Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Wasze ulubione herbaty >

Mi w ostatnim czasie najbardziej smakuje herbata https://moyamatcha.com. Ma charakterystyczny, ciekawy aromat,...

Kambelina, 14.12.2017 | czytaj dalej

Przepisy na swieta >

Moim ulubionym i od razu koniecznym wypiekiem jest oczywiście sernik - nie...

B.Sadowska80, 14.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Witam wszystkich ;)

natka269705, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30160
najnowszy wpis: 14.12.2017 12:29

Mamy 27397 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ DIETOSFERA

więcej >>

iGazo

25.05.2016 09:53

a mnie się nawet podobał. Wszyscy są tacy krytyczni w sieci.

matzas

20.07.2013 02:33

właśnie oglądałem wasz program i muszę powiedzieć, że jest cienki:/

adametz

23.11.2010 15:34

coś przytył Witek w tym programie ;))
A to, jakim na prawdę jest cwaniakiem z zadartym nosem pokazał ostatnio w "Ugotowanych..", gdzie jako laureat konkursów, (w tym jakiegoś dot. kuchni włoskiej) powinien wiedziec jak smakuje i pachnie tymianek czy oregano - a nie wie :)

JVoorhees

27.10.2009 13:42

Jeżeli nie wiecie co znaczy powiedzenie "kobieta zimna jak lód" to spójrzcie na Magdę Jarzynkę. Przez te swoje dietetyczne fanaberie, którymi raczy wszelakie studentki oglądające ten program jest jakaś taka ospała, chłodna.
Przepisy tutaj podawane nadają się dla uczulonych na niemal wszelkie produkty spożywcze fanów pastelowego umeblowania rodem z Ikei.

KATARZYNKA

15.05.2009 11:10

Zgadzam się z Tobą. Program jest taki nienaturalny, wręcz wymuszony, że nie byłam w stanie obejrzeć ani jednego odcinka do końca.

snoozy

14.05.2009 22:29

Nagrania , które przysyłaja ludzie do programy sa koszmarne, takie wymuszone.Mam wrażenie, że Ci ludzie strasznie się męczą swoimi opowiadaniami a dania serwowane na koniec programu sa tak wymyslne,ze szok

szyzska

12.05.2009 16:03

Radicchio czytamy 'radikio'!!!!! Wlasnie ogladam program i slysze to po raz kolejny:(((

snoozy

08.05.2009 18:06

I znowu powtórka.Koszmar

donkacper

25.03.2009 17:16

Skąd wytrzasnęli tą Panią od diet??? To co naopowiadała o indeksie glikemicznym to kompletna bzdura, książka Montignaca to nie typowa dieta, trzeba ją dokładnie przeczytać i coś z niej zrozumieć, gratuluję Pani "ekspert" dobrego samopoczucia. Poziom żenujący

vegeja

20.03.2009 17:20

Uważam, że z programu niewiele można wynieść. Same ogólnikowe informacje. Poza tym nie znają pojęcia "wegetarianin". Wegetarianie nie jedzą mięsa czyli ryb również. Osoby jedzące ryby nie są wegetarianami!

ismena

13.03.2009 09:10

mi się bardzo podoba ten program,choć za mięsem nie przepadam,ale potrawa zupa z zielonego groszku i szpinaku bardzo mi się ten pomysł spodobał.pozdrawiam

rafaln

05.01.2009 04:44

admin napisał 27.10.2008 09:53:
Witam

Niestety zgłoszenia do edycji programu, która obecnie emitowana jest na antenie Kuchni.tv zakończyły sie w kwietniu i odbywały sie na zasadach konkursu. Nowy nabór na tą chwilę nie jest przeprowadzany, być może przy innej produkcji o podobnym charakterze taka sytuacja się powtórzy.

pozdrawiam
może dobrze, że się nie powtórzy. rady przekazane przez prowadzących są:
1) dietetyka niezbyt zgodne z opisami w zgłoszeniu do programu i nie oddają realiów
2) nie oddają realnej sytuacji, bo co można powiedzieć na podstawie kilku słów listu i filmu z jednego, dwóch dni.
3) niezbyt pozytywne, gdyż nie akceptują metod innych niż przewidziane we własnej koncepcji. Ja mimo, że moja metoda została skrytykowana, schudłem od Nowego Roku 2007/08 o około 25 kg i przy okazji Nowego Roku 2008/09 nie musiałem się już tak wstydzić swojego wyglądu. Gdybym zaś posłuchał krytyki mojej metody, to powinienem być gruby jak beczka i niezdrowy, a tak wcale się nie czuję.

