Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

lampa loft >

można ledowe właśnie oświetlenie umieścić pod wiszącymi szafkami. Ładnie oświetlają blaty. Też...

klarcik, 16.12.2017 | czytaj dalej

Dom na sprzedaz >

Witam gdzie znajdę ofertę nieruchomości, interesują mnie między innymi domy na sprzedaż...

miamich, 15.12.2017 | czytaj dalej

David w Europie 5 >

moim zdaniem też nie pasuje ..

Wraa, 15.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2011, wpisów: 30165
najnowszy wpis: 16.12.2017 18:52

Mamy 27409 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Dlaczego coś w kuchni nie wyszło? - pytania

Magdalena83

26.08.2007 21:37

Co do mufinów i ich wklęśnięcia ;) Nie mieszałam ciasta zbyt dokładnie - problem tkwił na pewno w zbyt dużej ilości kwaśnego soku z cytryny. W każdym innym wypadku mufinki wyrosły pięknie :)

guliano

01.08.2007 18:22

czy ma ktoś pomysł na lody smażone?jadłem je tylko raz w życiu.próbowałem je zrobić ale mi nie wyszło za bardzo.

Marlej

12.07.2007 18:41

A może za bardzo mieszałś ciasto ? Robiłam mufiny nie raz i okazuje się, że człowiek uczy się na błędach, i niestety muszę przyznać, że kiedy mieszałam zbyt dokładnie, to nie wyszły a jak niedbale, to były rewelacyjne.

Chenia

12.07.2007 13:33

Spróbuj dodawać startą skórkę z cytryny zamiast soku. Zapraszam do nowego topicu mufiny, moze dopiszesz jakiś fajny przepis?

Magdalena83

12.07.2007 11:43

Witajcie,

dziś postanowiłam poeksperymentować, co niestety nie skończyło się idealnie ;)
Chciałam zrobić cytrynowe mufiny, ale nie urosły, mimo że dałam proszek do pieczenia.

Dałam też jednak sok z 2 cytryn i zastanawiam się czy przypadkiem ten sok nie wszedł w jakąś reakcję z np. proszkiem albo sodą...

Mufiny lekko się spiekły, ale nie urosły za bardzo - zamiast wypukłego środka był on lekko wklęsły.

Jeśli ktoś wie dlaczego tak mogło się stać, niech się wypowie :-)

Chętnie się dowiem w wyniku czego tak się stało, żeby nie powtórzyć tego błędu.