Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

Designerskie meble >

Witam a co myślicie o takim rozwiązaniu jak inteligentne systemy w domu?...

Alerops, 23.10.2017 | czytaj dalej

Zdrowe koktajle >

My prawie codziennie pijemy takie koktajle owocowo-warzywne, najłatwiej w ten sposób przemycić...

jarzebinka, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29965
najnowszy wpis: 23.10.2017 17:41

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ a gdzie laureaci KONKURS ŁAKOCIE LAMBERTZ

gadulka

06.09.2010 13:20

pierniczki super, ciasteczka zbożowe też - szkoda, że nie mogę znaleźć tych ciastek w sklepie bo jak sie skończą to chętnie będę je kupować.
Czy wiecie w jakich sklepach w w Warszawie można je kupić ????
moja siostrzenica (5latka) jak zobaczyła te wielkie pudło słodyczy to nie wiedziała które ciastka wsiąść dla siebie. Wzięła 3 paczki, trochę powędrowało do babci a reszta dla mnie i starczy mi tak do października ;))))

jeszcze raz dziękujemy za wielka słodka pakę - warto było czekać ;)))))

brzęczek

03.09.2010 13:16

doczekałam się. dziękuję!! paczka super wypasiona. na pewno wystarczy na dłużej niż tydzień czasu ;)

brzęczek

03.09.2010 11:52

a ja wciąż czekam niecierpliwie. mam nadzieję, że dziś dojdą.
k.tyczynski dla mnie myślę, że też byłby to góra tygodniowy zapas. sprawdzę w praktyce jak dojdzie paczka ;)

k.tyczynski

02.09.2010 22:03

mi 3kg nie wystarczyłoby na tydzień :D chyba, że bym się pilnował xDD

gadulka

02.09.2010 18:56

właśnie przyszła paczka dziękuje w pełni rekompensuje oczekiwanie
3 kg słodyczy - wystarczy przynajmniej na pól roku będzie zapasu dla mojej całej rodziny

dziękuje
słodycze są pyszne - właśnie zajadam sie pierniczkami - coś pysznego

Organizator

01.09.2010 14:40

Mam nadzieję, że nasze słodkości będą Państwu smakowały:-).Nasze produkty można kupić w większości sieci handlowych w Polsce. Niestety nie w każdym jest nasz pełen asortyment.
Jeszcze raz Państwa przepraszamy za duże opóźnienie.
Życzymy smacznego.

gadulka

01.09.2010 13:38

to super
kucnia.tv - dziękujemy za reakcje - stajecie na wysokości zadania. No i nareszcie moja 5 latka będzie uśmiechnięta bo nie rozumiała dlaczego nie przywożą jej ciastek - trudno jej wytłumaczyć, że nie raz tak firmy postępują a z drugiej strony to ja ciastek tej firmy nie mogę znaleźć w żadnym sklepie wiec nie mam nawet jak ich kupić ;)))

samsmak - ja dzwoniła problem w tym, że nikt nie odbiera - wiec ci napisałam żebyście sami zadzwonił jak jesteście tacy mądrzy

Organizator

01.09.2010 11:26

Szanowni Państwo,

chciałabym poinformować, iż słodkości w dniu wczorajszym zostały do Państwa wysłane. Prosimy o wyrozumiałość, ale logistycznie to nie jest tak iż ciastka są w siedzibie Lambertza..są one zbierane z różnych magazynów, następnie wysyłane do Warszawy po czym do Państwa. W dniu wczorajszym słodkości wyszły przesyłkami kurierskimi z biura w Warszawie. Mam nadzieję, że ich ilości zrekompensują Państwu czas oczekiwania. Jeszcze raz przepraszamy za wynikłe opóźnienie.

grysia

31.08.2010 09:38

niestety się zgodzę z Gadulką, kontakt zerowy. na maile nie odpowiadają. nikt by się tu nie "burzył" gdyby byli słowni, napisali w mailu z 19.08 że wyślą na początku następnego tygodnia... czyli od tygodnia laureaci powinni mieć już paczki w domu. a NIE MA. więc ... nie dziwcie się że ktoś ma do nich pretensje. a wcale tu nie chodzi o to że ktoś tu głodny jest i upomina się o ten zestaw ciastek za 10 zł. ale jeżeli organizują konkurs który ma ich PROMOWAĆ, reklamować itd. a oni robią wszystko na odwrót to już .... sami sobie psują opinię... i długo na rynku "nie posiedzą" jak tak dalej będzie...