ewa_85

05.12.2008 21:13

zgadzam się, bardzo fajny program

lukal

12.11.2008 00:21

świetny program.

marylalesniak

08.11.2008 15:52

Ja również jestem fanką prgoramów o zdrowym żywieniu. Pozdrawiam!

minutka

31.10.2008 14:34

Przyłączam się do zdania omegi.
Program proponuje jeden tylko rodzaj dania (bo napoju posiłkiem nie nazwę). Oczekiwałam większej ilości przepisów dopasowanych do konkretnych schorzeń lub stylów życia, które stałyby się pomysłem na wytrwanie w danym sposobie odżywiania. Tymczasem program nie jest dla mnie nawet inspiracją do ich szukania, bo do zastosowania diety mnie nie przekonuje.

omega

29.10.2008 10:37

Dla mnie ten program jest za nudny,za malo w nim zycia.Dietetyczka tak mowi jakby za chwile miala umrzec,pewnie za dlugo jest na diecie,jej brak energi nie mobilizuje do odchudzania.Rady sa bardzo skape i niedokladne.Wporownaniu z programami zagranicznymi istne zero.Oczekiwalam po tym programie czegos wiecej.

kala81

27.10.2008 19:04

Super program! szkoda ze tylko 10 odcinków! Z niecierpliwieniem czekam na nastepną serię!

Ola_D

27.10.2008 10:14

Bian napisała 26.10.2008 08:08:
witam chciałabym się zgłosić do programu ale nie wiem jak to zrobic mam poważny problem bo mam cukrzyce pierwszego typu i lekarze mi ciagle mowia ze zadna dieta nie jest dla mnie ,ale nikt sie nie chce podjac tego aby ustalic mi diete zebym mogla schudnac 5 kg, pomozcie
Witaj Bian,

wysłałam Ci na priva informację o klinice, w której być może będą w stanie Ci pomóc.
Pozdrawiam,
OlaD

27.10.2008 09:53

Witam

Niestety zgłoszenia do edycji programu, która obecnie emitowana jest na antenie Kuchni.tv zakończyły sie w kwietniu i odbywały sie na zasadach konkursu. Nowy nabór na tą chwilę nie jest przeprowadzany, być może przy innej produkcji o podobnym charakterze taka sytuacja się powtórzy.

pozdrawiam

Bian

26.10.2008 08:08

witam chciałabym się zgłosić do programu ale nie wiem jak to zrobic mam poważny problem bo mam cukrzyce pierwszego typu i lekarze mi ciagle mowia ze zadna dieta nie jest dla mnie ,ale nikt sie nie chce podjac tego aby ustalic mi diete zebym mogla schudnac 5 kg, pomozcie

oll

10.10.2008 23:35

Ja jestem bardzo zadowolona z tego programu :)
Porady świetne, jak można prosić to proszę powiedzieć kiedyś coś o diecie nastolatek(17 lat) jak powinny się odżywiać żeby schudnąć najlepiej 1kg na tydzień =)
ja mam 163cm i 55.5 kg - wiem że moja waga jest niby w normie, ale ja uważam, że jak zejdę do 51 kg to będzie SUPER :D ale za bardzo nie wiem jak to zdrowo zrobić
POZDRAWIAM WSZYSTKIE OSOBY WSPÓŁTWORZĄCE TEN REWELACYJNY PROGRAM ! OBY TAK DALEJ !

OLA :)

09.10.2008 11:25

Witam

Słuchajcie, tematyka kulinarna powinna kojarzyć się z czymś przyjemnym, relaksującym, więc nie rozumiem po co te docinki, przytyki rozmaite i stawianie spraw na ostrzu noża. Nie wszytko musi sie podobać, a każdy ma prawo do wyrażenia swojej opnii. Super, że o tym piszecie bo my później wyciągamy z tego wnioski. Jednak jakbyście mogli jako forumowicze tego forum zadbać o mniej zajadłą atmosferę w wątkach, które do siebie kierujecie to byłoby rewelacyjnie. Przecież nie chodzi tutaj o walkę polityczną tylko o wymianę swoich opinii - tych mniej lub bardziej pochlebnych, spostrzeżeń, nowinek, pomysłów związanych z szeroko pojętymi kulinariami czyli czystą przyjemnością.

pozdrawiam

piani

08.10.2008 20:26

Uzasadnilam dlaczego uwazam, ze ten program to porazka i kompromitacja. I tu nie chodzi o "podobanie" tylko poziom.

