Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Dobre jedzenie w Warszawie >

Też polecam wspominany już Bar&Restaurację Bubbles

Patrycjaat, 18.11.2017 | czytaj dalej

Polędwica Wellington >

Ja jestem czestym gosciem ze swoim mężczyzną w Barze&Restauracji Bubbles i jestem...

Patrycjaat, 18.11.2017 | czytaj dalej

Alkohol na przyjęcie >

Witajcie tak jak w temacie. Jaki alkohol preferujecie na przyjęciach? Jak macie...

Katarzyna123, 17.11.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1981, wpisów: 30038
najnowszy wpis: 18.11.2017 15:50

Mamy 27283 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Dobra restauracja w Krakowie?

Ania Shirley gandacch

17.10.2017 11:58

uwielbiam tapas a najlepsze i niepowtarzalne sa tylko w bar mane tapas dolne mlyny, Swietne piwo i wina rzemieślnicze, Swietna obsługa fantyastyczni barmani i cudowna pani Sylwia, Jedyne miejsce na dolnych mlynów gdzie mozna zjeśc po północy

greg369

13.10.2017 09:24

No ja w restauracjach nie jadam - w Krakowie strasznie drogie są.. Jak chce zjeść coś dobrego to zamawiam sobie jedzenie z http://www.krkcatering.pl/ i jest smacznie i tanio :).. Catering dietetyczny pierwsza klasa

kipson

19.09.2017 12:09

Bardzo fajny klimat oferuje restauracja krakowska u Ziyada:
www.uziyada.krakow.pl

Znajduje się w Zamku w Przybyłowicach i bez wątpienia jest to najładniej położona restauracja z pięknym widokiem z tarasu ( rozpościerającym się na Wisłę).

Popularne miejsce wesel. Niemniej mozna się tam również wybrać indywidualnie na obiad czy kolację.

ekot76

08.09.2017 11:28

Jeżeli chodzi o dobrą restaurację w Krakowie to polecam odwiedzić Magillo. Maja wspaniałe makarony, fajny klimatyczny wystrój z atrakcjami dla dzieciaków (mini zoo). Często tam jadam i zawsze jest ok

RomanB

08.09.2017 00:08

Polecam bar Mane Tapas Dolne Młyny. Świetna obsługa, fantastyczni barmani i fajny wystrój to coś co mi najbardziej się spodobało.Kolejny plus to najlepsze tapasy i świetne piwo.

Daria2106

28.07.2017 14:06

Polecam restauracje Gąska ulica Limanowskiego Kraków super jedzenie polski klimat i do tego jedyne miejsce w krakowie gdzie mozna zjesc geście :) polecam

GoMagda

15.07.2017 23:12

Kilka osób pisało już o barze Mane tapas Dolne Młyny, podłączam się i ja! Mega klimatyczne miejsce pozwalające na chwilę przenieść się w inny zakątek Ziemi pod względem kulinarnym. Lepszego tapas nie jadłam w całym kraju, a sporo jeżdżę po Polsce. Dla mnie osobiście dużym plusem jest fakt, że lokal jest otwarty po północy. Gospodarze(m.in pani Sylwia, pozdrawiam) tego miejsca dbają o dobrą atmosferę i zabawę, tańce odbywają się nawet na schodach :D Tym którzy będą mieli okazję tam przyjść polecam próbować piw i win, których nie dostaniemy na co dzień, będziecie zadziwieni ;)

yuliiam

13.07.2017 14:43

A ja polecam RESTAURACJE GĄSKA. Fajne miejsce. Maja super smaczne jedzenie. Mila atmosfera i zawsze polski klimat. Mila i fachowa obsluga

Darka 1

12.07.2017 17:32

Ja polecam bar mane tapas dolne młyny. Podają tam rewelacyjne tapasy, jedyne w Krakowie. Fajny wystrój, miła obsługa, fantastyczni barmani i pani Sylwia. Można zjeść tam nawet po północy. Domowy klimat, muzyka z dawnych lat oraz rewelacyjne piwo i wino. Zdecydowanie polecam

Wojciech Moniuszko

06.07.2017 22:02

A jeżeli chodzi o tapasy, to jedyne miejsce w krakowie gdzie są najlepsze tapasy to bar mane tapas dolne młyny. Świetna obsługa fantastyczni barmani i cudowna pani Sylwia. Do tego świetne piwo i wina rzemieślnicze, a Imprezy i muzyka z lat 90 i dawnych lat.

