Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Wasza opinia na temat upominków >

A propo preznetow to zastanawiam sie na jakims upominkiem dla mojej corki....

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29962
najnowszy wpis: 22.10.2017 13:49

Mamy 27182 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Be Active. Ewa Chodakowska

więcej >>

AniaSolska

22.09.2015 14:11

Świetny program, świetna osoba, czekamy na dalsze przepisy.

--------
moja opinia o banku smart - bez fikcji.

mika583

12.04.2015 16:15

admin napisał 16.12.2014 14:22:
Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, przepisy wkrótce będa na stronie. Pozdrawiam. Admin
A kiedy w koncu beda te przepisy dostepne?

lonelyday

09.03.2015 21:59

Taak : ) jeśli wam obecna się praca nie podoba możecie kończyć kursy lub przecież wyjechać za granicę ; ) i tam już chyba nie będziecie narzekać ; D bo Ci co najwięcej krzyczą zawzwyczaj najmniej robią ; ) heeh a Ewka Chodakowska podaję tylko główne zasady a to co zrobicie to do was należy

emdzejs

09.03.2015 19:47

Dobrze to jest wszystko napisane : ) najwięcej po prostu mają Ci do powiedzenia co nic nie robią i tylko zazwyczaj siędza sobie na forum ; ) to jest prawda jak ktoś narzeka na małe zarobki czy po prostu na swojego szefa to zawsze może się przebranżowić założyć firmę i żyć na swoim

lenka0706

09.03.2015 09:43

Nie rozumiem jednej rzeczy. Piszecie, ze dieta nie dla Was, ze za droga, ze macie 3 dzieci i dochód 2500, jak tu wyrobić itp.... Ale czyja to jest wina, czemu tak hejtujecie ja skoro, to wy wybieracie kierunek swojego życia, skoro za mało zarabiacie poszukajcie innej pracy, skoro nie macie duYch dochodów to po co tyle dzieci, planując pociechę chyba trzeba pomyśleć o przyszłości, o tym, zeby mieć warunki na przyzwoite życie dla tych dzieci. Zamiast wziąć się za siebie i zmienić swoje życie to siedzicie przed komputerem i uzalacie się nad sobą. Ewa zawsze powtarza na fb, ze to przykładowy jadłospis i ze każdy musi pod siebie patrzeć. Kolejna sprawa to wasze wyrzuty, ze ona nie jest profesjonalnym kucharzem, ale czy ona tu gotowała ? .... Musiałam sie wypowiedzieć, bo ten kraj chyba nigdy się nie zmieni, zawsze będziemy nienawidzic siebie i innych i będziemy wiecznie zazdrośni, bo po co działać w swoim życiu, lepiej nienawidzić innych, ze maja lepiej

batmanokompano

27.02.2015 10:50

Każdy się musi na początku przyzwyczaić do takich programów z profesjonalną trenerką. Bo przecież jasna sprawa, że niektóre ćwiczenia będą dla kobiet po prostu na początek za trudne do wykonania..Moja dziewczyna tak miała i po prostu musiała na początku by przystąpić już tak na maksa zacząć sama coś biegać i iść na basen by jakąś kondycje zyskać.

albert7000

26.02.2015 12:30

Tak czasem jest jak się nic nie ćwiczy a później za dużo wiem bo co mówię bo podobnie miałem właśnie z jazdą na rowerze niestety bolało mocno. Moja kobieta ćwiczy właśnie z Ewką i bardzo dobrze bo nie wychodzi na siłkę i żadne tzw. goryle się za nią nie oglądają a jej to się podoba bo czasem do niej przychodzi jakaś znajoma

zenny

25.02.2015 11:51

Też trochę ćwiczyłam z Ewką ale już po 1 tygodniu zmniejszyłam moje tempo z tego prostego powodu, że miałam dość mocne zakwasy..Dopiero sobie później zdałam sprawę, że po prostu ona jest już profesjonalistką i dla niej takie wysokie tempo jest w sam raz a dla mnie takie tempo byłoby zdecydowanie za duże,,

usmiechnietabassia

24.02.2015 18:17

Nie wiem niestety tego...Ja to ćwiczę właśnie z Ewką bo jej trening jest bardzo ciekawy i wiele można się z niego nauczyć. Najbardziej mi się podoba, że już po miesiącu takich intensywnych ćwiczeń u mnie jest zdecydowanie mniej tłuszczyku i wszystko idzie u mnie bardzo dobrze coraz lepsza kondycja i smuklejsza sylwetka

Elcia1101

05.02.2015 18:12

Witajcie! Ja bym chciała się się dowiedzieć jakie są tematy odcinków.Wiem że jest to cykl 16-tu odcinków. Wiem że w jednym są ćwiczenia na pośladki i brzuch a inny jest dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy. a reszta?? Czy ktoś wie jakie są tematy wszystkich odcinków??