Jak najbardziej mozesz sie ze mna nie zgadzac, ale OBRAZASZ innego forumowicza i ZAKAZUJESZ mu prawa do wyrazania swojej opinii. W sumie to charakterystyczne dla partii, o ktorej piszesz.

Pozdrawiam.

nikita666

06.10.2008 14:53

Bzdury gadasz, co innego napisac "nie podoba mi sie" a co innego kretynizmy w postaci "kompromitacja". Wlasnie ty sie kompromitujesz tym wpisem. Program jest ok, jednym sie podoba innym nie, ze swoim podejsciem dozycia to zapisz sie do partii kaczora, kazde inne zdanie niz twoje bedzie oznaczac kompromitacje drugiego czlowieka - lol

piani

04.10.2008 10:36

Program o dietetycznym jedzeniu to bardzo dobry dobry pomysl.

Niestety, wykonanie tego programu to ZENADA i kompromituje KuchnieTV. Dlaczego? Panie prowadzace nie robia bledy jakich oducza sie dzieci w podstawowce typu "sluchaj sie Jarzynki". Pan ktory uczy gotowania sam jeszcze nie osiagnal bielgosci w gotowaniu i uzywaniu noza, robi sos winegretopodobny i nazywa go vinegrettem. O dykcji prowadzacych nawet nie wspominam...

matylda

11.09.2008 22:15

Pani Jarzynka jest super. Tak trzymać!

Kuchareczka

09.09.2008 22:49

Bardzo dobry program - brakowało mi właśnie czegoś takiego w Kuchni tv. Praktyczne wskazówki i informacje dotyczące diet, propozycje zdrowych posiłków... Dobrze pomyślane.

nikita666

27.07.2008 05:45

piekna prowadzaca i bardzo ciekawe porady jarzynki, dobry prgram wazne ze jest na antenie, sporo sie mozna nauczyc, Witek bardzo ciekawy.

mnk

09.07.2008 14:13

Czy ktos robil wloskie cantucci z migdałami i suszonymi slikawmi wg przepisu z dietosfery? Moim zdaniem w przepisie jest blad - do ciasta nie dodajemy miodu. My dodalismy i wyszly dobre, acz nieco piernikowie quasi-cantucci ;). Nadaja sie do maczania w kawie, ale to jednak nie to samo. Zamierzam sprawdzic ten przepis raz jeszcze, tym razem bez miodu.

Agatka

17.06.2008 20:07

dobry pomysł! Wstawienie takiej informacji zdecydowanie rozjaśni sytuację, nie będzie wówczas wątpliwości, czy przy podanej wartości kalorycznej nie nastąpiła pomyłka :)

pozdr

17.06.2008 17:13

Witam

Małe sprostowanie, program Dietosfera porusza rozmiate problemy dietetyczne, nie zawsze oznacza to np: problem z nadwagą ale czasami też z niedowagą lub chęcią rozbudowy masy mięśniowej. Tosty są kaloryczne gdyż w programie ten przepis przeznaczony jest właśnie dla mężczyzny, który chce swoją sylwetkę nieco rozbudować. Przy każdym przepisie z programu Dietosfera zamieszczonym na naszej stronie dodatkowo wstawimy odpowiednią informację dla jakiej osoby z jakim problemem żywiniowym dany przepis jest przeznaczony. Myślę że to rozjaśni nieco sytuację:)

pozdrawiam

Agatka

16.06.2008 20:43

migotka333 napisała 16.06.2008 16:10:
Tosty zapowiadają się na fajne. Jedna porcja ma 8 kcal, a energii 843 kJ.
haha dobrze by było, żeby miały tylko 8 kcal ;)
zważywszy, że jest to jednak pieczywo, śmietana, groszek, szynka, żółtka i ser, więc musi być więcej
dla przykładu kromka chleba razowego ma ok. 47 kcal

migotka333

16.06.2008 16:10

Tosty zapowiadają się na fajne. Jedna porcja ma 8 kcal, a energii 843 kJ.