GieKa

30.08.2010 21:52

samsmak napisała 27.08.2010 17:47:
gadulko, idź do sklepu kup ciastka, a na forum podaj swoje konto, jego numer. Zrobimy zrzutę, nie będziesz nas więcej męczyć ciastkami
samsmak napisała 30.08.2010 19:48:
Jak nie zadzwonisz to od pisania na forum kuchni.tv przyjadą ci dwa tiry ciastek
Miło się czyta takie rzeczy, bo teraz ludzie nie często dzielą się z innymi tak cennymi radami. W Misiu był Wujek dobra rada, na forum mamy Ciocie.

samsmak

30.08.2010 19:48

gadulka, nie chcesz, nie dzwoń. Jak nie zadzwonisz to od pisania na forum kuchni.tv przyjadą ci dwa tiry ciastek

gadulka

30.08.2010 17:44

dlaczego po cichu - niech wszyscy wiedzą jak nierzetelna firmą jest firma lambertz - dlaczego to ukrywać. Dlaczego nagrody zapewniłam tylko 6 uczestnikom a 6 ma gdzieś ?
sami podbijacie temat
jad ode mnie raczej od was
kuchnia.tv organizowała konkurs wiec mogłaby sie dogadać z firmą Lambertz
jeżeli przeszkadza wam ten temat to po co go podnosicie ciągle do góry swoimi postami, że niby mamy to zrobić po cichu, kupić sami ciastka.
dzięki jak nie ma cie konstruktywnego tekstu jak to rozwiązać to nie piszcie nic.
sam dodzwoń sie do firmy jeśli uważasz, że tego nie robiliśmy - ciekawe czy odpowiedzą
powodzenia
firma nie rzetelna - brak jakiegokolwiek kontaktu

k.tyczynski

28.08.2010 21:37

Ale drodzy forumowicze, po co ten jad :D gadulka, zadzwoń pod numer +48 326 089 101 i po sprawie... dochodzić prawdy można po cichu i ze spokojem, nie ma sensu robić wielkiej batalii na forum kuchni.tv bo to nie jest w jej kompetencjach, aby zapewnić nagrody, to zrobił sponsor, którym jest firma Lambertz... przeczytaj dokładnie regulamin konkursu, sprawdź ile czasu przewiduje się na zwłokę i zacznij "spamić" firmie, a nie nam na tym forum :D dziękuję za uwagę :D

post edytowany 1 raz, ostatnio 28.08.2010 21:39

gadulka

28.08.2010 19:04

to masz coś źle Ze stroną bo ja ostatnio pisałam post w lipcu
a przede mną post wcześniejszy bł z 19 sierpnia to coś rzadko wchodzicie na stronę albo na innych forach nic nie piszą

problem w tym, że lambertz nie odpisuje
was irytuje, że watek o łakociach ciągle pojawia sie na pierwszej stronie - to go olejcie
nas irytuje to, ze ci co wygrali jak laureaci kuchni dostali dwa miesiące temu nagrody a my nie ;((((

kamil

28.08.2010 16:21

ja się tak nieśmiało włączę do dyskusji o ciastkach. Nie wiem co to za konkurs, ale skoro piszesz gadulka 10.tego posta na ten temat na forum kuchni.tv i to wyskakuje ciągle na stronie głownej, to ludzie mogą być ziyrytowani męczeniem o ciastka. Napisz do organizatora, firmy lambertz. znalazłaś informację o obrotach tej firmy, to mejla do tej firmy pewnie też znajdziesz

gadulka

28.08.2010 09:03

wiem, że to nie wina kuchnia.tv tylko firmy Lambertz, która jak sie chwali w 2008
Dalszy dynamiczny rozwój. Lambertz Polonia ma 6 linii produkcyjnych, zatrudnia 557 osób, obrót za rok 2008 to 176 mln zł