Orinta

31.01.2015 11:48

Nie wiem po co jedziecie tak po Ewie ! Bardzo dobre pokazuje ćwiczenia i to w jaki sposób trzeba ćwiczyć naprawdę nie wiem co wy do niej macie i jakie pretensje...Ona nie jest chuda ona jest po prostu zgrabna oraz szczupła, to jest różnica bo jakbyście nie zauważyli ona ma po prostu małą tkankę tłuszczową.

kasiatoja

28.01.2015 17:03

Takie są teraz niestety czasy, że się preferuję te takie chude i będę szczera - chude jak patyki..Nie rozumiem czemu przecież parę lat temu kanonem piękna były kobiece kształty. Nic nie mam do tej pani ale chyba więcej byłoby widzów jeśli byłaby taka bardziej puszysta pani przy tym

KrystynkaA

27.01.2015 10:28

To chyba się wypowiadacie tak i później się tworzą stereotypy. Panowie nie kłóćcie się bo po prostu o gustach się nie dyskutuje a bardziej tutaj chodzi o talent do gotowania a nie sam przecież chyba wygląd nieprawdaż ? Wszystkie mają jakąś wiedzę o kuchni i ją przekazują.

rzviro

20.01.2015 20:02

Tobie może się podoba, mnie ( i nie tylko mnie ) - nie. Dla mnie o wiele bardziej sexy są Gosia Molska czy Laura Calder. I - na pewno - lepiej gotują.....

post edytowany 2 razy, ostatnio 20.01.2015 21:57

babelek089

20.01.2015 12:55

Jak koszmarnie? co Ty piszesz już chyba przesadzasz...gdyby była taka koszmarna to by nie miała tyle osób co śledzą jej dalszych losów chodzi mi tutaj o jej odcinki gdzie pokazuje jak trzeba ćwiczyć hihi

rzviro

13.01.2015 23:35

yourash napisał 20.11.2014 00:59:
Sorki, ale chyba nastąpiła pomyłka. Program tej żylastej pani jest zaprzeczeniem programów kulinarnych. Wygląda okropnie i je aby żyć, a nie odwrotnie. Jakaś nawiedzona czy cóś ???
Jestem facetem, UWIELBIAM kobiety ( jak to normalny facio ), ich kształty itd., ale tej istoty kijem bym nie tknął. Wygląda ( co najmniej ) koszmarnie. Jeśli po jej diecie tak się wygląda - dziewczyny nie róbcie tego!!!

post edytowany 2 razy, ostatnio 14.01.2015 12:00

Ewa6488

29.12.2014 21:17

Do ADMINA
Nie mam czasu aby oglądac regularnie BeActive. Program bardzo mi się podoba ale niestety nie mam możliwości nadrobić przegapionych odcinków. Bardzo prosze o wprowadzenie opcji ogladania online wszystkich odcinków. Myślę że nie tylko ja bym z tego skorzystała.

syldzi

21.12.2014 22:56

Gdzie mogę znaleźć przepis na trufle czekoladowe??

jester

20.12.2014 03:07

jak chodakowska potrafi gotować -to jestem święta!!!!!

16.12.2014 14:22

Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, przepisy wkrótce będa na stronie. Pozdrawiam. Admin

Morela39

15.12.2014 10:44

Pytanie do admin.
Kiedy będą dostępne przepisy z programu? Na tą chwilę tylko 4 są zamieszczone na stronie.

