Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Wasze ulubione herbaty >

Mi w ostatnim czasie najbardziej smakuje herbata https://moyamatcha.com. Ma charakterystyczny, ciekawy aromat,...

Kambelina, 14.12.2017 | czytaj dalej

Przepisy na swieta >

Moim ulubionym i od razu koniecznym wypiekiem jest oczywiście sernik - nie...

B.Sadowska80, 14.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Witam wszystkich ;)

natka269705, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30160
najnowszy wpis: 14.12.2017 12:29

Mamy 27397 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ dobre jedzenie w Poznaniu

sorbettruskawkowy

21.09.2017 23:07

W Poznaniu to na mój gust najlepsza pizzeria jest na Jeżycach - Pizzeria Brocci. Wyśmienita pizza na cienkim świetnie zrobionym cieście z dodatkami sprowadzanymi z Włoch. Poza pizzą naprawdę przesmaczna kuchnia włoska w świetnych cenach. Pizze można zjeść juz od 18 zł a makarony od 15 za porcje. To dobre ceny jak na Poznań. Otwierali jakiś czas temu drugi lokal przy Starym Mieście na Nowowiejskiego chyba, nie byłam jeszcze ale jeśli zachowają standardy i menu takie jak na Kraszewskiego to na pewno będę częstym gościem bo warto

majeczka31

18.01.2017 10:50

Zamawiam od jakiegoś miesiąca pizzę z Maxipizza i jeszcze nie miałam powodów do narzekań na obsługę. Dojeżdżają na czas, wszystko jest ciepłe, zamówić można wygodnie online przez stronę Ogólnie na duży plus ten lokal bym oceniła, brakowało mi w Poznaniu tak dobrej pizzy za tak małe pieniądze przy dowozie.

maxipeps

13.07.2011 23:49

Stary Młyn to teraz Chatka Babuni na wrocławskiej! pierogi są tam pyszne, wiem, że są robione na miejscu, co baaardzo zyskuje na smaku. Jestem zakochana w tamtejszych pierogach z wody ruskich i ze szpinakiem:) ale następnym razem spróbuje innych smaków, zwłaszcza, że w porcji można mieszać sobie skład :)
aha, i wyczytałam ostatnio w menu, że studenci mają tam 11% zniżki. Niestety, to już nie ja ;)

smakuncia

07.04.2011 14:20

Też byłam w tej pierogarni i rzeczywiscie piecuchy sa przepyszne, do tego za darmo podają przystawkę, a klimat i obsługa sprzyjają:) Jeśli ktoś ma ochotę na dobre pierogi to musi odwiedzić to miejsce. Byliśmy bardzo zadowoleni:)
PS. Czysta toaleta jest dodatkowym plusem :)

Maylea

07.02.2011 19:07

Pierogarnia Stary Młyn, ul. Wrocławska 18 - niesamowite pierogi - "piecuhy" i "lepiochy" każde w różnych wersjach np. wariacje z salami i papryką lub z kurczakiem w sosie kurkowym ...:) do tego niebanalne wnętrze, miła obsługa i generalnie niedrogo. Must see & must taste - dla każdego fana pierogów ! :)

gastronomyGO

07.02.2011 08:38

studiuje w Pzn, ale pomoc nie umiem :(

ursi5

28.11.2010 19:18

Ja robię dobre pierogi, ale nie mieszkam w Poznaniu :-). Ostatnio zrobiłam z dynią i białym serem. Były smaczne, ale te tradycyjne z kapustą i grzybami, które wszyscy już niedługo będziemy lepić na Wigilię są chyba najlepsze.

smakosz212

28.11.2010 11:01

jestem wielką fanką pierogów. na początku przyszłego miesiąca będę w Poznaniu i stąd moje pytanie: gdzie można zjeść dobre pierogi w tym mieście?