Zielona rewolucja Marty Dymek w Tajlandii

ostatnio na forum >>

Catering dietetyczny - opinie >

Stosuję od miesiąca catering jedzeniemarzeniem specjalnie dopasowany do moich potrzeb. Jedzenie jest...

Rozalinda007, 22.05.2018 | czytaj dalej

Czy na pewno umiesz gotować? 5 >

Hmmm

Darcel, 22.05.2018 | czytaj dalej

Jaki kredyt wybrać? >

Ja akurat w Warszawie znalazłem dobrego pośrednika kredytowego Galerię Finansową i oni...

rodzynek, 22.05.2018 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2111, wpisów: 30788
najnowszy wpis: 22.05.2018 21:29

Mamy 27967 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Cellulit

Zagubiony

02.05.2018 11:42

Według mnie warto jest rozważyć ofertę jakiejś firmy cateringowej, która byłaby w stanie zaoferować dietę antycellulitową. Żadne tabletki nie pomogą tak skutecznie jak odpowiednie posiłki i ćwiczenia fizyczne. https://www.wygodnadieta.pl/dieta_antycellulitowa oferowana przez Wygodną Dietę okazać się może w przypadku wielu osób naprawdę bardzo skuteczna. Znam kilka osób, które korzystają z cateringu dietetycznego i mało kto narzeka. ;)

zcejrowska

20.04.2018 17:17

Sorki, skopałam linki wysyłam posta raz jeszcze:
Jeśli chodzi o walkę z cellulitem, to na początku musisz się uzbroić w cierpliwość. Jest to niestety przypadłość, która jest trudno wyleczalna i podobnie jak odchudzanie wymaga wielu wyrzeczeń. Do sukcesu przybliży Cię stosowanie wzystkich możliwych sposobów walki z pomarańczową skórką.
- Odpowiednia dieta + ewentualnie suplementy i tabletki
- Ćwiczenia fizyczne
- Zabiegi i masaże
- Odpowiednie kosmetyki - serum, kremy, balsamy itp. - jest tego mnóstwo

Według mnie najważniejsze to wybrać odpowiednie kosmetyki i sposób pielęgnacji. Tutaj możesz przeczytać jaki jest najlepszy krem na cellulit. Warto aby się dobrze wchłaniał i penetrował skóre głęboko. Co do diet to generalnie są zbieżne z tymi odchudzającymi. Należy wyeliminować zbędne tłuszcze, aby nic się nie odkładało. Na rynku są także tabletki na cellulit, które powinny przyspieszyć jego eliminacje.
Istnieją także domowe sposoby na cellulit, które sprawią, że nie wydasz majątku :)

Powodzenia!

zcejrowska

20.04.2018 11:14

Sorki, skopałam linki wysyłam posta raz jeszcze:
Jeśli chodzi o walkę z cellulitem, to na początku musisz się uzbroić w cierpliwość. Jest to niestety przypadłość, która jest trudno wyleczalna i podobnie jak odchudzanie wymaga wielu wyrzeczeń. Do sukcesu przybliży Cię stosowanie wzystkich możliwych sposobów walki z pomarańczową skórką.
- Ćwiczenia fizyczne
- Zabiegi i masaże

Według mnie najważniejsze to wybrać odpowiednie kosmetyki i sposób pielęgnacji. Tutaj możesz przeczytać jaki jest najlepszy krem na cellulit. Warto aby się dobrze wchłaniał i penetrował skóre głęboko. Co do diet to generalnie są zbieżne z tymi odchudzającymi. Należy wyeliminować zbędne tłuszcze, aby nic się nie odkładało. Na rynku są także tabletki na cellulit, które powinny przyspieszyć jego eliminacje.
Istnieją także domowe sposoby na cellulit, które sprawią, że nie wydasz majątku :)

Powodzenia!

zcejrowska

20.04.2018 11:08

- Ćwiczenia fizyczne
- Zabiegi i masaże

Według mnie najważniejsze to wybrać odpowiednie kosmetyki i sposób pielęgnacji. Tutaj możesz przeczytać https://zwalcz-cellulit.com/kosmetyki-na-cellulit. Warto aby się dobrze wchłaniał i penetrował skóre głęboko. Co do diet to generalnie są zbieżne z tymi odchudzającymi. Należy wyeliminować zbędne tłuszcze, aby nic się nie odkładało. Na rynku są także https://zwalcz-cellulit.com/tabletki-na-cellulit/, które powinny przyspieszyć jego eliminacje.

Powodzenia!