Eva715

14.12.2014 21:11

No ten na 100% nie jest :( a szkoda bo Ewa ma fajne pomysły tyle że niestety drogie :( pokazyje ( gotowanie) czas przygotowania i ilośc kalorii a jaka jest cena ... no właśnie :( szkoda może kiedyś ktoś się znajdzie i pomoże

lapin

09.12.2014 22:57

A program adresowany do osób z trójka dzieci będzie adresowany do wszystkich?

Eva715

09.12.2014 21:41

a kto powiedział że ja mam nc+ ??Napisalam tylko ,że osobiście jestem zawiedziona programem Ewy Chodakowskiej bo uważam ,że nie jest dostępna dla wszystkich. Gdybyście mieli troję dzieci na utrzymaniu i dochód miesięczny na pięcioosobową rodzinę 2500zł to zrozumielibyście o czym mówię. Takich rodzin jak moja jest bardzo dużo w Polsce i niestety nie jest to program dla takich jak ja .

lapin

09.12.2014 21:03

Eva: a nc+ jest tani? Ja za swój abonament kupilabym sporo świeżych warzyw, więc mając ograniczony budżet raczej zrezygnowalabym z płatnej telewizji

Eva715

09.12.2014 20:29

lapin napisała 08.12.2014 23:46:
Eva: Mam rodzinę i prędzej zrezygnuję z płatnych kanałów telewizyjnych niż ze zdrowych świeżych produktów dla tej rodziny
ok pod warunkim ,że masz kasę bo nie są one tanie ....

lapin

08.12.2014 23:46

Eva: Mam rodzinę i prędzej zrezygnuję z płatnych kanałów telewizyjnych niż ze zdrowych świeżych produktów dla tej rodziny

Eva715

08.12.2014 19:18

madzia_xxxxx napisała 02.11.2014 12:24:
Eva715 - oglądałam pierwszy odcinek i zastanawiałam się co miałaś na myśli pisząc taki komentarz? Czy te przysiady i brzuszki są tak bardzo skomplikowane? A jeśli chodzi o menu przyrządzone w pierwszym odcinku to nie uważam, żeby te składniki były mega drogie, nie mówiąc już o tym, że dorsza, pomidory, awokado czy owsiankę można kupić prawie w każdym sklepie....

Uważam, że ten Twój komentarz jest typową antyreklamą konkurencji.
madzia_xxxxx
jeśli masz rodzinę to takie menu jest nie do przyjęcia niestety ,pisz co chcesz ale ja uważam ,że jest drogie. Miałam nadzieję że będzie to program i porady dla wszystkich a nie dla wybranych....

yourash

20.11.2014 00:59

Sorki, ale chyba nastąpiła pomyłka. Program tej żylastej pani jest zaprzeczeniem programów kulinarnych. Wygląda okropnie i je aby żyć, a nie odwrotnie. Jakaś nawiedzona czy cóś ???

madzia_xxxxx

02.11.2014 12:24

Eva715 - oglądałam pierwszy odcinek i zastanawiałam się co miałaś na myśli pisząc taki komentarz? Czy te przysiady i brzuszki są tak bardzo skomplikowane? A jeśli chodzi o menu przyrządzone w pierwszym odcinku to nie uważam, żeby te składniki były mega drogie, nie mówiąc już o tym, że dorsza, pomidory, awokado czy owsiankę można kupić prawie w każdym sklepie....

Uważam, że ten Twój komentarz jest typową antyreklamą konkurencji.

31.10.2014 13:34

W chwili obecnej program można oglądać tylko na antenie Kuchni+. Pozdrawiam. Admin

Marta Babka

30.10.2014 10:38

Czy jest opcja online??nawet płatna???niestety mnie mam tego wspaniałego kanału

Eva715

27.10.2014 07:03

Witam
bardzo się cieszyłam ,że w końcu jest jakiś program ,który podpowie jak zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów.

Nie wiedziałam tylko ,że to nie jest program dla wszystkich :(

Przecież te ćwiczenia nie są dla ludzi ,którzy od dawna nie ćwiczyli ludzie zastanówcie się co robicie bo można komuś krzywdę zrobić :(

a menu :(
jest bardzo dużo ludzi ,którzy wiążą koniec z końcem jak można proponować takie drogie menu ?? Większym wyzwaniem ,którego chyba pani Chodakowska nie chce podjąć to ułożenie menu z tanich i ogólnie dostępnych produktów :(
Zawiodłam się bardzo :(