Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

David w Europie 5 >

moim zdaniem też nie pasuje ..

Wraa, 15.12.2017 | czytaj dalej

Przystawka z cukinii >

Uwielbiam wszelkiego rodzaju potrafi z wykorzystaniem cukinii. Dodatkowo jest to bardzo zdrowe...

temptinglook, 14.12.2017 | czytaj dalej

Pomoc w organizacji eventu >

Hej! organizuję imprezę kulturalno-sportową i poszukuję firmy, która pomoże mi w...

jasang, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2010, wpisów: 30163
najnowszy wpis: 15.12.2017 00:32

Mamy 27400 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Dodatki do ciast

dareks

27.11.2006 10:26

Tu macie zbiór linków do dekoracji ciast http://viro.startowy.com/?strona=2

lena

26.11.2006 14:09

skontaktowałam sie bezpośrednio z aledobre. Otóż , odpowiedziano mi,że rozważają zamawianie barwników w proszku lub w płynie . wszystko zależy od potencjalnego zainteresowania.

Trzymam kciuki,że się uda

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoć.

Kuchcik

13.11.2006 21:00

Poza tym można poszukać lub poprościć o barwnik spożywczy bo u mnie nawet (mieszkam w małej wiosce) to jest!

sylwuszka

10.11.2006 23:23

polecam stronę www.dekorpol.com.pl

Krystian

09.11.2006 23:22

Moje Drogie Panie mamy bardzo fajną hurtownie z dodatkami cukierniczymi kulki w czterech kolorach , cztero stronicowy katalog posypek i dekoracji z prawdziwej czekolady , figurki , kwiatki i co sobie zamarzycie a i jeszcze mają pisaki w sześciu kolorach są na targówku zacisze.

asia

08.11.2006 17:30

lena, znalazłam hurtownie dodatków cukierniczych MAX-HURT
na Broniewskiego można wejść na ich stronę. W ofercie mają kolorowe perełki, figurki itd

hmmm

08.11.2006 17:19

srebrne kulki są na aledobre.pl jako perły do dekoracji

lena

08.11.2006 17:17

Dzieki asia ale to czym piszesz widziałam w sklepach i nie zachwyca mnie to wcale. Kwiatki firmy SCHWARTAU są paskudnej urody. Posypek jest jakieś 3-4 rodzaje.Co to za wybór w XXI wieku??? Pisaki w Trzech kolorach Też mi coś!!!
Widziałas ile kolorów maja Nigella i Martha???( w postaci sypkiego barwiacego proszku lub skoncentrowanych farbek) -o coś takiego mi chodzi !!!

Chciałabym wiedzieć czy można to znaleść w Warszawie i gdzie dokładnie. Ja szukałam i nie znalazłam.

Czy ktos ma inne doświadczenia??
Może u naszych sasiadów- w Czechach lub Niemczech. Zawsze to bliżej niż do Londynu lub USA

Pozdrawiam lena

nikanna

08.11.2006 13:08

Mam ten sam problem .Znalezienie posypek o niewymieszanych kolorach graniczy z cudem a srebrne kulki są nieosiągalne.

asia

06.11.2006 20:52

Lena, w zwykłym sklepie spożywczym lub supermarkecie są kwiatki z kolorowego opłatka jadalnego (rózyczki , stokrotki) oraz barwniki do ciast i deserów - czerwone, żółte i zielone. Są też kolorowe pisaki w tubkach do dekoracji.
Nie widziałam ostatnio masy marcepanowej ale z niej można lepić kwiatki czy inne cuda.

lena

06.11.2006 16:55

Witam!!!

Poszukuję sklepu,gdzie możnabybyło kupić fajne ozdoby i dodatki do ciast. W sklepach najczęściej spotyka się kolorowe posypki i czkoladowe listki. Ja szukam kolorowych kwiatków i innych róznosci. Nie znalazłam również barwników do deserów ,np. takich jakie maja Nigella i Martha. Wiem,że to wszystko chemoiczne świństwa ale czasem trochę koloru nie zaszkodzi.

liczę na pomoc