł, a niestety nie mam czasu, by zrobić je sobie sama. Wiem, że markety oferują ich mnóstwo, ale nie wiem które są smaczne. Tak, chciałabym, by były smaczne, a nie tylko zjadliwe. Jeśli ktoś w jakimś sklepie namierzył pyzy z dobrym mięsem to proszę - niech da znać. Nie chcę trafić na coś, co będę musiała potem wyrzucić.