Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Problemy z odżywianiem >

moze to raczej psychika? jesteś pewna że to problem z układem pokarmowym>

Bleka, 08.12.2017 | czytaj dalej

Witam >

Cześć wszystkim, jestem Celina i jestem nowa na tym forum, miło tu...

miss, 08.12.2017 | czytaj dalej

Jak urządzić kuchnię ? :) >

Jak dla mnie kuchnia też powinna być praktyczna i przestronna dlatego wybrałam...

olgamala, 08.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2006, wpisów: 30143
najnowszy wpis: 08.12.2017 22:05

Mamy 27379 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Anthony Bourdain: Bez rezerwacji 6

więcej >>

montalbano

01.06.2012 16:26

Również chciałbym zapytać, dlaczego odcinki 7 serii będą emitowane w dziwnej kolejności? Dlaczego seria 6 została przerwana po 8 odcinkach? Czy jest szansa na ponowną emisję serii 4-6? Czy serie 1-3 będą emitowane? Pozdrawiam.

ragique

31.05.2012 18:54

Super, że 7 seria się już pojawiła ale faktycznie terminy emisji poszczególnych odcinków są zadziwiające! Już się przyzwyczaiłem do niedzielnego Antoniego :o) Czy nie może zostać tak jak było? pozdrawiam

czushka

31.05.2012 14:23

Czy istnieje jakaś logiczna przyczyna że odcinki serii 7 będą emitowane w kolejności 1,1,3,2,4?

10.02.2012 15:45

Witam

Najmocniej przepraszam za to przeoczenie, seria 7 planowana jest na drugą połowę 2012 roku. Niestety nie mogę jeszcze podać dokładnego terminu.

pozdrawiam

ragique

10.02.2012 14:23

Pozwolę sobie powtórzyć pytanie, na które nie uzyskałem odpowiedzi :o) No cóż zdaje się, że na weekendzie poleci ostatni odcinek 6 serii (chlip, chlip) Kiedy 7? Z pozdrowieniami

ragique

08.10.2011 17:14

Szanowny Adminie! Czy będzie następna seria? Kiedy? :o) a dla zapaleńców - oczywiście nie wypada tu powiedzieć który, ale jeden z kanałów tv puszcza 2 sezon (po polsku) :o) pozdrawiam!

post edytowany 1 raz, ostatnio 08.10.2011 17:15

PolaKS

18.09.2011 21:26

Świetny program i piękny prowadzący... Uwielbiam oglądać programy Bourdaina bo w nich jest życie. Cudowny jedzenie, oprowadzanie po świecie i przystojny Anthony... czasami czuję się jak nastolatka, kobiety chyba wiedzą o czym piszę;)

anulka7

08.08.2011 23:28

ooo zgadzam się dr house w kuchni i super właśnie tacy ludzie są potrzebni którzy myślą co chcę,robią co chcę i zyją jak im się podoba też mam takie podejście do wszystkiego i jakoś bujam się na tym świecie hehe trzeba mieć swoje zdanie bo to najważniejsze

Stfur

08.08.2011 23:01

Pani Olu, przepraszam, że dopiero teraz.
Szczerze mówiąc musiałbym sprawdzić. Być może nie chodziło o "Bez rezerwacji" a o inny program mistrza Anthoniego :) (chociaż jestem pewien, że raczej też tak było w BR). Ewidentnie rzuciło mi się "na uszy" to, że w wersji oryginalnej w tle jest wypikanie a polski lektor "rzuca mięsem". Sam klnę jak przysłowiowy szewc ale nie znaczy to, że chamem jestem i wyczulenia nie mam ;).
Niestety kuchnię oglądam nieregularnie więc ciężko mi jest na bieżąco śledzić co się dzieje. Po prostu odniosłem się do tego co mnie delikatnie raziło.

Pozdrawiam,
Stfur
chlopakzbloku.blogspot.com

ursi5

01.08.2011 11:22

Właśnie tego typu programy są dla wielu z nas inspiracją do tworzenia czegoś nowego, własnego. Dla mnie Anthony Bourdain rewelacja - zarówno fizycznie jak też to, co pokazuje w swoich filmach.

Nejt

29.07.2011 13:13

Krótko mówiąc dr. House w kuchni.

Lubię takich ludzi bo mówią co myślą, sam tak robię i dużo ludzi mnie nie lubi, ale przynajmniej nie kłamię.

Bourdain'owi mamy czego zazdrościć;] jeść te wszystie nietypowe rzeczy. W Polsce króluje schemat schabowy+ ziemniaki + surówka - a może by tak jakieś warjacje ;]
Sałatka ze schabu z rucolą i orzeszkami + placki (kapusata biała,jajko, przecisniete ziemniaki łyżeczka śmietany) ;] takie moje fanaberie.

buba

28.07.2011 23:05

Już jedną nagrodę Emmy ten program dostał, w 2009 roku, za zdjęcia
Życzę kolejnych :)

ragique

28.07.2011 21:26

Witam! Ewentualna nagroda (ba! sama nominacja!) Emmy dla AB to jest coś! A tak na marginesie, czy jest szansa na pokazanie pierwszych serii no reservations? Mam wrażenie, że nie były emitowane przez kuchnię.tv? Pozdrawiam!

toskaniau

24.07.2011 21:54

uwielbiam go, ogladajac jego wyprawy i to jak sie zajada.. zawsze mam gloda..

anulka7

17.06.2011 17:10

PAN ma swoj styl bucia dla mnie troszke zbyt arogancki i pewny siebie no ale w sumie nawet niezle sie go oglada

Ola_D

17.06.2011 09:38

Dzień dobry,

kiedy ostatnio słyszał Pan niewypikane przekleństwa w BEZ REZERWACJI?
Dbamy o to, żeby je wygłuszać, więc zależy nam na informacji, kiedy i co uszło naszej uwadze.

Pozdrawiam,
OlaD

Stfur

16.06.2011 18:50

Świetna seria. Jego programy, jak dla mnie, to jedne z najlepszych na kuchni.tv. Tylko mam pytanie... czy naprawdę nie można "wypikać" przekleństw? Przecież programy Bourdaina lecą w godzinach gdy przy TV siedzą też dzieciaki (u mnie zresztą z przyjemnością je oglądają). A tu "k...","pier..." itp. Co ciekawsze w oryginale słyszalnym w tle jest to "wypikane" - czyli można. A u nas musi być po chamsku? Ja wiem, ze facet taki jest i już - świetnie - dzięki temu jest to "pełnokrwisty" program :). Ale to może sobie być na wydaniu np. DVD a nie w telewizji. A wypikane będzie tak samo mocne.
Może można odchamiać telewizję czasem?