jeśli nie stać ich na 6 zestawów ciastek to chyba te dane są nieaktualne ;((((

gadulka

28.08.2010 07:42

samsmak - tu nie chodzi o ciastka ale o zasady - jak w domu cie nie nauczyli uczciwości to trudno - dla mnie uczciwość jest ważna - jest to forum o tym konkursie wiec niby czemu nie miałaby o tym tu pisać
- ten konkurs cie nie dotyczy wiec po co w ogóle go czytasz - a może my zrobimy zrzutkę dla ciebie abyś przestał pisać ciągle to samo - znajdź sobie hobby i przestań czytać posty, które cie nie dotyczą i oferować kupienie ciastek. napisałeś 9 postów z ofertą kupienia ciastek - mam dla ciebie odpowiedź nikt nie chce do ciebie ciastek wiec kup jej lepiej swojej dziewczynie a nam daj prawo dochodzić sprawiedliwości - bo niektórych tak tu wychowano - jeśli ty lubujesz sie w kłamstwie i oszukiwaniu - to już twoja sprawa - popierasz to - no to współczuję ;(((

samsmak

27.08.2010 17:47

gadulko, idź do sklepu kup ciastka, a na forum podaj swoje konto, jego numer. Zrobimy zrzutę, nie będziesz nas więcej męczyć ciastkami

gadulka

27.08.2010 16:29

droga redakcjo - kiedy dostaniemy wygrane ciastka miały być wysłane na początku tego tygodnia kurierem i nic - zero odzewu
dziwi mnie, że taka firma jak Lambertz ma kłopoty z wyłonieniem i wysłaniem 6 paczek słodyczy ;(((

Organizator

19.08.2010 16:43

Wita serdecznie,

w imieniu organizatora serdecznie Panie przepraszamy za niedotrzymanie terminu podania laureatów konkursu antenowego. Nazwiska osób, które jako pierwsze nadesłały swój przepis w dniach emisji spotu (nie powtórce) jest już widoczna na stronie konkursowej. Dni emisji to: 21.06, 26.06, 03.07 oraz 10.07. Niestety łącznie tylko 6 osób nadesłało przepisy w dniach emisji.Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców niezwłocznie. Serdecznie gratulujemy i przepraszamy osoby, które brały udział w konkursie za zwłokę.

19.08.2010 13:51

Witam

Informacja o laureatach konkursu antenowego jest już dołączona do tekstu z rozwiązaniem konkursu łakocie Lambertz.

pozdrawiam

kuchara

19.08.2010 12:52

Zwycięzcy wyłonieni będą w terminie do 16.07.2010 r.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do wygrania mamy łącznie 12 koszy pełnych słodyczy!!!!!!!!!!

kuchara

16.08.2010 09:57

pobudka!!

kamil

10.08.2010 11:04

żal się nadal, wszystkim na forum, bo przecież do tego jest forum. Podaj adres to ci wyślę paczkę ciastek, byś nie śmieciła tego fajnego forum o gotowaniu, a nie twoich ciastkach lambert czy coś.

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.08.2010 11:05

grysia

10.08.2010 10:40

po to jest forum. zajmij się sobą lepiej.
regulamin obowiązuje wszystkich - organizatorów też i powinni się jego trzymać.

kamil

10.08.2010 10:38

po co zaśmiecasz forum i stronę główną swoimi żalami. Nie pisz tu już swoich głupot o jakichś ciastkach. Nie dostałaś, to se kup, albo napisz do producenta to ci przyśle. nie wszyscy muszą czytać o tym, że "dalej nic".

grysia

10.08.2010 10:14

i dalej nic?

kuchara

06.08.2010 12:31

"Zwycięzcy wyłonieni będą w terminie do 16.07.2010 r."
czy Państwo nie mają wpływu na sponsora?
od 23.08 miała być pełne wyniki a nie częściowe. tak ciężko Lambertz wysłać te kilka nazwisk?

grysia

03.08.2010 10:46

i dalej lista nie uzupełniona :/

gadulka

28.07.2010 17:03

nagrody juz przyszły - wieć dziekuje redakcji za dodatkowe upominki
pozdrawiam

28.07.2010 16:04

Witam

Tak zgadza się, ale wątek dotyczy lambertza, to w takim razie o jaki konkurs chodzi czy są to wiosenne inspiracje, pyszne i zdrowe inspiracje czy skandynawskie inspiracje? Po nicku nie jesteśmy w stanie zlokalizować osoby, która zgłaszała reklamację. Jeśli ta reklamacja została wysłana na adres [email protected] to e-mail został przekazany do osoby odpowiedzialnej za wysyłkę nagród. Natomiast co do pełnej listy laureatów lambertz, to taka zawiśnie kiedy tylko otrzymamy ją od organizatora konkursu.

grysia

28.07.2010 15:49

przecież pisała Gadulka że o konkurs sprzed 6 tygodni chodzi.

kiedy uzupełnicie listę Lambertz?

