Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Witam >

Cześć wszystkim!!!

1992Tomasz, 12.12.2017 | czytaj dalej

odszkodowanie za opóźniony lot >

POszukuję informacji o firie airlex http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozniony-lot/ Wraz z mężem próbujemy odzyskać pieniądze...

Bleka, 12.12.2017 | czytaj dalej

książki z lidla >

hej

frydream, 12.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2009, wpisów: 30154
najnowszy wpis: 12.12.2017 23:08

Mamy 27391 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o dietach

FORUM kuchnia+ Dieta cud?

joasia7632

11.03.2017 18:25

Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się z Drako z Harrego Pottera ;)

aszczerbik

10.03.2017 13:46

Co myślicie o diecie drakońskiej? Czytałam, że będąc na niej można jeść to co się chce, ważne tylko żeby nie przekroczyć 1400 kalorii dziennie.

karmeliowa

04.12.2016 22:02

Dieta cud nie istnieje. Efekty daje codzienny ruch (min.30 minut) i upór w kwestii nie podjadania. To cały sekret, który zdradziłam Wam za darmo. ;-)

MarzenkaH

07.09.2016 13:32

Powiem wam że sama zdecydowałam się na tą genodiętę i widzę w końcu efekty ! :)

natalia.chmielewskaaaaaaa

25.08.2016 15:38

zeby było to tak łatwe jak jedzenie- taki ze mnie łakomczuszek hahaha

kuchniatotwierdza1

24.08.2016 21:01

Oczywiście, że nie ma diety cud ;)
Zawsze można się wspomagać jakimiś specyfikami, idzie troszkę łatwiej to jest spoko :
https://www.naturala.pl/Produkt /110686/morwavita-slim#/modele-morwavita

post edytowany 1 raz, ostatnio 24.08.2016 21:02

MarzenkaH

14.07.2016 15:49

A słyszałyście może o diecie która jest układana pod własne DNA? Nie spodziewałam się że w ogóle coś takiego może istnieć i najwyraźniej działa... W telewizji widziałam reportaż na temat tego Genodiet Completo. Modne jest to w szczególności wśród celebrytów. Efekty naprawdę są zdumiewające. Poszukałam trochę na internecie i znalazłam genodiętę w promocyjnej cenie na https://zdrowegeny.pl/genodiet Myślę że jest to dieta która jest warta zachodu.

post edytowany 8 razy, ostatnio 25.08.2016 03:07

Fiola

05.04.2016 00:09

Jak dla mnie nie ma diety cud, za to pomaga dużo ruchu i mniejsze porcje na talerzu. Mogę też polecić kofeinę w proszkowej postaci, która jest naturalnym spalaczem tłuszczu i daje energię do wszystkiego, duży wybór jest na http://kofeina-sklep.pl/

burka55

23.03.2016 19:28

A co wy chcecie od jagód goji? One wspomagają odchudzanie i przywracają siły witalne. Wystarczy przez 2-3 miesiące je jeść albo łykać sproszkowane w postaci suplementu diety, aby zauważyć efekty. Opinie mają dobre

rzviro

18.11.2015 17:28

Jagody goji - kolejny pic na wodę i wyciąganie kasy z frajerów.

Nanako

17.11.2015 13:40

Na pewno co druga dieta to cud jaki mamy na planecie, a potem się okazuje, że jednak tak kolorowo nie jest. Proponuje sobie poczytać troszkę na ten temat poznać tego typu produkty jak jagody goi które są tak u nas niedoceniane http://meandry-odchudzania.pl/jagody-goji/ z takich produktów złożyć dobrą pełnowartościową dietę, a nie katować się dietami cud czy chemią.

krabowa

08.05.2015 10:16

Moim zdaniem na własną rękę nie ma co sobie żadnych diet cud, nie cud układać. Można się tylko w chorobę wpędzić... Ja przez kilka lat sama się chciałam odchudzać i wyszlam na tym z anemią i nie wiem czym jeszcze. Masakra. Poźniej mnie chłopak umóiwił na rozmowę z panią dietetyk u nas w Opolu w Arkadii i chodze do niej regularnie już ponad pół roku. Ona mi ułożyła odpowiednią do wagi,trybu życia, zdrowia,wieku,stylu życia i upodobań taką dietę, że czuję się dobrze ze sobą -zdrowo i atrakcyjnie,a to chyba o to chodzi w dietach ;)Polecam każdemu http://arkadia-opole.pl/kontakt.html kto szuka dobrego dietetyka;)Pzdr

Wioletka

08.02.2015 19:13

Nie istnieja, niestety, diety cud:( Kazda dieta ma jakies minusy. Warto isc na pewno do dietetyka, ktory dobierze diete pod nasze indywidualne upodobania oraz metabolizm.
Mozna takze posilkowac sie oczywiscie jakimis suplementami diety - mi kolezanka polecila Therm Line Fast - i dzieki temu juz zgubilam 5kg od nowego roku.
A dieta? nie jem po 18, staram sie nakladac sobie miejsze porcje jedzenia oraz nie podjadam miedzy posilkami.

rzviro

22.01.2015 15:58

Na mnie to działa. Oczywiście - nie codziennie, bo przy cenie golonki finansowo bym nie wyrobił i zresztą szybko się nudzi takie jednostajne menu. Ogólnie to mam dietę prof. Wszystkożernego - najbardziej uniwersalna: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy itp. w ilościach odpowiednich..... ;)

krzysiogotuje

22.01.2015 08:13

Tak golonka i piwko na dietę ? Co Ty mi tutaj mówisz chyba taka dieta na przytycie bo nie jakaś cud hyhy Wydaje mi się, że taka cud to niestety nie istnieje i trzeba po prostu zwracać uwagę na to co się je ponieważ jesteśmy tym co jemy. Po prostu jeść w mniejszych porcjach i będzie gites

rzviro

21.01.2015 11:53

Golonka i piwo - najlepsza dieta. I do tego jakaś surówka. Pyyyyyyyyyyychotka :-)))

