Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Wasza opinia na temat upominków >

A propo preznetow to zastanawiam sie na jakims upominkiem dla mojej corki....

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29962
najnowszy wpis: 22.10.2017 13:49

Mamy 27184 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ gdzie kupic Colorante Alimentario??

simpson84

12.04.2012 16:47

http://sklep.corrida.pl/product.php?id_product=172 tutaj dostaniesz

KATARZYNKA

20.03.2012 14:37

W sprawie przyprawy o którą pytasz niestety nie jestem Ci w stanie pomóc.
Ale jeżeli chodzi Ci jedynie o zabarwianie ryżu, to polecam kurkumę-pięknie zabarwia ryż. W zależności od tego ile jej dodasz otrzymasz mniej lub bardziej intensywny żółty kolor. Nie dość, że nie jest żadnym sztucznym barwnikiem, to jeszcze wspomaga funkcjonowanie narządów wewnętrznych-zwłaszcza wątroby.

Gonzo

20.03.2012 13:05

Jeśli z Hiszpanii to sprawdż sklep internetowy "Solera", tam wsród przypraw mają barwnik. Na stronie internetowej nie podają z czego zrobiony, ale może będą mogli Ci powiedzieć przez telefon (ja od nich telefonicznie uzyskałam sporo cennych informacji), a poza tym mają inne smakowite rzeczy, np. różne rodzaje chorizo, które po wysmażeniu używam jako przyprawy np. do owoców morza.

magdalena_m2

20.03.2012 10:28

To jest barwik produkowany z nagietka z niewielkim dodatkiem szafranu - sproboje sklep indyjski aczkolwiek sama przyprawa jest z hiszpanii
myslalałam ze dostane w jakis delikatesach lub sklepach w stylu kuchnie swiata???

Gonzo

20.03.2012 09:49

Jeśli "colorante alimentario" to po prostu barwnik spożywczy, jak sugeruje nazwa, barwniki spożywcze, używane zwłaszcza do ryżu są dostępne w indyjskich sklepach, zarówno internetowych jak i "realnych" (są żółte, pomarańczowe, czerwone...), spróbuj.

magdalena_m2

19.03.2012 15:46

Szukam tej przyprawy do paelli i risotta (swoja droga polecam swietne zastąpienie szafranu - jesli risotto robi sie często) - najlepiej w Warszawie ale mogą byc tez sklepy internetowe. Ktos ma jakiś namiar?