Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Eliksir mlodosci.

denia

28.06.2012 19:33

Ostatnio dość dużo dobrego słyszałem na temat grzybka tybetańskiego - może to jest ten eliksir

owocowadziewczyna

21.03.2012 21:04

Myślę, ze nie ma sposobu na młodosć innego niż:
poczucie ducha < to na ile sama się czuje>
geny
zdrowy tryb zycia < sport, zdrowa zywność>

Grillcenter_pl

02.11.2011 15:04

Moim zdaniem coś takiego po prostu nie istnieje,ale ludzie są zbyt ciekawi i cały czas go poszukują. Kto wie? Może w końcu się uda,jednak sekret długowieczności tkwi w czymś zupełnie innym.

COELHO

29.08.2011 09:45

Przez stulecia ludzie poszukiwali tajemnicy długiego i zdrowego życia. Być może szukaliśmy w nieodpowiednim miejscu... Zapomnijcie o egzotycznych pigułkach i eliksirach, kluczem do długiego życia może być zwykła szklanka wody. A raczej zwykła szklanka niezwykłej wody. Naukowcy wierzą, że "ciężka woda", wzbogacona rzadką formą wodoru, może wydłużyć życie nawet o 10 lat.

Swing - niebezpieczna zabawa małżeńska
http://sites.google.com/site/2492news/

post edytowany 1 raz, ostatnio 29.08.2011 09:45

rossy

18.03.2011 12:57

Angela bardzo zaintersowałas mnie tematem ryzu
mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat?
stosowałas i czy na swój wiek uwazasz ze wygladasz młodziej niz Twoje równolatki:-)

ursi5

18.03.2011 09:46

A czy sama na sobie wypróbowałaś już ten sposób na młodość? Wydaje się dosyć prosty, choć powtarzające się czynności ze słoiczkami mogą się pomylić. No i jest to tania metoda, więc za takie pieniądze warto chyba spróbować, żeby się odmłodzić:-)

Angela gotuje

17.03.2011 21:51

Witam,
jest bardzo prosty,bezpieczny,tani.Jest prosty, a dziekij niemu zapomnicie o wielu dolegliwosciach i bedziecie cieszyc sie lepszym samopoczuciem i zdrowiem i ladnym wygladem dluzej:).
Robimy ten zabieg 2 razy w roku(teraz akurat odpowiednia pora-wiosna,jesien).
Jest nam potrzebny ryz.Uszykujmy 6 sloiczkow.
1 sloiczek-2 lyzki ryzu wsypijemy,plukamy pod biezaca woda.Odstawiamy
na nastepny dzien bierzemy 2 sloiczek i robimy to samo,odstawiamy,i pluczemy 1 ryz w poprzednim sloiczku.
3 sloiczek -to samo, pluczemy ryz w poprzednim sloiczkach(1,2)
tak samo robimy z 4,5,6 sloiczkiem.
Gdy mamy 6 sloiczkow ryzu,
bierzemy pierwszy-plukamy i gotujemy 5 min w niewielkiej ilosci wody bez soli i masla.
Do sloiczka wsypujemy znowu ryz-plukamy,i odstawiamy na ostatnie miejsce,plukajac tak ze reszte sloiczkow(i tak na okraglo) .
Cykl trwa 40 dni.Dzien przed kuracja jezei mozliwe -robimy lewatywe.
Rano pol.godzimy przed jedzeniem ugotowanego pysznego ryzu musimy wypic szklanke cieplej wody z sokiem cytryny.Po czym jemy ryz(bez niczego).
Po jedzeniu ryzu nic nie jemy przez 4 godziny.Dla tych komu ciezko-mozna zmniejszyc czas do 2 godzin.
Po 4 godzinach jemy co lubimy.Najlepiej warzywa i mieso lub rybka.Wieczorem warzywka,pieczone jabluszka.
Tak 40 dni.
Zakaz kategoryczny picia kawa,alkoholu,slodkiego.Mozna herbatki ziolowe(mam doby przepis)lub zielona.
W polaczeniu z cwiczeniami yogi lub tai chi zapomnicie o wielu dolegliwosciach.Ryz tu pelni funkcji gabki,wchlania szlaki z organizmu.Cera bedzie piekniesza,pojawi sie blask w oczach,znika nadmiar wody w organizmie,zapomnicie o celulicie,solach w organizmie.
Pozniej podam kilka cwiczen przydluzajacych nasza mlodosc.Teraz zycze powodzenia.
Angela.

Angela gotuje

15.03.2011 22:36

Witam serdecznie.
Przepisy kulinarne-wspaniale.
Moja pasja to zprzepisy ziolowe.Bede wdzieczna za podane sprawdzone metody na wszelkie dolegliwosci a miedzy innnymi przepisy na urode.
Posiadam dobra tania metode dla kazdego na oczyszczenie organizmu-zapomnicie o wielu dolegliwosciach.Zainteresowanym dam przepis na mlodosc.
Zapraszam