Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o dietach

FORUM kuchnia+ Diety

Bubax

19.10.2017 14:59

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

B.Sadowska80

28.09.2017 10:32

To prawda, pójście do profesjonalnego dietetyka niektórym wydaje się niesamowitą ekstrawagancją. Trzeba zmieniać to myślenie. Dietetycy robią dobrą robotę i to do nich radzę się udać z wszelkimi problemami z dietą. Pozdrawiam serdecznie! :)

Melvit

27.09.2017 12:32

Dieta powinna być starannie dobrana, najlepiej przez specjalistę. Powinna być zależna od naszego stanu zdrowia czy trybu życia. Nie każdy powinien stosować każdą dietę albo je łączyć w ryzykowny sposób, bo może się to skończyć w najlepszym razie brakiem jakiegokolwiek efektu. Myślę, że w tym celu warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże nam wybrać odpowiednią dla siebie dietę.

lilaply

26.09.2017 20:37

Ja stosuję dietę ze strony http://hb-dieta.pl/ i jestem bardzo zadowolona, że mogę być w stałym kontakcie ze swoim dietetykiem bez dodatkowych opłat :)

lilaply

26.09.2017 20:31

Ja stosuję dietę ze strony http://hb-dieta.pl/ i jestem bardzo zadowolona, że mogę być w stałym kontakcie ze swoim dietetykiem bez dodatkowych opłat :)

basiaczek

18.09.2017 14:48

Ja nie jestem na jakiejś konkretnej diecie, po prostu ograniczam niektóre produkty, między innymi całkowicie zrezygnowałam ze słodyczy. Kupuję zdrowe przekąski oraz smoothies i koktaile owocowo-warzywne w sklepie internetowym King of juice.

polaa5

14.09.2017 12:32

ja korzystam z tej strony http://slimclick.pl/amlan_forte_odchudzanie.html. Mają wiele produktów, na pewno każdy znajdzie cos dla siebie.

kiepczyk

13.09.2017 23:00

polecem poczytać bloga fit-sylwetka.pl to poczytasz trochę informacji na temat diet, które na pewno działają..

aneczka95

22.08.2017 16:11

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

AnkaG

06.06.2017 15:52

Ja znalazłam fajną stronę gdzie są rozpisane najpopularniejsze diety łącznie z przykładami jadłospisów. Myślę, że każda z nas może znaleźć coś dla siebie co będzie wam odpowiadać. Diety - tutaj znajdziecie rzetelne artykuły o dietach.

zdroweodchudzanie

20.05.2017 08:20

-A wracając do mojego poprzedniego wpisu i wspomnianch suplementów, to duzo sie mówi i czyta o afrykańskim mango, dużo ciekawych informacji,mozna poczytać choćby

zdroweodchudzanie

20.05.2017 08:11

No podstawa kazdego zdrowego odchudzania to wiadomo ruch w kazdej formie plus dodatkowo jakies podstawy zdrowego odzywiania takie jakodpowiednie posilki, zwiekszona ilosc wody itp, no plus oczywiscie suplementy.

Jagoda39

17.05.2017 20:30

Niezbyt wierzę w działanie tabletek na odchudzania. Zgadzam się, że dieta połączona z ćwiczeniami da niesamowite efekty, ale nic nie dzieje się z dnia na dzień... Dlatego trzeba być wytrwałym i nie poddawać się! :)
Dobrze byłoby też zadbać o picie odpowiedniej ilości wody, która zawiera minerały. Iwoniczanka jest właśnie taką wodą - http://iwoniczanka.pl/produkty/woda-zrodlana/. Warto byłoby się w nią zaopatrzyć.

Szczuplakobieta.pl

17.05.2017 17:09

Najważniejsze żeby odchudzanie było bezpieczne i dawało realne rezultaty. Dieta połączona z ćwiczeniami i odpowiednią suplementacją to chyba najlepsze rozwiązanie. Ciekawych informacji i porad dostarcza http://szczuplakobieta.pl/tabletki-na-odchudzanie

nawalinka

12.05.2017 12:54

odchudzanie to proces złożony . Ćwiczenia i dieta . wiedzy nigdy za mało warto trochę zgłębić temat jak schudnąć. Na ten temat trzeba trochę poczytać i znaleźć wspólny mianownik.

