Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

To bedzie zdecydowanie dobry wybor.

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

Grill elektryczny >

Grill elektryczny to świetny pomysł ja taki kupiłam sobie w tym roku...

kuchareczka2, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1975, wpisów: 29958
najnowszy wpis: 21.10.2017 23:10

Mamy 27179 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Czy na pewno umiesz gotować?

więcej >>

Agata11

04.10.2016 14:39

Knedle w cieście wg Polana (odc. 3 seria 2) wyszły mi nawet bez przepisu. Jednak nie dałam kwiatków, osobno owoców ani prażonej kaszy w kajmaku. Jakbym tak spróbowała w domu na co dzień to cała rodzina walnęłaby ze śmiechu.
Kto na co dzień aż tak by się wysilał ? Tak więc te porady Pana Polana są tylko czysto teoretyczne i aż żal, że nikt tego nie będzie gotował. Z braku przepisów oczywiście. Szkoda też, że Polan przegina tresując kolejnych gości ale sami tak chcieli przecież. Nikt siłowo tych ludzi nie ciągnął do TV i wyszło jak wyszło. Zdarza się. W dalszych seriach - Polan dosłownie uzdrawia a nie złości się na to co ktoś naknocił.
Coś ten program daje na korzyść - niesamowicie pobudza wyobraźnię.
Jak ktoś chciałby czegoś więcej ze zdolności Polana to lecą w TVNStyle powtórki Doradcy Smaku gdzie Polan popisuje się wysoką moim zdaniem inwencją. Co potrawa to nowy niekonwencjonalny pomysł i ciekawy oraz prosty. Można popodziwiać.
Był m. in. pasek żółtego sera w środku pomiędzy 2 takimi trochę grubszymi krążkami cebuli. To potrójne kółko cebula-ser-cebula można sobie zanurzyć w cieście naleśnikowym i obsmażyć w głębokim tłuszczu. Wyszło nawet, nawet - chrupiący mini donat cebulo serowy.

post edytowany 22 razy, ostatnio 15.02.2017 18:53

dagmara887

24.09.2016 11:33

Program jest po prostu żenujący. Pan Andrzej Polan jest niegrzeczny, chamski, antypatyczny. Nie wiem czy twórcom programu wydaje się to zabawne, moim zdaniem jest zupełnie niesmaczne. Co więcej, prócz krytyki, program nie ma praktycznie żadnych walorów merytorycznych. Dobrych kucharzy i prawdziwych artystów poznaje się po tym, że nie są snobami.

katarinka55

08.04.2016 09:18

Dlaczego nie ma przepisów z drugiej serii? Kiepsko...

Baniusia

10.03.2016 21:49

Ten program jest po prostu strasznie negatywny! To wytykanie błędów, te sarkastyczne komentarze, ty okropne miny prowadzącego. Cała idea programu jest w straszna - ludzi, którzy chcą się nauczyć lepiej gotować można by pokazać zupełnie inaczej, w innym wydaniu, z wydźwiękiem pozytywnym (a la "może nie umiem zbyt wiele, ale staram się i chcę nauczyć się więcej"). A tak na pytanie zawarte w tytule "Czy na pewno umiesz gotować?" widz może sobie od razu udzielić odpowiedzi "nie" i spodziewać się niesmacznych min i niewybrednych komentarzy. I widzę, że to nie tylko moja opinia.

kasiahy

19.02.2016 21:28

Szczerze mówiąc program taki sobie.
Zgadzam się poprzednikami,publiczne wytykanie błędów bliskim jest niesmaczne.
Bardzo lubię Pana Andrzeja i uważam, że świetnie gotuje, może trzeba zmienić to i owo w programie.

GrubaEwka

28.01.2016 00:05

Po zobaczeniu odcinka drugiego nasuwa mi się tylko jedna myśl. A może ten tępak mąż o imieniu Michał (chyba) nauczył by się sam gotować, zamiast krytykować żone w telewizji.
Dziewczyna się stara, zajmuje się domem i dzieckiem a ten jełop potrafi tylko narzekać i wybrzydzać. Patrząc na jego świecący ryj wydaje się, że rybę można spokjnie na nim usmażyć jak na głębokim oleju.
Program ok - prowadzący fajny - choć niech się lekko rozluźni :) Powodzenia

talia1989

13.01.2016 13:53

tez mam mieszane uczucia co do tego programu... bo ogolnie koncept fajny, ze ktos kogoś uczy gotowac, tylko to wypominanie błędów po kolei jest słabe...

rzviro

12.01.2016 22:07

A już myślałem, że jestem jedyny, który nie może na to patrzeć..... Jednak nie - HURRAA!!!

Treska

12.01.2016 07:22

Właśnie, a tak bardzo go polubiłam w programie "Polska ze smakiem"... Szkoda gadać.

Czarnuszka

12.01.2016 00:56

Idea publicznego wyszydzenia bliskiej osoby starającej się zrobić w kuchni coś smacznego jest obrzydliwa. Żenada. Rodzina "boi się powiedzieć wprost" (jak pisze nadawca programu), że coś jej nie smakuje, ale nie boi się wystawić na pośmiewisko w mediach bliskiej osoby próbującej (choćby nawet nieudolnie) sprawić przyjemność swoim bliskim. Andrzej Polan, którego "boli brzuch ze śmiechu zanim jeszcze spróbował potrawy" i który robi paskudne konfidencjonalne miny podczas starań ufnego uczestnika programu skompromitował się tym programem tak jak jego twórcy.

Sara

06.01.2016 19:13

Prowadzący program kocha inaczej i to jego sprawa,ale eksponowanie tych inklinacji w programie budzi niesmak....