Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jakie wino do dań z warzyw? >

Jeżeli lubicie czerwone wino wytrawne, mogę polecić Leaping Horse Merlot, ono dobrze...

malina_, 24.10.2017 | czytaj dalej

Dopłata >

Hej, czy jest tu ktoś zorientowany w temacie, kto mógłby mi powiedzieć,...

Miles, 23.10.2017 | czytaj dalej

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1977, wpisów: 29967
najnowszy wpis: 24.10.2017 02:32

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Food Film Fest 2011

czushka

24.10.2011 19:11

Dziękuję za wyjaśnienia.
Przeprosiny przyjęte.

24.10.2011 15:24

Witam

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niezmiernie nam przykro, że została Pani narażona na nieprzyjemności. Jednak zasadą jest, że na naszym przeglądzie nie przyjmujemy żadnych rezerwacji - kino było o tym poinformowane. Przykro nam, że kasy kina wprowadziły Panią w błąd przyjmując od Pani rezerwację. Jeszcze dzisiaj otrzyma Pani od nas e-maila z dalszymi wyjaśnieniami.

pozdrawiam

czushka

23.10.2011 20:09

Własnie wróciłam z kina i pragnę wam opowiedzieć o mioch wrażeniach. Bardzo mi zależało żeby zobaczyć film Tost więc jak tylko pojawiły się informacje o sprzedaży biletów zadzwoniłam do kina i zarezerwowałam dwa. Miły Pan mnie poinformował, że musze je odebrać na pół godziny przed seansem. Nastawiona na fajny wieczór pojawiłam się wraz z towarzyszem w kasie kina na godzine przed filmem. I tu spotkało mnie rozczarowanie. Pani w kasie mnie poinformowała, że wszystkie rezerwacje zostały anulowane. Na moje zdziwienie wyrazone wytrzeszczem gał dodała, że się nie spodziewali takiego zaintaresowania oraz było tyle rezerwacji, że je anulowali. Ponoć informacja na ten temat pojawiła sie na stronie w czwartek. No szczerze mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy sprawdzać ale jak zerknęłam dziś to mi się jakoś w oczy nie rzuciło. Jestem wściekła i proponuje organizatorowi zająć się urządzaniem imprez dla psów i przejść do sekcji sportowej żeby nabrać jeszcze więcej optymizmu. Masakra i oby tak dalej Pozdrawiam

13.09.2011 15:52

Witam
Jeszcze takich informacji nie udzielamy, bardzo proszę o chwilę cierpliwości. Niebawem wszelkie informacje pojawią się na stronie w sekcji Kuchnia.tv Food Film Fest.

pozdrawiam

czushka

13.09.2011 12:47

Czy już wiadomo kiedy i gdzie będzie można kupować bilety?
Bardzo mi zależy na jednym filmie i nie chciałabym przegapić
momentu rozpoczęcia sprzedaży.
Pozdrawiam