Wojciech Moniuszko

06.07.2017 21:57

Ja polecam restaurację Gąska ulica Limanowskiego, bo suuuper żarcie jadłem tam górna półka.

joasiaw

02.05.2017 09:04

Zgadzam się z Ingą. Ja też lobię zjeść w Złotej Pipie. Często wpadamy tam ze znajomymi na kolacje w sobotę by posłuchać dobrej muzyki na żywo zjeść coś dobrego i napić się drinka.

IngaT11

26.04.2017 23:00

Jak jestem w Krakowie to staram się jeść w Piwnicy pod ZŁotą Pipą. Restauracja jest w centrum także blisko dworca i rynku. Mają dobrą kuchnię fajny klimat a do tego bardzo miłą obsługę.

MartynaW

11.04.2017 13:53

Ostatnio ze znajomymi odkryliśmy pyszne jedzenie w restauracji Marcelino Chleb i Wino przy ul. Jana 16. Dania pierwsza klasa i świetna atmosfera. Na pewno będziemy tam regularnie wpadać :)

macku

30.01.2017 18:33

Dobra restauracja w Krakowie? Może się wydawać że to łatwe pytanie ale często się można naciąć. Ja sobie chwalę Złota Pipę na ul Floriańskiej. Fajny Szwejkowski klimat miła obsługa i bardzo dobre jedzenie

marinak12

26.01.2017 10:03

Ja zawsze najlepiej wspominam pobyt w restauracji Pod Złotą Pipą na Floriańskiej. Jest tam bardzo fajny klimat. Często wieczorami gra spokojna jazzowa muzyczka. Jedzonko tez maja bardzo dobre. Mi najbardziej smakuje kaczka

moniak0585

25.01.2017 19:38

Świetny klimat i wspaniała kuchnia jest w Magillo. Bardzo mi się podoba wystrój. Obsługa jest miła i pomocna a do tego maja wspaniałe makarony.

angela878

19.01.2017 09:01

Mogę dobre słowo napisać o jedzeniu i obsłudze w Da Pietro dapietro.pl. Pewnie Krakusy ten lokal kojarzą bo już od ponad 20 lat działa przy rynku głównym. Teraz jest trochę inaczej u nich bo zmieniali nieco lokalizację z rynku 17 na 19, teraz są piwnicach kamienicy Pod Obrazem. Też ładnie, też gustownie sala urządzona. Personel jest ten sam, więc na kuchni się nic nie zmieniło. Podoba mi się ich sezonowe jedzenie, ciągle się coś nowego w menu pojawia, co odpowiada zmieniającym się porom roku.

Ania78

12.12.2016 15:05

Godną polecenia jest restauracja Pod Złotą Pipa. Serwują pyszna kaczkę a do tego graja dobra muzykę na żywo.

Maka

29.11.2016 19:43

Ostatnio zagościłem z rodziną na niedzielnym obiedzie w restauracji pod Złota Pipą w Krakowie na ul Floriańskiej. I cała nasza rodzinka była bardzo zadowolona. Smaczne jedzenie szczególnie kaczka bardzo miła obsługa i fajny wystrój.

