Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Dom na sprzedaz >

Witam gdzie znajdę ofertę nieruchomości, interesują mnie między innymi domy na sprzedaż...

miamich, 15.12.2017 | czytaj dalej

David w Europie 5 >

moim zdaniem też nie pasuje ..

Wraa, 15.12.2017 | czytaj dalej

Przystawka z cukinii >

Uwielbiam wszelkiego rodzaju potrafi z wykorzystaniem cukinii. Dodatkowo jest to bardzo zdrowe...

temptinglook, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2011, wpisów: 30164
najnowszy wpis: 15.12.2017 13:47

Mamy 27404 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Domowe fast foody-proszę o przepisy

MałaMi

23.01.2017 17:02

Ja bardzo lubię takie jedzenie typu fast food domowy. Często robię i moja rodzina się tym zajada. Inspiracji często szukam w restauracjach. Bardzo dużo fajnych rzeczy podpatrzyłam w Road American http://www.roadamerican.pl/burgery/. Mają świetne pomysły.

hester83

24.02.2011 09:35

Tu również sporo potraw tego typu :)

www.kulinarnawyspa.pl

AneeS

14.12.2010 20:52

quesadillas z serem mozzarella i polędwicą z indyka . Potrzebne będą : placki tortilli, ser mozzarella i jakaś wędlinka.Włączamy palnik Kładziemy na patelnię placek tortilli, posypujemy wcześniej starkowanym serem i wędlinką pokrojoną w kostkę lub paski.Przykrywamy drugim plackiem tortilli. Zdejmujemy i kroimy w trójkąty.Polecam :)

marghe

29.11.2010 19:19

spróbujmy tak
http://miszmasz-marghe.blogspot.com/
w wyszukiwarkę wpisz burgery i pizza

marghe

29.11.2010 19:18

no i nie da się wrzucic linków ..

tru_veg

29.11.2010 19:01

jeśli chodzi o żarcie a'la fastfoodowe to polecam, falafelka z hummusem, czyli wegańską odmianę kebaba, żeby się nie rozpisywać, zapraszam na mojego veg-bloga:

http://sws-project.blogspot.com/

jeszcze w powijakach, ale będzie się rozwijał :)

Kulinarna Mania

29.09.2010 15:25

W książce Jamiego Oliviera pt. "Moje Obiady" jest wiele fajnych i bardzo szybkich przepisów. Min.
Omlet z chorizo:
-3 jajka
-1 kielbaska podsmazona chorizo
-1 dojrzaly pomidor
-majeranek/pietruszka
-1/2 świeżej papryczki chili pokrojonej w plasterki
-sol i pieprz
i to wszystko usmazyc na patelni z roztrzepanymi jajkami :)

magnolia

16.07.2010 15:13

ja polecam zupę NICE ;) chyba wiecie o co chodzi? Mleko ugotowane na słodko z laską wanilii i cukrem/miodem i na tym robimy puchate kluseczki z piany z białek ubitej na sztywno z cukrem. Kiedy dziecko pierwszy raz spróbuje - długo pamięta. Wierzcie mi :)

Hestia Q-34

15.07.2010 14:26

Troche inna pizza. Jest naprawde dobra.
Nie podaje ilosci skladnikow,kazdy zdecyduje ile czego.
Klasyczne ciasto na pizze
Gruszki
serek typu rocotta
ser stilton,albo inny plesniowy
wloskie orzechy grubo pokrojone
Rozwalkuj cienko ciasto na dowolny ksztalt,naloz warstwe ricotty,przykryj
plastrami gruszek,na to plastry sera plesniowego i posyp orzechami.
Piecz w 200st okolo 10 min.
Do pizzy robie czasem ciato na pszennym zakwasie

k.tyczynski

14.07.2010 14:07

po internecie kiedyś gorąco było o przepisach z KFC pizzy hut i innych, nie wiem, czy mogę to tutaj zamieścić, czy to będzie złamanie regulaminu, jeżeli chcesz, to napisz do mnie na gg 2682557 lub maila: [email protected]
Wiadomo... jeżeli robisz w domu, możesz kontrolować ilość dodawanej soli, cukru i tłuszczy więc jest to moim zdaniem lepsza alternatywa od pójścia do lokalu, wychodzi taniej, a i niektóre przepisy są na prawdę świetne... każdy chętny niech pisze ;)

jacek1f

13.07.2010 12:13

ano,,, Adminie - rozpadlo sie Wam/nam zapisywanie linkow, emili itp....

Arczi

13.07.2010 10:58

Hmm, to w sumie niezła okazja by zareklamować swój blog :D Co prawda nie jest stricte kulinarny i jest tam jeszcze trochę innych rzeczy, ale jeśli ktoś potrzebuje szczegółowy przepis na hambczaki, albo indyjski kebab z kurczaka, to zapraszam:

http://www. ppe.pl/blog-12700319258123-0-0-A_place_ for_everything.html

oczywiście trzeba usunąć spacje z adresu, bo to DURNE forum dalej nie kuma linków. Ludzie, gdzie jest admin???

A wracając do tematu...

niedługo następny wpis o kuchni greckiej - zapraszam do czytania i komentowania.

pozdro

Hestia Q-34

11.07.2010 09:44

I jeszcze rozne roladki i zawijance a ciescie francuskim.

jacek1f

10.07.2010 09:50

no wiesz - królewsie sa zawsze domowe hamburgery z patelni grillowej lub grilla.
Mieszanka mies mielonych - mozna dla dzieciow nie obciazajac ich zoladkow wolowina i wieprzowina uzyc indyka i cieleciny - dobrze doprawione do smaku, przegryzione w lodowce, cienko uformowane, zeby szybko sie zrobily - plus dodatki rozne na talerzu.

Wlasne hot dogi - tylko zainwestowac trzeba w dobre parwoki cielece - tez do zrobienia.

O pizzy wlasnej nie wspomne, bo to oczywistosc.

Piers kurczaka pokrojona w duze kwadratu, zamarynowana i obtoczona w platkach migdalow lub ostatecznie platkach kukurydzy, a potem na blache na papier do pieczenia - zastapi chicken nuggety z KFC i innych makSyfow...

aga32

09.07.2010 21:20

Proszę o fajne przepisy,na wszystkie potrawy które uwielbiają dzieciaki.