MalgorzataNK

31.03.2017 09:05

Dla mnie najlepszą dietą jest hazard https://www.online777slot.com/pl/pieniadze-online/. Tracę na wadze ryzyka i adrenaliny, a to nie jest zabirvet mnie o pieniądze, i vice versa!

dietetykonline

14.03.2017 12:01

Żeby chudnąć.... trzeba jeść... z głową oczywiście ;-) Odpowiednio zbilansowana dieta + aktywność fizyczna to odwieczna, niezawodna metoda na schudnięcie. Sporo ciekawostek dietetycznych i diet można znaleźć na https://www.dietetykwszczecinie.pl/diety.html.

wesolaiza

01.03.2017 17:38

ja swoją dietę opieram głownie na tym, żeby nie podjadać. W tym pomagają mi świetnie suplementy diety, które zmniejszają poziom łaknienia. w tej chwili korzystam z mango ze strony http://www.africanmango24.pl/ ponieważ ma w pełni naturalny skład

Wioletka

22.02.2017 17:35

W moim przypadku doskonale się sprawdza dieta pudełkowa. wybrałam dla siebie catering dietetyczny z Warszawy najtańszy w stolicy. Dania zamawiam przez stronę internetową, sama wybieram opcje kaloryczną. Taka forma odchudzania sprawdza się doskonale bo ma się precyzyjnie dobrane składniki i ilośc kalorii. Jesli chcecie spróbowac to zajrzyjcie na oferte firmy Pogotowie Kulinarne. Od nich zamawiam posiłki.

skiperomania

21.02.2017 22:07

Herbaty Białe Zielone i w SZCZEGÓLNOŚCI czerwone sa dobre podczas diety Herbaty Białe

GastroSklep_pl

18.01.2017 17:44

Moim zdaniem jeżeli dieta będzie optymalna i odpowiednio skomponowana pod względem jadłospisu, to osiągniemy zamierzony efekt na który i tak trzeba poczekać. Pamiętajmy, że tutaj nic nie przychodzi od razu i potrzeba naszej konsekwencji. wytrwałości.

www.GastroSklep.pl

endorfinka

22.12.2016 10:30

Nie ma co przesadzać z tymi dietami. Kilka zdrowych nawyków i będzie dobrze. Ja swoją dietę opieram głównie na suplementach ze strony Chudnij-szybko.pl.

post edytowany 2 razy, ostatnio 22.12.2016 10:31

Nanako

26.11.2016 16:14

Takie cudowanie z dietą to moim zdaniem delikatnie mówiąc ryzyko, sami długo kombinowaliśmy efekty był taki, że nie wyszło nic z tego, a my jedynie byliśmy sfrustrowani. Potem wpadliśy na to, że jednak dietetyk będzie lepszym rozwiazaniem znajomi dali nam namiar tutaj i faktycznie po około 3 miesiącach osiągneliśmy efekt jakiego sami nie mogliśmy zrealizować w prawie 6 miesięcy.

MariaPa

14.11.2016 22:19

Ja osobiscie nie stosuje diety jako takiej, kiedys probowalam kapuscianej, potem Dukana, ale było tylko jojo:( Od ponad roku stosuje indywidualny proces odchudzania i oczyszczania. Jem głównie warzywa i wyselekcjonowane miesa. Ruch - 3 razy w tygodniu fitness, bieganie lub rower. Dzieki temu tych kilogramów ubylo juz nascie. Miedzy posiłkami polecam koktajle warzywne, bardzo dobrze tlumia glod, zawieraja niewiele kalorii i sa w pełni naturalne. Sprawdzone źródło: koktajlewarzywne.pl
Maria

