Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

Designerskie meble >

Witam a co myślicie o takim rozwiązaniu jak inteligentne systemy w domu?...

Alerops, 23.10.2017 | czytaj dalej

Zdrowe koktajle >

My prawie codziennie pijemy takie koktajle owocowo-warzywne, najłatwiej w ten sposób przemycić...

jarzebinka, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29965
najnowszy wpis: 23.10.2017 17:41

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Fink

więcej >>

adm

16.12.2011 17:40

Ciężko dzisiaj o takiego nauczyciela z pasją jak Fink. W sumie teraz jest już w pewnym sensie gwiazdą. To bardzo fajny program z przesłaniem i przepisy są też ciekawe.

Pozdrawiam
Adm
---------------------------
oświetlenie led -> nasze projekty wykorzystujące oświetlenie led.
oświetlenie sufitowe - moje dekoracyjne oświetlenie sufitowe...

Sylvia88

28.07.2010 23:17

Bardzo Wszystkim (a szczególnie życzliwym) dziękuję z dobre rady jak ten przepis na chleb z daktylami odnaleźć :). Jakoś nie mogę zorientować się jeszcze jak to forum funkcjonuje. Wpisałam moją prośbę chyba trochę nie do końca w dobre miejsce, gdyż nie miałam wiedzy, że jest inne do tego celu przeznaczone ( nie przeglądałam wszystkich tematów). To nie FINK jest autorem chlebka. Z tego co zdążyłam przeszukać zanim napisałam moją prośbę - program na stronie kuchni.tv jest dostępny tylko o jeden dzień do tyłu od dnia aktualnego, więc nie jest możliwe poszukanie programu z poprzedniego tygodnia. Żadnej gazety z programem cyfry+ nie posiadam , a porgram on line też ma jedniodniowy zasięg wstecz. może uda mi się natrafić na tego prezentującego to będę wiedziała o kogo pytać. Był to mężczyzna , w średnim wieku, program był emitowany między 22-24.00 w dniach 18.07 -20.07.

migotka333

26.07.2010 20:34

Ja sugeruję się tym, gdzie Sylvia88 wpisała swoja prośbę. O programie Fink (tam różnie kucharze - uczniowie gotują) można przeczytać na www.foodnetwork.ca, ale tam przepisów z tego programu niema.

kamil

26.07.2010 15:08

napisałem by zerknęła do gazety, to sobie sprawdzi po prostu program. Oglądała coś danego dnia o danej godzinie, to będzie to miała w programie telewizyjnym, czy to drukowanym w gazecie czy na www. Wówczas ktoś jej na pewno pomoże, kto to oglądał. Nie można pisać: podajcie mi przepis, który kiedyś leciał, ale gdzie, u kogo, kto go robił i kiedy to ja nie wiem. To jest chodzenie na łatwiznę. Odrobina wysiłku nie zaszkodzi, a na pewno pomoże rozwiązać problem.

jacek1f

26.07.2010 11:49

Sylwia, przypomnij sobie wiecej - zerkniuj tutaj w program weekendowy w rozne godziny, moze znajdziesz program.
Albo podaj kto - mezczyzna, dwoch, jak wygladal, polski czy zagraniczny program... podaj wiecej szczegowlow pls.

Renata5

26.07.2010 11:28

Witam raczej nie o gazetę ale o nazwę programu i prowadzącego jej chodziło....
pozdrawiam

Hestia Q-34

26.07.2010 11:26

Kamil, nie takiej odpowiedzi spodziewala sie Sylwia.Jest piewszy raz na forum.
Mogles inaczej sformulowac.Poprostu,poradzic jej,by sprawdzila w gazecie.
Chyba bedzie jej przykro.
Pozdrawiam

kamil

26.07.2010 10:07

dziewczyno, podaj coś więcej. Wystarczy wziąć sobie gazetę z programem i zobaczyć co danego dnia i o danej porze leciało. Bo tygodniowo to są setki godzin programu. I kto ma ci, co podać?

Sylvia88

25.07.2010 16:37

Czy Ktoś może mi pomóc !!!: W zeszły weekend był emitowany program, w którym prowadzacy (nie wiem kto to był dokładnie - jestem krótko fanem tego programu)piekł chleb z daktylami i orzechami laskowymi w godzinach późno wieczornych. Przeszukałam cały portal i jakoś nie mogę znaleźć tego przepisu. bardzo prosze o pomoc.