Marcelka1814

21.01.2015 10:01

Witam, Chyba już każdy sobie zdaje sprawę, że diety cud nie istnieją. Bez zdrowego stylu życia nie osiągniemy zamierzonego celu. I wtedy nawet gdy od czasu do czasu pozwolimy sobie na czekoladki czy golonkę świat się nie zawali.

edaineld

06.05.2014 09:46

Nie istnieje dieta cud, są po prostu lepsze i gorsze, ale takiej jednej jedynej najlepszej nie ma niestety

wiktoria-karn

14.03.2014 10:31

Najlepiej biegać :d

ewusia88

17.07.2013 14:38

Uważajcie na diety np. białkową, duncana, przez to możecie zniszczyć swoje zdrowie!

ewusia88

17.07.2013 14:37

Nie ma diety cud! Trzeba zacząć ćwiczyć. Owszem, trzeba wyeliminować niektóre produkty, ale niekoniecznie wszystkie ;) Więcej ruchu ludziska. Polecam płytę oraz książkę Ewy Chodakowskiej!

ladypotato

16.07.2013 15:19

ducan jest bardzo skuteczny, ale to trudna dieta! teraz jestem na diecie ŻP i zero cukru. na podjadanie ratuje się napojami błonnikowymi figura noappetait - hamuje mój niespożyty apetyt. świat jest pełen pysznego jedzenia, ale niestety ja od niego szybko tyje :(((

jagggoda

04.12.2012 07:23

Ja nie stosowałam żadnych diet ale moje koleżanka przez ok 3-4 mies stosowała dukana. smażyła sobie różne rzezcy z otręb pszennych . jadła głównie ryby, warzywa i nabiał , piekła dieteczne ciasta i schudła ok 20 kg. Wiem że to niezdrowa dieta ale każdy mój znajomy któy ją stosował potwierdza że skuteczna

mancol68

13.11.2012 10:40

....schudłem 32 kg. Od 150 dni nie miałem dnia przerwy w aktywności fizycznej. Jeśli jeszcze ktoś wierzy w jakiekolwiek diety cud...to jest naiwny jak dziecko.
Jeśli chcemy fajnie wyglądać, musimy raz dziennie porządnie się zmęczyć i poczuć głód.
Ta cała farmakologia i bandy dietetyków to bzdety.
Nie jestem na jakiejś specjalnej diecie. Odrzuciłem przetworzone żarcie, cukier, węglowodany i inne świństewka.
Minimum 60 min aktywności fizycznej dziennie. Najlepiej na świeżym powietrzu.
Jeżeli ktokolwiek zasłania się brakiem czasu...to niech weźmie kartkę i wypisze te wszystkie pierdoły na które codziennie traci min 2 godz....z bezmyślnym pstrykaniem pilotem TV włącznie.
Ruszcie swoje tłuste dupska i do roboty.

łakomczuszka

31.08.2012 14:02

A moja koleżanka jest na diecie proteinowej i ona sobie chwali. Ale podejrzewam, że to zależy od organizmu. Bo wiem, że są tacy, którzy bardzo narzekają na tę dietę i mają np. efekt jo-jo potem. Myślę, ze przy każdej diecie trzeba po prostu uważać.

mancol68

09.05.2012 22:32

Kilka lat temu w 8 miesięcy zrzuciłem ok 30 kg. Odstawiłem cukier w każdej możliwej postaci, weglowodany tylko w śladowych ilościach. Piłem bardzo dużo zielonej herbaty.
Ostatni posiłek starałem się jeść najpóźniej do 19.30. Poza tym jadłem to co lubię...oczywiscie w rozsądnych ilościach. Prawie zero alkoholu.
I najważniejsze. Ruch, ruch...i jeszcze raz ruch!!!!! To podstawa.
Ponieważ wyglądałem jak zawodnik sumo, bieganie na początku absolutnie nie wchodziło w grę by nie załatwić sobie stawów. Chodziłem na bardzo długie spacery ok 5 km dzień w dzień. Po jakimś czasie spacery przeplatałem z delikatnym truchtem.
powodzenia

owocowadziewczyna

21.03.2012 21:17

dzisiaj oglądałam program TV gdzie jedna osoba sie wypowiadała, ze ma nadzieje ze z czasem wymyślą jakąś diete cud w której skład bedzie wchodzić goloneczka, piersi z kurczaka, skrzydełka w coli.. :) hehe... no to by był cud, gdyby potym dało rade schudnać.. :)

tomkowy

28.01.2012 12:05

Najlepsza dieta to Ż/P czyli żryj połowę nie podjadaj między posiłkami i nie najadaj się przed spaniem lub w trakcie snu ;). Troszkę samodyscypliny i będzie OK.
No i odpada problem szukania tego co można a czego nie można zjeść :D

[email protected]

18.01.2012 20:39

Ja kiedyś byłam na diecie dukana i poza problemami nic z niej nie wynikało bo schudłam tylko 2kg, a obiecywano dużo więcej:(

ciasto_marchewkowe

09.09.2011 09:43

dieta duncana albo dieta grejpfrutowa.

łakomczuszek

09.09.2011 06:00

Od ponad 2 miesięcy staram się skutecznie odchudzić stosując dietę białkową. Niestety mój głód jest tak duży , iż podjadam ciągle coś słodkiego. Lekarz powiedział mi , że jak tak dalej będę robił to doczekał się http://sites.google.com/site/news048/. No chyba za młody na to jeszcze jestem. Zna ktoś dobrą dietę ?
Z góry dziękuję