Ada555

24.11.2016 12:06

Ja z kolei polecam restaurację Pod Nosem w hotelu http://www.kanonicza22.com/. Pyszna rodzima kuchnia, ale w bardzo niebanalnym wydaniu.A poza tym miejsce ma genialny wystrój i klimat :)

maciek0zielinski

16.11.2016 15:43

Gdzie można w Krakowie zjeść dobry obiad? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Adrianna Polek

21.10.2016 15:16

Warto zarezerwować sobie stolik w Da Pietro. Od jakiegoś czasu mają lokal pod nowym adresem, ale jak ktoś chodził do nich wcześniej to bardzo nie będzie musiał zmieniać lokalizacji teraz są w piwnicach kamienicy Pod Obrazem parę metrów dalej od starej miejscówki. Dalej ten sam skład na kuchni i na sali, więc jest wciąż smacznie i w dobrej atmosferze.

post edytowany 1 raz, ostatnio 21.10.2016 15:21

marek90

07.06.2016 10:46

Ostatnio to dość często się stołuję w restauracji indyjskiej Ganesh. Przesympatyczne miejsce z super fajną obsługą. Dobre na wyjście w większej grupie, bo dużo miejsca w samym lokalu, nie trzeba się cisnąć. Fajne koktajle, dobrze zaopatrzony bar, a w czwartki akurat mają whiskey w promocji. :) Sporo przydatnych informacji o godzinach otwarcia itp. jest na facebooku restauracji: https://web.facebook.com/GaneshKrakow.

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.06.2016 10:46

majeczka31

01.04.2016 09:05

Bardzo polecam restaurację Orbit. Tu ich strona http://www.orbit.krakow.pl/. Dość bogate menu, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja akurat jestem wegetarianką, ale mąż lubi tradycyjne dania, więc najczęściej wybieram pierogi albo pyszny omlet, mąż sobie chwali mięsa i rosołek np. Sympatycznie, ciekawy wybór win (w tym polskie). Jest parking, co dla nas ważne, bo jestem w ciąży i trudno mi chodzić daleko :)

lubb

22.03.2016 13:32

Browar Lubicz (http://www.browar-lubicz.com.pl) to fajne miejsce, które warto odwiedzić. Byłem tam przy okazji imprezy okolicznościowej ale na co dzień warto tam zajrzeć.

claire

25.02.2016 22:45

Niedaleko Wawelu, na św. Gertrudy jest bardzo dobra Restauracja pod Baranem http://podbaranem.com/ specjalizująca się szczególnie w kuchni polskiej, a więc dominują smaczne mięsiwa, dziczyzna i ryby. Danie są ładne podawane i w restauracji panuje naprawdę świetny klimat. Jeżeli ktoś lubi bardziej tradycyjną kuchnię z lekką nutką nowoczesności, to warto zajrzeć do tej restauracji.

gretta

19.01.2016 10:35

Może to dziwne, ale zawsze jak jestem w nowym miejscu, to staram się obczaić kucharzy. Najlepiej jak jest otwarta kuchnia. Jak mają porządne bluzy kucharskie i czyste rękawy wiem, że są profesjonalni. Potem zamawiam najtańsze danie, jakąś przystawkę czy coś i jak jest dobra to dopiero składam zamówienie na coś konkretnego.

Joanna40

18.01.2016 19:13

Witam czy ktoś jadł może w Galerii Krakowskiej w tej włoskiej knajpce u góry? słyszałam że mają bardzo dobre jedzenie, znajoma mi polecała szczególnie makarony, ponoć wszystkie produkty sprowadzają z Włoch. Szukam miejsca blisko dworca, przyjeżdża koleżanka z Warszawy i w sumie będzie miała mało czasu żeby iść na Rynek czy gdzieś dalej- może ktoś był???

talia1989

13.01.2016 14:12

Chyba większość lubi burgery, dlatego ja ze swojej strony polecam miejsce gdzie można zjeść je w pycha wersji Moo moo
Jest naprawdę pysznie i fajnie, że nie trzeba martwić się o stolik i można wcześniej zarezerwować :)

claire

24.11.2015 21:55

Dobra restauracja w Krakowie dla osób ceniących tradycyjną kuchnię polską to http://podbaranem.com/ zlokalizowana na św. Gertrudy. Bardzo dobre dania z dziczyzny, ale i dla wegetarian coś się znajdzie, np. puszne naleś›niki ze szpinakiem w sosie serowym.

adam289

02.10.2015 10:36

Nowoczesna, a jednocześnie stylowa pizzeria, z dobrym jedzeniem i miła atmosferą to Trattoria. Na ich stronie www.trattoriacyklop.pl znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Ja jestem bardzo zadowolony.

nateluk

20.08.2015 12:57

Ja bardzo chętnie odwiedzam restaurację Tradycyja na rynku - uwielbiam włoska kuchnię, dlatego to moje ulubione miejsce na spotkania ze znajomymi przy dobrej pizzy i winie.