Nonatalia

19.04.2018 14:55

Na cellulit mogę polecić Vialise. A stosowałam już różne kremy, ale ten spisuje się wyjątkowo.. fajnie ujędrnia, nie pachnie jakoś drażniąco.. chyba za sprawą naturalnych składników,tylko cena troszkę wysoka. Ale ogólnie na +

ewelinka

20.12.2017 20:18

Kremy z Biedronki raczej wiele nie pomogą. Ja stosowałam kiedyś Lirene, efekty były, ale krótkotrwałe. Najważniejsza jest dieta i odpowiednia pielęgnacja skóry-najlepiej naturalna. Ja korzystam teraz z
http://www.morzeurody.pl/jak-walczyc-z-cellulitem/ . Ważna jest systematyczność :)

maggy91

11.07.2017 11:36

A gdzie kupujecie kremy? Bo ja ostatnio widziałam preparaty na cellulit w Biedronce. Używał ktoś?
gazetka biedronka aktualna

aggy

12.01.2017 15:38

peeling kawowy pomaga :)

zdrowitka

12.01.2017 10:09

Staacjonarnie to nie wiem. Chyba się nie znajdzie.Jest za to w sieci. Zobacz sobie tutaj
http://pl.vialise.com/

kipson

09.01.2017 12:47

Zdrowitka nie wiem czy przeczytasz czy nie. W jakim sklepie można kupić to serum? Bo na razie widzę,ze chyba jedynie przez internet jest....

zdrowitka

28.06.2016 08:15

Wszystko zależy od tego jaki krem w siebie wcierasz. Wiadomo,że rózne kremy to rózne działanie i rózne sklady. Sama proponuję stosować raczej kremy o naturalnym składzie, te które nie zawierają w sobie parafiny czy olei mineralnych. Są to jedynie zapychacze, ktore nie maja tak naprawdę działania a wręcz sprawiają,ze składniki naturalne się nie wchłaniają.

Obecnie uzywam na cellulit serum Vialise. Nie jest tak rozreklamowane ale ma bardzo dobry skład, który rzeczywiście wpływa u mnie na stan cellulitu ( znacznie się zmniejszył od czasu jak stosuję).

ijjk

06.05.2016 09:42

czy ktos z Was stosował może Cellinea? jakie sa wasze odczucia, czy to naprawde działa? co sadzicie o tych historiach: [url=http://medtutor.pl/forum/cellinea-pod-lupe] o cellinea [/url] prawdziwe czy nie? dla mnie mega szokujace,m nie wiedziałam ze stosowanie takich suplementow ,moze wywolac takie skutki!

post edytowany 1 raz, ostatnio 06.05.2016 09:43

PizzeriaZuzola.pl

07.07.2015 09:13

Można próbować wszystkie,ale zabiegi to już moim zdaniem ostateczność i lepiej będzie zacząć od codziennych regularnych ćwiczeń,dobrych kosmetyków oraz trzymać dietę,to bardzo istotne.

www.PizzeriaZuzola.pl

rzviro

28.06.2015 17:58

Dziewczyny - ujmę to, jako facet: celulit nie jest czymś fajnym, ale jest do zaakceptowania dla normalnego facia. Ja ( mam ponad 40 ) uwielbiam kobiece ciała i nie jestem fanem jakichś defektów w ich kształtach, ale - umówmy się - nikt nie jest idealny ( są ideały - spod skalpela..... - fuj ). Miałem dziewczyny z celulitem i w ogóle na to nie zwracałem uwagi. Liczył się całokształt - nie duperele... Jeśli ktoś patrzy WYŁĄCZNIE na ciało (celulit) - jest ....... ( tu padłoby słowo niecenzuralne - zostałoby wykasowane ). Tyle mojego, a reszta Wasza..... Nie przejmujcie się drobiazgami (gó..em)!!!!!

post edytowany 2 razy, ostatnio 28.06.2015 18:20

malina_

26.06.2015 02:46

Kremy Wam nie pomogą, polecam regularny masaż bańką chińską i regularną aktywność fizyczną, ja zauważyłam poprawę, a tak w ogóle to nie przejmujcie się cellulitem;)

kburza26

22.05.2015 10:32

Też mam ten sam problem. odchudzam się i żyję nadzieją na pozbędę się przynajmniej częściowo tej pomarańczy.

Justa1988

10.04.2015 19:38

hej, mam na imię Justyna. Witam wszystkie dziewczyny, które walczą z cellulitem. niestety ja mam ten sam problem. Już sama nie wiem co mam robić z tym dziadostwem. Jestem dość szczupła , a i tak mam cellulit. Stosowałyście może jakiś naturalne sposoby an pozbycie się cellulitu? Jak tak to napiszcie moze mi się coś przyda
Justyna

beowullf

27.02.2015 09:01

Dieta antycellulitowa czyli taka, która zawiera warzywa i owoce, ciemne pieczywo, pokarmy bogate w błonnik, antyoksydanty, witaminy. Warto wzbogacić jadłospis o ryby, kaszę, fasolę, a także pić dużo wody. Dla osób chcących zadbać o sylwetkę pomocne mogą się okazać zielona i czerwona herbata.

Agniechanowa

19.01.2015 14:09

Jak sobie z tym radzicie? Może jakieś naturalne produkty mogłyby pomóc? Kremy itd. nie pomagają, myślę o zabiegu mezoterapii. Czy ktoś ma podobny problem?