Agatka

16.06.2008 12:20

nie miałam jeszcze okazji obejrzeć tego programu, ale zapowiada się nieźle :)
Przeczytałam sobie przepis na tosty z ciemnego chleba, fajny przepis, ale skuszę się na niego dopiero, gdy będę chciała przytyć! Bowiem według podanej na wstępie informacji potrawa ta ma prawie 850 kcal w jednej porcji! Mam nadzieję, że to tylko pomyłka hehe

bombel

11.06.2008 10:45

Chenia napisała 28.05.2008 11:56:
No właśnie - nie tyje się od tłuszczów, tylko od węglowodanów :-)
wpis rejestracyjny

monisia

28.05.2008 15:07

Ola..ja np na diecie montignac..jem makaron... i inne węglowodany..ale ważne..nie łączyć ich z tłuszczami..i tak np..makaron z mąki durum..ugotowany al.dente..do tego np..sos...
pomidorki z puszki z cebulką bazylją odrobinką czosnku..na patelni...ubebłasz sosik z tego...polejesz makaronik..i ważne..ile jesz węglowodanów..tyle samo należało by zjeść warzyw...i ja np.do takiego dania makaronowego zjadam tyle samo.np.kapusty kiszonej..i włala...dupka chudnie...
ważne żeby nie połączyć węgli z tłuszczami...można sie tego nauczyć....
pozdróweczka dla wszystkich gubiących oponkę ;) -trzymam kciuki za powodzenie w akcji ;)

Ola_D

28.05.2008 12:10

ech, jako zapalony żywieniowiec nie mogę się powstrzymać od zabrania głosu ;)

prawda jest taka, że jeden tyje od tłuszczów, a drugi od węglowodanów.
a wszystko zależy od typu metabolizmu.
dlatego niektórzy jedzą tony makaronu i są szczupli i zdrowi, a gdyby tym nakarmić Eskimosów, pochorowaliby się natychmiast, choć czują się świetnie na swojej diecie, złożonej w zasadzie tylko z białka i tłuszczu.

Chenia

28.05.2008 11:56

No właśnie - nie tyje się od tłuszczów, tylko od węglowodanów :-)

monisia

27.05.2008 18:56

Bohdan...schudnąć można nie tylko licząc kalorie...diety niełączenia np.montignac..są rewelacyjne..chudnie sie na nich zdrowo i pięknie a nie zakazują zdrowych tłuszczy..a takim jest oliwa z oliwek przecierz
pozdrówka M ;)

Bohdan

24.05.2008 13:33

Porady bardzo interesujące. Zastanawiajace natomiast dania przygotowane przez pana Witka. W odcinku czwartym przygotowuje grillowane warzywa. Najpierw używa solidnej porcji oliwy do grilowania warzyw. Wśród warzyw są bakłażan i cukinia które ciągną tłuszcz jak gąbka. Jakby tego było mało, do warzyw sugeruje dressing bazowany na oliwie i miodzie co wygląda mi na bombę kaloryczną. Jestem pewien że danie smakuje znakomicie, nie jestem jednak przekonany ze pomoże w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

monisia

19.05.2008 14:26

Hej ;) a ja byłam w sobotnim 5-odcnku-i cała w stresie czekałam na opinie Pani Magdy..aaa nie było tak żle ;)...teraz już tylko...zastosowac sie do porady...i schudnąc...NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ JOJO ;(

Baba Flora

17.05.2008 15:00

WITAM !
Baaardzo podoba mi sie ten program :D.
Pani Magda :
Specjalistka w całym calu.
Super nazwisko ;p
SUKCES MUROWANY!!
Pani Dorota:
Wspaniała dziennikarka
Wesołe usposobienie
Właściwa osoba do programu :)
Pan Witek:
Cudowne przepisy
Ciekawe odkrycie(ze dietetyczne potrawy mogą być dobre)
Ciasteczko (Z którego wyrośnie Ciacho! :D)

mery123

13.05.2008 08:33

Witam wszystkich,
obejrzałam już dwa odcinki i jestem zachwycona. Po pierwsze bo zrobiłam sobie zupkę wg przepisu Witka Iwańskiego i mnie dosłownie powaliła, po drugie, bo Prowadząca jest super fajna. Ma tak piękny makijaż, że nie mogę oderwać od niej oczu. Fajnie, że jest taki program. Mery

majster

07.05.2008 09:47

Bardzo podoba mi sie usmiech Pani Jarzynki :) jest pewna tego co mowi. W pelni oddam sie jej poradom.