Abazur

03.06.2015 23:49

Witam, piszecie o bardzo dobrym jedzeniu, ale jednocześnie lekko egzotycznym :) Jeśli ktoś z was poszukuje tradycyjnych dań, kuchni polsko włoskiej to polecam Restauracje Tradycyja, znajduje się na Rynek Główny 15 w Krakowie, ceny są bardzo przystępne a zjeść możecie: kaczkę, żeberka, pierogi, sphagetti, pizzę, placki ziemniaczane, włoskie makarony, risotto, golonkę i wiele wiele innych :) Słowem polecam :)

mirellaa

24.02.2015 13:36

Studiuję w Krakowie i często bywam ze znajomymi w restauracji orientalnej Mekong na ul. Kamieńskiego 11. Nastrojowy, z klimatem dalekiego wschodu lokal, obsługa miła. Dania które mi posmakowały to dorada w sosie maślanym z cytryną,krewetki duże na parze z białym winem, tofu smażone z kiełkami,kaczka w sosie pomarańczowym. Z deserów mus ze świeżych owoców Mango oraz liczy w syropie.

restauracje-krakow

24.11.2014 11:28

Witam wszystkich!
Zainteresowanym mam do zaproponowania portal który oszczędza masakrycznie dużo czasu. Oczywiście mowa tutaj o portalu dla miłośników jedzenia, a mianowicie o lanczowni, która na swojej stronie zawiera ogromną restauracji, jakie mogą się pojawić po wpisaniu do wyszukiwarki frazy

OlaBarek

05.11.2014 08:21

Witam was. Jeśli chodzi o restauracje polecam http://zensushi.pl/. Jest to magiczne miejsce i dodatkowo pyszne jedzenie takie jak sushi, dania z Japonii, Ameryki czy Azji. Chłopak zabrał mnie tam na randkę i powiem szczerze, że jeszcze tak klimatycznego miejsca nie widziałam. Przemiła obsługa, świetny klimat. Nie ma nic lepszego.

myszsza

22.10.2014 21:52

Kraków we Wrocławiu?

garbson

22.10.2014 15:30

Wrocław - Pod Papugami, dobre jedzenie i genialnie podane, arcydzieło na talerzu mozna powiedzieć. Restauracja proponuje mardzo różnorodne dania i to jest w niej super

monikas13

27.08.2014 21:36

Restauracja Pomodorino Kraków - troszkę włoskiej kultury i smaków :)

Zuzzaa

21.08.2013 15:37

Ja ostatnio zrobiłam się leniwa i zamawiam online.Super opcja jak nie mam co zjesc w pracy albo w domu.Polecam portal Foodpanda.pl mają ponad 100 restauaracji z opcja dostawy w całym mieście i dodatkowo jak sie logujecie jako nowy użytkownik działa voucher z kodem 'pandadyche' dzięki temu pierwsze zamówienie jest 10 zł taniej.Jest naprawde super,polecam wszystkim leniwym!:)

anna_pochopien

03.08.2013 23:06

Restauracja Miód I Wino :) miodiwino.pl baardzo klimatyczna miejscówka, dobre polskie jedzenie :)

Dziunia21

24.05.2013 12:09

hehe Patka5 w każdym razie było smacznie :)

Alinka

10.05.2013 18:51

@Piecuch rzeczywiście Augusta to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, głównie przez lokalizację i "widok z okna". Porcje troche małe, wino i jedzenie smaczne.

Moim faworytem od kilku miesięcy jest tajska restauracja Samui. Serwują świeże owoce morza, pyszne curry, spore potrawy i naprawdę niezwykłe smaki... Co tydzień chodzę i co tydzień tęsknie :(

Ktoś może polecić jakąś inną azjatycką knajpę> Ale nie sushi ;)

Patka5

23.04.2013 22:42

@Dziunia 21 - rozumiem, że kolacja zakończyła się śniadaniem w Ch.D ?!

