Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Dom na sprzedaz >

Witam gdzie znajdę ofertę nieruchomości, interesują mnie między innymi domy na sprzedaż...

miamich, 15.12.2017 | czytaj dalej

David w Europie 5 >

moim zdaniem też nie pasuje ..

Wraa, 15.12.2017 | czytaj dalej

Przystawka z cukinii >

Uwielbiam wszelkiego rodzaju potrafi z wykorzystaniem cukinii. Dodatkowo jest to bardzo zdrowe...

temptinglook, 14.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2011, wpisów: 30164
najnowszy wpis: 15.12.2017 13:47

Mamy 27404 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Annabel Langbein - kuchnia w stylu wolnym

więcej >>

tasia.teczek

21.12.2013 10:19

Witam,
Mam pytanie. Czy ma ktoś może przepis na ciasto pomarańczowe z programu Annabel Langbein - kuchnia w stylu wolnym 2 (Sezon 2 i chyba 1 odcinek). Bardzo mi jest potrzebny gdyby ktoś miał to niech się do mnie odezwie.
Pozdrawiam :)

Edytt

04.10.2013 20:23

Droga Nalewko, pomogłabyś mi z chlebową kruszonką? Ja nie zapamiętałam przepisu, a bardzo chciałam jutro przyrządzić to danie. Będę Ci ogromnie wdzięczna!

Pozdrawiam słodko

Nalewka napisała 02.10.2013 21:08:
Teraz pokazywany jest drugi sezon czyli Annabel Langbein - kuchnia w stylu wolnym 2.
Ale przepisów nie mogę znaleźć, czy ktoś coś wie?
Interesuje mnie dzisiejszy odcinek, czyli 10, a w nim ciasto jabłkowe i kurczak pieczony pod chlebową kruszonką prowansalską. I o ile kruszonkę odtworzę plus minus, to jabłecznika ani trochę...
Czy ktoś coś wie na temat? Są gdzieś te przepisy? (wiem, mogę oglądać w niedzielę i spisać zapisać sobie przepis... ale wlałabym już spisany :))

Nalewka

02.10.2013 21:08

Teraz pokazywany jest drugi sezon czyli Annabel Langbein - kuchnia w stylu wolnym 2.
Ale przepisów nie mogę znaleźć, czy ktoś coś wie?
Interesuje mnie dzisiejszy odcinek, czyli 10, a w nim ciasto jabłkowe i kurczak pieczony pod chlebową kruszonką prowansalską. I o ile kruszonkę odtworzę plus minus, to jabłecznika ani trochę...
Czy ktoś coś wie na temat? Są gdzieś te przepisy? (wiem, mogę oglądać w niedzielę i spisać zapisać sobie przepis... ale wlałabym już spisany :))

cookerka

06.10.2010 12:45

Bardzo lubię ten program. Ona jest tak przyjemnie naturalna! Szkoda, ze nie wszystkie przepisy są dostępne w spisie. Ostatnio zaczęłam nagrywać niektóre, bo nie sposób je spisać tak szybko w trakcie programu i jeszcze patrzeć jak ona je wykonuje ;)

kajka40

04.09.2010 19:04

Uwaga ! :-) W przepisie na ciasto czekoladowe Anny Langbein powinno być 3/4 szklanki kakao, a nie 3/4 łyżeczki - wiem, bo nie dość, że oglądałam program, to i nagrałam na nagrywarce i jeszcze zrobiłam :-)) Anna podawała je z czekoladowym ganache i rzeczywscie takie jest pyszne.Przepis jest na dużą foremkę.

post edytowany 1 raz, ostatnio 04.09.2010 19:05

560705

28.08.2010 16:20

jestem zdania justic39; to dobry program i niezłe dania; niestety, nie zdążyłem na przepis o boczku (novum to pieczenie w mleku); no i niestety nie ma go w przepisach

ursi5

25.08.2010 17:02

Większość przepisów po kilku dniach od momentu ukazania się w tv. są zamieszczane na stronie osoby prowadzącej, więc może zaczekaj trochę, bo chlebek rzeczywiście wyglądał kusząco

granna

25.08.2010 07:08

Oglądałam już kilka odcinków programu Annabel Langbein. W odc. 11 zainteresowal mnie przepis na chleb. Niestety nie zdazylam zanotowac proporcji. Czy moze ktos ma ten przepis? Jest bardzo prosty i wydaje mi sie, ze smaczny.

justic39

24.08.2010 21:57

Pierwszy raz natknęłam się na ten program i z przyjemnością obejrzałam do końca. Przepisy rzeczywiście proste ale kuszące. Muszę jutro znowu oglądać by spisać sobie przepis na ciasto daktylowe z gruszkami. Podoba mi się bezpretensjonalność prowadzącej , treściwy przekaz no i elegancko zastawiony stół na końcu. Widzę też , że zdradza proste triki przydatne w kuchni . Ogólnie jestem na tak:)