fel1x

06.09.2016 19:20

Witam
Chcialem sie Was zapytac czy stosujecie jakies specjalne herbaty podczas diety. Moja znajoma zaczyna sie wlasnie bawic w jakies dziwne rodzaje suplementom. Ja osobiscie jej to odradzam bo wiadomo, najpredzej otrzyma efekt yoyo i tyle z tego calego przedsiewziecia pozostanie. Chcialbym jej podarowac jakas dobra herbate, ktora moglaby pic zamiast brania tych wynalazkow. Orientujecie sie moze czy ta firma http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-owocowe ma swojej ofercie dobre jakosciowo produkty? Ewentualnie prosze o jakies inne rekomendacje. Pozdrawiam wszystkich.

marta.zdybicka

09.08.2016 15:30

W diecie najlepiej stosować zdrowe i nieprzetworzone produkty, takie jak EKO i BIO. 100% naturalne składniki. Wiadomo, że są droższe, ale pomagają oczyścić organizm z toksyn i odżywiać się bez zbędnych dodatków. Ja np. uwielbiam BIO Masło orzechowe - nie jest dużo droższe od normalnego, a przynajmniej wiem co jem. Zazwyczaj kupuję z tego sklepu -> BIO Masło Mają też oczywiście inne zdrowe produkty, więc mogę polecić z czystym sercem. Jak zamawiacie regularnie to jest mnóstwo rabatów, hehe :)

WeronikaMa

07.08.2016 17:21

Hej, jestem tu nowa. Interesuje mnie bardzo temat diet, bo sama czasem o tym piszę. Diety z Internetu są różne i często niestety nie są sprawdzone, a poza tym nie uwzględniają indywidualnych potrzeb każdego organizmu, więc trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Bardzo jestem ciekawa Waszej opinii na temat diety, która została opisana na portalu, na którym sama tez czasem piszę: Jak jeść żeby schudnąć. Nowa skuteczna dieta :)

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.08.2016 17:22

mala123

24.06.2016 11:01

Witam Polecam wszystkim sklep w którym od niedawna robię zakupy jestem bardzo zadowolona jest duży wybór super cena i jakość pierwsza klasa;)
Upieczchleb.pl
Są tam mąki do wypieków chleba i ciasta. Otreby owsiane , płatki żytnie,owsiane, jęczmienne w super cenie.
Jest tez erytrol który ma 0 kalorii, ziarna słonecznika dyni, siemia lnianego. Polecam wam warto zajrzec;)

maly_kuchta

21.06.2016 14:39

A jeszcze jedno. Dieta to po prostu sposób odżywiania i mylnie jest stawiany znak równości między dietą, a dietą odchudzającą, więc twoje pytanie jest o sposób odżywiania ogólnie. Jednak nie mając żadnych informacji na twój temat (wiek, waga, styl życia, stan zdrowia) nie można nic zaproponować.

PizzeriaZuzola.pl

24.05.2016 15:51

Podaj konkretne diety z których korzystasz,bo akurat "dieta z internetu" to mimo wszystko zbyt ogólne pojecie,nie sadzisz? Poza tym nie każda dieta jest zdrowa i dobra,pamiętajmy o tym.

www.PizzeriaZuzola.pl

claudia12

13.05.2016 17:00

Dużo fajnych książek na temat diet i zdrowego odżywiania znalazłam tutaj http://www. taniaksiazka.pl/zdrowie- i-uroda-diety-c-85_10813_10814. html. Dwie pozycje już kupiłam i przeczytałam, teraz zamówiłam dwie kolejne.

dagaa

26.04.2016 11:11

Ważne aby dobrze się odżywiać, a nie stosować jakieś dziwne diety z internetu

maly_kuchta

16.04.2016 11:32

Bo to szumnie brzmi "dieta z Internetu" :)

lemonka150

14.04.2016 07:48

ale jakich diet z internetu?

topole100

02.02.2016 13:36

Ja korzystam z diet z internetu. Bardzo dobrze działa na mnie, można schudnąć nawet kilkanaście kilogramów.

post edytowany 5 razy, ostatnio 02.02.2016 13:40