Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o dietach

FORUM kuchnia+ Dla Panów :D

mala_mi8080

28.04.2017 09:29

U mnie w domu nie zaszły drastyczne zmiany, raczej stopniowe - zmiana pieczywa na ciemne, smażenia na pieczenie na papierze do pieczenia, napoje na wodę i domowe soki i widać, że takie rzeczy zaczynają wchodzić w krew :) Ograniczając wszystko na raz daleko sie nie zajdzie, Panowie sie po prostu buntują : )

Imbirek

17.02.2015 16:37

polka napisała 09.12.2013 09:05:
Nie wiedziałam, że diety dla kobiet i mężczyzn traktuje się rozdzielnie. Zawsze myślałam, że dla wszystkich są te same mniej więcej zasady.
Bo to prawda, że większość zasad żywienia ma uniwersalny charakter i odnosi się zarówno do kobiet jak i mężczyzn, np. unikanie produktów wysoko przetworzonych, spożywanie warzyw, wybieranie produktów z niskim indeksem glikemicznym itp.

EwelinaKos

15.09.2014 13:42

Wydaje mi się, że dieta większości panów jest zbyt uboga w błonnik. Dlatego, apeluję - drodzy mężczyźni jedzcie więcej owoców, warzyw i ciemnego pieczywa tj. prawdziwy chleb żytni.
Jeśli chodzi o domowe wypieki to fajne formy do pieczenia dostępne są w Kąciku Zdrowia na Cook&Love http://cookandlove.pl/kacik-zdrowia.html.
Naprawdę warto:)

post edytowany 1 raz, ostatnio 25.11.2014 19:29

nowy.sacz

27.08.2014 10:03

Jeśli wyszukujesz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub lekarz zalecił ci zdrowe jedzenie to proponuję sklep ze żywnością ekologiczną. Wynajdziecie tam właściwie ekologiczne artykuły. Pozyskuję artykuły wyłącznie w tym sklepie, dlatego że reflektuję zdrowo odżywiać się. Gorąco proponuję wszystkim, którzy chcą nabywać suplementy diety oraz nie zawierającą konserwantów żywność eko

polka

09.12.2013 09:05

Nie wiedziałam, że diety dla kobiet i mężczyzn traktuje się rozdzielnie. Zawsze myślałam, że dla wszystkich są te same mniej więcej zasady.

celinkao3oo

22.08.2013 21:06

Diety są przede wszystkim domeną kobiet, ale nie zapominajmy, że Panowie równie często z nich korzystają :D
Są tu jacyś amatorzy diet, wśród nas kobietek? :D
Polecam tutaj taką małą pomoc dla Panów, ja sama chyba http:// vitalia.pl/index.php/mid/42/fid/ 259/odchudzanie/diety/page_id/108skorzystam