28.07.2010 15:24

Witam

To w takim razie o co chodzi? czy chodzi o konkurs Lambertz czy jakiś inny konkurs przeprowadzony przez Kuchnię.tv?, bo sprzęt agd nie był przewidziany w konkursie Lambertz.

pozdrawiam

gadulka

28.07.2010 07:06

Kamil mi nie o ciastka chodzi - ja wygrałam 6 tygodni temu sprzęt agd z kuchnia tv i do tej pory go nie widziałam, a redakcja mnie ciągle zbywa - o ciastka nie robiłabym problemu - ale uważam to za chore abym domagała sie nagród które wygrałam

kamil

27.07.2010 20:53

oj ludzie, komisje śledczą powołajcie, gdzie są ciastka. To nie diamenty, tylko ciastka!!! Trochę dystansu, nie wygraliście miliona, tylko pare paczek ciastek.

post edytowany 1 raz, ostatnio 28.07.2010 15:17

gadulka

27.07.2010 19:21

czyli są równi i równiejsi ja czekam ponad 1,5 miesiąca ;((((

Pyza-izeczka

27.07.2010 18:35

ja już kosz słodyczy dostałam, kurier przywiózł dzisiaj po południu

gadulka

27.07.2010 18:20

kalebo, test - żebyście sie nie zdziwiły jak wasze skrzynki będą świecić pustkami. Ja słyszę, że do mnie nagroda jest wysyłana juz od ponad 1,5 miesiąca - zaczynam juz tracic nadzieję, że kiedyś dostane nagrodę z kuchnia.tv
raz mam mail, że wysłano nagrodę, raz że jeszcze jej nie maja itd. paranoja

tess

27.07.2010 17:49

Do mnie też już słodycze z wygranej w konkursie idą! Tess

kalebo

27.07.2010 17:05

Dzisiaj otrzymałam telefon od miłej Pani z Lambertza i maila na skrzynkę.
Tak mnie zaskoczyła, że zaniemówiłam na chwilę.
Miłe:) w sumie to moja pierwsza wygrana w konkursie. Paczuszka podobno już do mnie idzie.
Pozdrawiam wszystkich.
ps. jakie przepisy wysłaliście? :)

grysia

27.07.2010 15:36

i wciąż lista nie uzupełniona :(
a powinny być pełne wyniki 23.07 :(

tess

27.07.2010 12:14

Jestem jedną z nagrodzonych osób w konkursie "ŁAKOCIE LAMBERTZ", chętnie zobaczyłabym inne nagrodzone ciasteczka .Chyba powinna być galeria z tymi ciasteczkami. Tak to nie wiadomo za co te nagrody. Organizator konkursu jeszcze się nie odezwał do mnie , więc nie wiadomo kiedy zostaną przysłane nagrody.Serdecznie pozdrawiam i czekam na inne konkursy z wypiekami .Tess

27.07.2010 10:09

Witam

To był konkurs dodatkowy - antenowy, który odbywał się co tydzień, ale postaramy się w takim razie o tę dodatkową listę lauretaów od organizatora konkursu.

pozdrawiam

gadulka

27.07.2010 09:51

a miało być 12 koszy

Dodatkowo 3 pierwsze osoby, które w dniu emisji spotu konkursowego na antenie Kuchni.tv prześlą na adres e-mailowy [email protected] swoje zgłoszenie zawierające autorski przepis na kruche ciasteczka, zdjęcie gotowego produktu, imię, nazwisko oraz numer telefonu, a w temacie wpiszą "Lambertz - Kuchnia.tv", również nagrodzone zostaną ekskluzywnym koszem z produktami Lambertz z kolekcji Limited Edition. Do wygrania mamy łącznie 12 koszy pełnych słodyczy!

27.07.2010 09:44

Witam

Lista laureatów zawarta jest w treści tekstu z rozwiązaniem konkursu. Jest wymienionych 5 osób, które otrzymają kosze lamberzt. Ta informacja była zamieszczona na stronie głównej 23 lipca.

pozdrawiam

gadulka

27.07.2010 09:05

mimo, ze link jest zatytułowany rozwiązanie konkursu - nie ma laureatów