Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27178 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Anna Olson: Sezon na świeżość 3

więcej >>

Stokrotka12

24.04.2013 18:29

Witam
Niestety nie było wspomniane jakiego pochodzenia jest babcia Anny Szukałam kiedyś w internecie wzmianki na ten temat ale nic nie znalazłam.

szajka1

23.04.2013 20:00

W 12 odcinku Anna przygotowuje dania swojej babci. Niestety ogladałam ten odcinek dopiero od połowy. Sadząc jednak po zestawie serwowanych dań babcia Anny pochodziła z Polski. Czy ktoś wie coś na ten temat? Może była o tym mowa na początku odcinka.

Vesana

28.12.2012 21:16

Witam, czy będą Państwo powtarzali jeszcze odcinek "Na słodko: Świąteczne przyjęcia (odc. 40)"? Bardzo chciałabym zobaczyć powtórkę tego programu. Pozdrawiam.

07.08.2012 10:50

Witam

Najmocniej przepraszamy za te uniedogodnienia. Z technicznych przyczyn, niezależnych od nas, niektóre pozycje w ramówce są lekko przesuwane. Są to pojedyncze zdarzenia, pracujemy nad tym żeby tego typu sytuacje wyeliminować.

pozdrawiam

Gonzo

05.08.2012 17:00

Ja też podpisuję się pod obydwiema wypowiedziami. Wielokrotnie ustawiałam nagrywanie ulubionych programów, gdy nie mogłam ich oglądać i z wielkim żalem znajdywałam nagrania zupełnie czego innego, bo czas emisji różnił się od czasu podanego w zapowiedzi programowej lub po kilku, kilkunastu odcinkach programu nadawanych o tej samej porze niespodziewanie zmieniano czas emisji kolejnego odcinka . Poza tym, programy nadawane w środku nocy, na przykład stare odcinki Pary w kuchni były emitowane z takim rozrzutem czasowym, że aby obejrzeć 30 minutowy odcinek nastawiałam nagrywanie na 2 - 3 godziny. Czyżby stacja walczyła z nagrywaniem, aby uniemożliwić nam omijanie reklam?

Zeuzabella

05.08.2012 13:29

Zgadzam się z Amą. W dodatku nie wydaje mi się niemożliwe takie ustawienie programów, by programy z tej samej serii, jak choćby poruszony właśnie program Anny Olson, były nadawane o tej samej porze. Tak duży rozrzut w godzinach emisji, jaki ma miejsce właśnie przy omawianych programach, skutecznie zniechęca, a często wręcz uniemożliwia ich oglądanie.
Powtórzę więc za Amą: Czemu Państwo nas lekceważą?

AMA

04.08.2012 17:42

Nie poruszam sie tu na tyle swobodnie, żeby wybrać właściwy tytuł ale nie o to tu
chodzi. Ostatnio do realizacji programu wkradł się chaos.Jest przecież XXI w. i można
korzystać z pewnych technicznych udogodnień.Ale to tylko teoria bo np. dziś "Sezon..
wg. programu miał się rozpocząc o 13.50 zaprogramowałam początek nagrania na
13.42 ( bo ostatnio zegary u Was nie funkcjonują prawidłowo) ale i to nie pomogło.
Pani Anna już pichciła tylko nie wiem co. Może będzie powtórka to nagram program w całości ale to nie jest rozwiązanie. Różnice czasowe stały sie prawie codziennościa stacji
Czemu nas Państwo lekceważą?
Pozdrawiam i liczę na poprawę sytuacji.