Street Sushi

15.04.2013 14:32

Street sushi powstało z pasji do podróży. Jej nieodłącznym elementem jest dobre jedzenie. Chcemy Państwa zabrać w podróż kulinarną do Japonii. Dowieziemy uliczkami Krakowa a może i A4 do Państwa smak wielowiekowej tradycji jedzenia ryby.
Zapraszamy do Krakowa.

www.streetsushi.pl

Polub nas na facebooku: Street-Sushi

Dziunia21

20.03.2013 08:20

Patka5 - ja kojarze :D byłam tam na romantycznej kolacji, jedzonko przepyszne <marzyciel...mniammmm...>

Patka5

16.02.2013 17:36

Przepyszne żeberka serwują w eleganckiej restauracji (wbrew skojarzeniom, ceny są przystępne dla przeciętnego klienta, jak na poziom restauracji) nieopodal Krakowa, może kojarzycie Chochołowy Dwór w Jerzmanowicach? Warto zajrzeć.

Piecuch

18.01.2013 14:23

Już się nie mogę doczekać, jak w końcu z kilkumiesięcznym poślizgiem otworzą Ganesh (na rogu św. Tomasza i Floriańskiej). Znam i bardzo lubię ich restauracje z Warszawy, zawsze je odwiedzam, jak tam jestem. Także mam nadzieję, że w Krakowie będzie co najmniej równie fajnie:) A mają otwierać już pod koniec stycznia, także raptem za parę dni.

post edytowany 1 raz, ostatnio 18.01.2013 14:25

Piecuch

14.11.2012 11:11

mancol68 napisał 13.11.2012 10:13:
...jakie jedzonko? Chyba jedzenie!!!??? Te zdrobnienia to jakiś dramat.
Zdrobnienia to taka lokalna przypadłość mieszkańców Krakowa ;)

Jeśli chodzi o dobrą restaurację w tym mieście - u mnie objawieniem tego roku jest restauracja Augusta. Smaczne jedzenie w niezłej scenerii Wisły.

post edytowany 1 raz, ostatnio 14.11.2012 11:12

ursi5

13.11.2012 12:22

No ale jeżeli pisał to Stasiu, to paluszki lizać:)

mancol68

13.11.2012 10:13

...jakie jedzonko? Chyba jedzenie!!!??? Te zdrobnienia to jakiś dramat.

Stasiu

12.11.2012 18:56

ja bardzo lubię restaurację Apetyt Bistro na łokietka..jedzonko jest bardzo smaczne i świeże..ostatnio jadłem u nich wyśmienitego steka..paluszki lizać

patima

17.10.2012 13:18

Polecam dobre pizzerie w Krakowie. Pizzerie Toskania na Kobierzyńskiej czy New Capri!

przepisy.com

16.10.2012 10:23

Okey86 a co szczególnie polecasz z tamtejszego menu ?

pozdrawiam

Bartek z przepisy

Okey86

14.10.2012 21:14

ok dzięki, na pewno sprawdzę! Będę mógł raz pójść swojej dobrej i sprawdzonej restauracji Pod Złotą pipą, a raz do Aperetif!

ignesse

13.10.2012 17:56

Polecam na Małym Rynku restaurację Aperitif zawsze świeże i smaczne jedzenie, a kucharz spełnia różne życzenia klientów (kiedyś dostałam carbonarę której nie było w karcie, a akurat miałam ochotę); równie smaczna jest Corleone na ul.Poselskiej polecam plastry polędwicy wołowej na rukoli i borowikach MNIAM !

Okey86

13.10.2012 14:57

Witam,

Jakie restauracje możecie polecić w Krakowie? W przyszły weekend będę z rodziną w tym mieście, ostatnio bardzo do gustu przypadła mi restauracja Pod Złotą Pipą. Co sądzicie o tym wyborze?

post edytowany 1 raz, ostatnio 13.10.2012 14:57