Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Dom opieki opinia >

Pilnie poszukuje opinii na temat domu opieki http://www.domopiekigeravita.pl/ Moja mama od...

maria323, 19.11.2017 | czytaj dalej

dom opieki >

Pilnie poszukuje opinii na temat domu opieki http://www.domopiekigeravita.pl/ Moja mama od...

Grill elektryczny >

ja mam grill elektryczny Zelmera i dobrze się sprawdza nie tylko latem

w sumie tematów: 1983, wpisów: 30048
najnowszy wpis: 19.11.2017 23:04

Mamy 27290 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Co na obiadek

All4gastro.pl

27.10.2017 13:06

Deser po obiedzie to już osobna sprawa i kwestia gustu, akurat jabłecznik jest dobrym wyborem, bardzo popularny wśród wielu rodzin, ewentualnie polecam też serniczek :)

All4gastro.pl

marlenawwa

25.10.2017 10:47

Nie ma sie co przejmowac jakimis malymi porazkami .. kazda z nich jest jakas lekcja dla nas. Z jablecznikim wcale nie jest taka latwa sprawa jakby sie moglo wydawac, sama pare razy zrobilam zakalca. Wracajac do tematu, obiad jedynie jestem w stanie przygotowac na niedziele. W tygodniu jestem zbyt zabiegana. Moj maz lubi dobrze podjesc wiec staram sie robic dania miesne. Ostatnio byly to udka z kurczaka nadziewane pieczarkami, a do tego zapiekanka makaronowa z lososiem. Jesli jestescie zainteresowani przepisem to znalazlam go na tej stronie https://uwielbiam.pl/przepisy Od jakiegos czasu stala sie ona moim glownym zrodlem pomyslow, praktycznie codziennie sa tam dodawane nowe przepisy :)

marlenawwa

25.10.2017 10:46

Nie ma sie co przejmowac jakimis malymi porazkami .. kazda z nich jest jakas lekcja dla nas. Z jablecznikim wcale nie jest taka latwa sprawa jakby sie moglo wydawac, sama pare razy zrobilam zakalca. Wracajac do tematu, obiad jedynie jestem w stanie przygotowac na niedziele. W tygodniu jestem zbyt zabiegana. Moj maz lubi dobrze podjesc wiec staram sie robic dania miesne. Ostatnio byly to udka z kurczaka nadziewane pieczarkami, a do tego zapiekanka makaronowa z lososiem. Jesli jestescie zainteresowani przepisem to znalazlam go na tej stronie https://uwielbiam.pl/przepisy Od jakiegos czasu stala sie ona moim glownym zrodlem pomyslow, praktycznie codziennie sa tam dodawane nowe przepisy :)

B.Sadowska80

24.10.2017 17:23

No powiem Wam, że dzisiaj u nas po obiadku będzie czas na jabłecznik. Postaram się jak najlepiej, ale wiadomo, jak się człowiek stara to nie zawsze się udaje :) Od siebie mogę polecić stronę. Może akurat ktoś z Was znajdzie tam odrobinę inspiracji.

olibr

03.10.2017 19:30

:))))))

B.Sadowska80

27.09.2017 14:08

U mnie dziś szybko i pysznie: makaron z jajkiem :)

Tereskaeska

13.09.2017 11:12

Możesz np. zrobić pulpety w sosie. Pewnie nie masz bulionu wiec polecam wykorzystać do przygotowania sosu bulion drobiowy od Krakusa, nie zawiera konserwantów więc będzie smacznie i zdrowo. Do tego makaron i jakąś surówkę na ostro.

All4gastro.pl

05.09.2017 07:32

Skoro nie makaron z dodatkami to spaghetii odpada, w takim razie polecam kotlety mielone z ryżem lub kaszą gryczaną czy ziemniakami do tego sałatka ze świeżych warzyw.

All4gastro.pl

kipson

31.08.2017 07:41

www.przepisy.pl/przepis/makaron-ze-szpinakiem-1

kipson

31.08.2017 07:41

Nie wiem czy już udało Ci się coś przygotować czy nie (pewnie tak ponieważ pytanie zadawałaś kilka dni temu). Jednak jeśli na przyszłość szukałabyś bardzo taniego i jednocześnie bardzo sycącego dania to polecam makaron ze szpinakiem.
Ostatnio mam trochę na głowie tak więc jest to jedno z częściej przygotowywanych przeze mnie dań ;)

zdrowitka

27.08.2017 09:06

Witam,
potrzebuję pomysłu na obiadek na 4 głodne osoby Niestety za dużo nie ma w lodóweczce i poza nią... jest natomiast: kiełbaska, parówki, mielone, cała masa przypraw, makaroniki różnego rodzaju...
Wczoraj było penne i wolałabym zaserwować coś innego niż makaron z dodatkami ;>